Расул – значення і походження імені

Історія походження імені Расул

Ім’я Расул має татарське коріння і переводиться як пророк, вісник. На арабській мові воно означає “апостол”. Пізніше зародилася жіноча форма чоловічого імені – Расуля, яке поширилося серед татар.

Дні Ангела у імені Расул немає, так як воно не числиться ні в одному з церковних календарів.

Значення та характеристика імені Расул

Расул вкрай таємничий чоловік. З боку складається враження, що він знає щось таке, що допомагає йому досягати духовної гармонії і чого не вдається іншим. Расул вразлива, емоційна, ідеалізує відбувається довкола, відчуваючи в такі моменти співчуття до людей.

Побожний, часто ходить до церкви, дотримується постів і знає всі церковні свята. Здатний до милосердя.

До негативних рис характеру можна віднести егоїстичність Расула. Сам того не помічаючи, “тягне на себе ковдру” в усьому – в кар’єрі, в дружбі, в коханні і побуті. Часто дії випереджають думки, така поведінка наказано Расулу його надмірною імпульсивністю. Расул догматичен і часто не приймає точку зору оточуючих людей, діючи за своїми відчуттями.

Володар імені творчо розвинений з дитячих років, він реалізує себе в якості актора, музиканта або художника. Працюючи на малооплачуваних спеціальностях, він примудряється заробляти багато грошей, тому що володіє неймовірною здатністю притягувати до себе матеріальний добробут.

До провалів і успіхам ставиться однаково спокійно. Частіше удача і везіння знаходяться на стороні Расула, але якщо знайти себе в кар’єрі не вдається з першої або другої спроби, то він так і залишається ні з чим.

Грошима не вміє розпоряджатися раціонально і може спустити кругленьку суму грошей за один вечір, тим самим пустивши пил в очі оточуючим. У фінансових справах Расулу потрібно бути більш стриманим, але навіть зауваження близьких йому людей не чинять на нього належного впливу.

Чекає справжньої любові і міцних відносин, швидкоплинні інтрижки не для нього. Знайшовши своє щастя, побудувавши ідеальні у своєму розумінні відносини, перестає їх цінувати.

У любові найчастіше не може бути абсолютно щасливим, так як сам не здатний дорожити стосунками. Поводиться егоїстично і демонструє нутро власника по відношенню до своєї другої половинки. У моменти роздратування стає владною, примхливим і різким, тому він може побудувати шлюб тільки з терплячою жінкою, здатної “згладжувати кути”. Всі рішення прагне приймати один, вважаючи свою думку головним. Побутом і затишком в його родині займається виключно дружина.

Своїх дітей Расул дуже любить, але виховувати не хоче: пелюшки, горщики, прикормы, безсонні ночі не для нього. Він воліє рідко бувати вдома, поки його діти занадто малі. У цей період Расул наполегливо займається зароблянням грошей.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Расуль, Расульчик, Расик

Скорочений

немає

За церковним

немає

Колір

  • золотистий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

карбункул

Метал

золото

Рослини

мигдаль

Тотемна тварина

сокіл

Риси характеру

таємничість, вразливість, релігійність

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Расул Чунаєв ((нар.1991) азербайджанський борець греко-римського стилю. Вага — 66 кг. Є учасником Азербайджанської збірної. Є двох-кратним чемпіоном Європи, чемпіоном світу серед студентів, неодноразовим чемпіоном турнірів і чемпіонатів Азербайджану. Чемпіон кубка «Нахчиван», Чемпіон кубка федерації Азербайджану.), Расул Аліханов ((1922 – 2000) видатний художник-ювелір, Народний художник РРФСР (1976)), Расул Макашарипов (Муслім) ((1971 – 2005) активний учасник релігійно-екстремістського підпілля на Північному Кавказі, творець і керівник диверсійно-терористичного загону «Дженнет» на території Республіки Дагестан, лідер екстремістського угрупування «Джамаат Шаріат». За достовірну інформацію про нього МВС призначав винагороду в 50 тисяч доларів.), Расул Рза ((1910 – 1981) справжнє ім’я – Расул Ібрагім огли Рзаєв; азербайджанський радянський поет. Народний поет Азербайджанської РСР (1960). Герой Соціалістичної Праці (1980). Лауреат Сталінської премії третього ступеня (1951).), Расул Ібрагімов Мамедийя огли ((нар.1981) азербайджанський шахіст, міжнародний гросмейстер. Тренер жіночої збірної Азербайджану з шахів.), Расул Гамзатов ((1923 – 2003) видатний радянський аварська і російський поет, публіцист і політичний діяч.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: