Равіль – значення і походження імені

Історія походження імені Равіль

Чоловіче ім’я Равіль особливо поширене у татар і євреїв. Також воно часто зустрічається в арабських країнах. У Україні традиційно прийнято вважати його мусульманським. Раві — це коротка форма імені Равіль. Як і багато чоловічі імена, ім’я Равіль має жіночу форму — Равіля. Існує кілька версій, у якогось народу воно з’явилося вперше. За першою, ім’я Равіль є трансформацією татарського імені Раїль, яке перекладається як «засновник», «зиждитель». До того ж у татар ім’я Равіль означає «юнак», «мандрівник», «весняне сонце». Існує ще одна популярна версія, за якою Ра позначає «бог Сонця», а іль — «країна», «держава». За іншою, ім’я Равіль з’явилось у стародавніх євреїв, означаючи «Бог — його друг», також існує припущення, що воно давньоєврейською позначає «зцілений Богом».

Значення та характеристика імені Равіль

Равіль зростає тямущим і чуйним до настрою оточуючих людиною. Він з легкістю виконує доручення батьків, не обговорюючи їх. Хлопчик дуже емоційний, дорослим іноді доводиться докласти зусиль, щоб заспокоїти його. Він терплячий і витривалий, рідко скаржиться на своїх кривдників. Велику роль в його вихованні повинен грати батько або дідусь. Равіль багато товаришів, однак активним іграм з ними він воліє читання, конструювання або рішення головоломок. У більш дорослому віці підбирає оточення, яке цікаве або корисне для нього. Найчастіше у нього один справжній друг, якого він протягом усього життя підтримує і оберігає.

У школі Равіль рідко йде наперекір вчителям, виконуючи їхні вимоги. Він добре вчиться, намагаючись поєднувати шкільні справи та хобі. Равіль встає на захист слабких однокласників. Хлопчик багато часу приділяє саморозвитку. Ця постійна тяга до знань допомагає Равілю орієнтуватися в мінливому світі.

Равіль — кар’єрист, однак через вроджену порядності йому нечасто вдається отримати високі посади. Він дисциплінований і виконавчий співробітник. Іноді чоловік з цим ім’ям вибирає військову професію або роботу, пов’язану з рятуванням людей. У нього міцне здоров’я. Равіль часто займається активними видами спорту: сноубордингом, дайвінгом. Після сорока років йому варто звертатися до лікаря з метою профілактики вікових захворювань.

Він дуже порядна молода людина, того ж чекає від своєї коханої. До одруження у нього буває трохи романів. До шлюбу цей чоловік ставиться дуже відповідально: готує матеріальну базу. Жінку для подружнього життя він вибирає ретельно. Равіль завжди допомагає дружині, а до власних батьків він ставиться з особливим трепетом. Для дітей він володіє незаперечним авторитетом. Він завжди старається на благо сім’ї. Равіль — економний чоловік: на непередбачені витрати у нього зазвичай є кошти в банку.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Равушка, Равильчик, Равилюшка, Вілька, Вільчик

Скорочений

Раві, Рава, Віллі

За церковним

немає

Колір

  • червоний

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

карбункул

Метал

золото

Рослини

півонія

Тотемна тварина

лев

Риси характеру

розсудливість, чутливість, активність

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Равіль Гайнутдін – етнічний татарин, голова президії Духовного управління мусульман європейської частини Росії шейх, голова Ради муфтіїв Росії; Равіль Айткалиев – письменник, який пише на казахстанському мовою. Будучи психологом за освітою, займався вивченням проблем потенційних этноконфликтов на території Казахстану; Равіль Аряпов – радянський тренер і футболіст, півзахисник і нападник «Крил Рад»; Равіль Сабітов – футбольний тренер, який в минулому був футболістом, граючи на позиції захисника; Равіль Гениатулин – губернатор Забайкальського краю, державний діяч; Равіль Муратов – перший віце-прем’єр Татарстану, політик

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: