Рашид – значення і походження імені

Історія походження імені Рашид

Чоловіче ім’я Рашид – це ім’я арабського походження. У перекладі на українську мову воно означає «розумний», а також «йде правильним шляхом». Іноді його переводять як «кмітливість», «перевага розуму», «розсудливість», «сама вірна точка зору».

Ім’я Рашид популярно у мусульманських народів. Воно має такі синоніми, як Рашит, Рашат, Рішад, Ришат, Рашад.

Значення та характеристика імені Рашид

Рашид – це всебічно розвинена особистість. Для нього характерні такі риси характеру, як порядність, цілеспрямованість, справедливість і доброта. Він наділений творчими талантами і інтелектуально розвинений. Рашид освічена людина і любить точні науки. Також йому легко дається вивчення іноземних мов. Чоловік з ім’ям Рашид цікавий співрозмовник, у нього розвинене почуття гумору. Він володіє лідерськими якостями і почуттям відповідальності.

У дитинстві Рашид – це самостійний, допитливий і обдарована дитина. Він любить інтелектуальні розваги і читання, добре грає в шахи. Рашид доброзичливий і слухняний хлопчик. Йому подобається вчитися, і він чудово встигає по всіх предметах.

Рашид бореться за справедливість і може заступитися за скривдженого товариша. Він не любить конфліктів і завжди намагається помирити посварених друзів. Недоліками Рашида можуть стати нетерпимість до негативних рис характеру у інших, а також деяка повільність.

Рашид наполегливий і дисциплінована людина. Він вперто рухається до своєї мети і здатний досягти професійних висот. Невдачі Рашид переносить стійко і вважає їх приводом для самовдосконалення. Він здатний зацікавити колектив своїми ідеями і з нього вийде прекрасний керівник.

Рашид не прагне завоювати владу і досягти становища в суспільстві нечесними способами, для нього важливо зберегти своє добре ім’я. Він може стати науковим працівником або дослідником. Рашид дуже різнобічна людина. Він може проявити себе в акторській діяльності або стати художником. Він любить спорт і може стати спортсменом. Також він може бути перекладачем, архітектором, лікарем, інженером або успішним бізнесменом.

Рашид подобається жінкам. Але він дуже відповідально ставиться до вибору супутниці і вважає одруження дуже важливою справою, тому довго перевіряє почуття на міцність. Він вкрай рідко помиляється у виборі. У дружини вибирає м’яку, але досить енергійну дівчину. Одружившись, він стає надійним і вірним чоловіком. Будучи лідером в сім’ї, він прислухається до думки дружини і намагається бути уважним і добрим. Рашид щиро любить своїх дітей, він турботливий і добрий батько. Рашид буде надійною опорою для своєї родини і близьких людей.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Рашидик, Рашидушка

Скорочений

Рашик, Раша

За церковним

немає

Колір

  • червоний

Планета

  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

яшма, лопарская кров

Метал

залізо

Рослини

гірчиця, часник

Тотемна тварина

кінь, вовк

Риси характеру

активність, наполегливість, стриманість

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Рашид Сюняев ((нар.1943) видатний радянський і російський вчений, дійсний член РАН (1992)), Рашид Нугманов ((нар.1954) казахстанський радянський режисер, архітектор, громадський діяч), Рашид Нурекеев (художник – живописець), Рашид-бек Ефендієв ((1863 – 1942) видатний азербайджанський педагог, письменник і етнограф), Рашид Нургалієв (міністр внутрішніх справ Російської Федерації, генерал армії (з 27 грудня 2005 року)), Рашид Пономарьов ((1919 – 1998) один з патріархів шахового мистецтва, класик шахової композиції)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: