Рауль – значення і походження імені

Історія походження імені Рауль

Це ім’я походить від протогерманского імені «Rēdawulfaz», давньогерманської мови «Radolf/Radulf», давньоанглійської «Rǣdwulf» і древнескандинавского «RáðulfR», що складається з двох елементів: «rēdaz», що означає «допомога, рішення, рада» і «wulfaz», що означає «вовк».

У давніх германських народів ім’я Рауль давалося найсміливішим воїнам, а також тим, хто проявив найбільшу мужність і силу на полі битви. Пізніше ім’я перейшло в латинську мову, а потім стало популярним на території Франції. За межами Франції ім’я Рауль стало відомо завдяки воєн і завоювань минулих століть.

Ім’я пов’язують також з святим Раулем, який присвятив своє життя євангелізації і навчання своїх послідовників. Він провів кілька років, вивчаючи писання в монастирі, який сам заснував у 1132 році у Франції.

Ім’я Рауль входить в топ-20 імен Іспанії і в топ-40 найпопулярніших імен в іспаномовних країнах. Також це ім’я можна зустріти в Італії, Вірменії, Естонії, Португалії, Франції, США, Румунії.

Значення та характеристика імені Рауль

Найбільш поширеним значенням імені Рауль вважається «хоробрий радник», «той, який слід ради з дотепністю вовка». Різні джерела стверджують, що ім’я перекладається як «воїн» або «славний воїн». Таке значення є синонімом мужності і хоробрості.

Рауль — проста людина, яка не любить занадто ускладнювати те, що відбувається навколо. Це допомагає оточуючим відчувати себе поряд з ним легко і невимушено. Рауля люблять його друзі і сім’я. Йому легко висловлювати свої почуття і бути щирою з людьми. Іноді це грає з ним злий жарт. Раулю необхідно навчитися контролювати свої емоції і переживання, щоб уникнути проблем та непорозумінь.

Рауль — відповідальна людина. Він не заспокоїться до тих пір, поки не виконає взяті на себе зобов’язання. Часто прагне до перфекціонізму, що може гальмувати його роботу і продвижние. Рауль приймає рішення серцем, а не розумом. Покладається на інтуїцію. У нього весела вдача і позитивний характер.

Рауль любить працювати. Але він не погодиться на будь-яку посаду. Рауль хоче просуватися по кар’єрних сходах і зайняти лідируючі позиції в компанії. Прагне до фінансового благополуччя. Йому підходить робота в сфері управління персоналом, у поліції, а також Рауль може проявити себе на політичній арені. Вміє підкреслювати гідності інших.

Рауль може досягти успіху в спорті. Вже з дитинства він займається в декількох спортивних секціях зі своїми однолітками. Рауль завжди захищає своїх друзів і допомагає їм в різних ситуаціях. Він вміє підтримувати баланс між дружніми і сімейними відносинами.

Раулю складно закохатися. Але коли він знаходить любов всього свого життя його неможливо зупинити. Він всіляко домагатися прихильності з боку своєї обраниці. У любовних стосунках він відданий і завжди готовий докласти всі зусилля, щоб його партнер залишився задоволений. Сім’я для Рауля є одним з головних елементів щасливого життя. Любить дітей і стає відмінним батьком.

Іменини:

30 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Раулито, Раулийо, Раулин

Скорочений

Рау

За церковним

Рауль (катол.)

Колір

  • зелений
  • темно-коричневий

Планета

  • Нептун
  • Венера

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

місячний камінь

Метал

срібло, хром

Рослини

ялівець

Тотемна тварина

ласка

Риси характеру

сміливість, емоційність, працьовитість

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Рауль Гонсалес – футболіст (Іспанія); Рауль Кастро – брат Фіделя Кастро, глава уряду Куби; Рауль Кастанеда – боксер (Мексика); Рауль Хулія – актор (Пуерто-Ріко, США); Рауль Альфонсін – президент Аргентини (1983-1989); Рауль – іспанський співак; Рауль Руїс – режисер (Чилі).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: