Раміль – значення і походження імені

Історія походження імені Раміль

Раміль – чоловіче ім’я арабського походження, популярний серед мусульманських народів Кавказу, татар, башкирів. По-арабськи наголос в імені ставиться на перший склад і в сучасному тлумачному словнику арабських слів має значення «швидко йде, поспішає, прикрашає, ткущий» і вважається дозволеним для сповідують іслам.

Є дві основні версії походження імені. Перша з них – від древнеарабского імені Рамі, що має значення «стрілок, метальник, кидає», тоді Раміль набуває значення «влучний стрілець». Ім’я пов’язують з ісламською традицією – ритуалом «рамі-л-джамарт», коли під час хаджу, подібно Ібрагіму, віруючі кидають камені в спеціальні стовпи – джамарат, імітуючи побиття шайтана.

Друга версія походження назви Раміль від жіночого імені Раміля, яке перекладається як «піщаний грунт, пустеля». Ім’я пов’язують з популярним способом прогнозування по піску «ільм ар-рамла», коли жменю землі, камінців або піску підкидають вгору і намагаються тлумачити утворилися в результаті цього малюнки. За цією версією ім’я має значення «продавець піску, ворожбит на піску, провісник, чародій».

Значення та характеристика імені Раміль

Фоносемантический аналіз імені Раміль характеризує його як носія хорошого, гордого, хороброго і величного чоловіка. Буквений аналіз говорить про Раміль як про самоуверенном, владному, сильному, працелюбну, дбайливому, здатного аналізувати та логічно мислити людину. При цьому йому не чужі вразливість, миролюбність, артистичність і навіть дріб’язковість і недовірливість.

У дитинстві Раміль веселий, енергійний, активний дитина, цікавий і допитливий, сміливий і рухливий. Хлопчик є лідером серед друзів, він здатний придумати гру і захопити нею всіх. Раміль правдивий і ображається на брехню. Для Раміля в будь-якому віці важливо чути слова підтримки і схвалення своїх дій. Нервова система дитини постійно знаходиться в напрузі з-за великої кількості інформації і невгамовної енергії. Важливо підібрати вид спорту, який йому по душі, щоб вихлюпувати надлишки енергії і скидати напругу. Це може бути плавання, гімнастика, футбол або єдиноборства.

Дорослий Раміль цінує гармонію, порядок, красу, нові враження, цінує життєвий комфорт і матеріальну стабільність. Носій імені безкорисливий, дружелюбний, дотепний і чарівний. У нього багато друзів такого ж складу розуму і характеру, як і він сам. Раміль – інтелектуал, педант, всі його вчинки логічні, раціональні і послідовні. Він легко адаптується до будь-яких обставин. Самостійний і швидкий в прийнятті рішень, цінує незалежність і свободу.

Раміль вибирає для себе справу, до якої відчуває здібності в собі. Йому важливо проявити себе, досягти успіху, невдачі він переживає дуже важко. Рутина не для нього, він воліє динаміку, тому часто обирає професію, пов’язану з відрядженнями, творчістю. Легко робить кар’єру.

Раміль сильна особистість, він користується авторитетом і повагою, до його думки прислухаються оточуючі, до нього приходять за порадою. Він лідер, ідейний натхненник, щедро ділиться своїми знаннями, вміннями, досвідом.

З негативних якостей Раміля варто згадати схильність до демонстративного поведінки, зайву емоційність, імпульсивність, агресивність, схильність до деспотизму. Його любов до матеріальних благ може зробити його корисливим інтриганом, він буде прогинатися перед вище стоячими і самостверджуватися за рахунок приниження тих, хто стоїть нижче його. На шляху до мети може нехтувати мораллю і законом.

Раміль сексуальний, чуттєвий, романтичний, але сором’язливий чоловік. З віком впевненість у собі і своїй чоловічої привабливості бере верх над скромністю. Раміль користується успіхом у жінок. Він сам віддає перевагу вірних, красивих, ніжних і лагідних дівчат і сам вірний у відносинах. Носій імені дуже ревнивий.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Рамильчик, Рамилюшка, Рамилечка, Рамушка, Рамочка, Рамонька, Рамчик

Скорочений

Рамі, Рама, Рамка, Рамилька

За церковним

немає

Колір

  • сірий

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

онікс

Метал

свинець

Рослини

чемериця

Тотемна тварина

верблюд

Риси характеру

імпульсивність, енергійність, чутливість

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Раміль Халіков ((нар.1969) російський письменник і літературознавець. Псевдонім — Раміль Бесермен.), Раміль Гарифуллин ((нар.1962) російський психолог і психотерапевт; один з розробників вітчизняної маніпуляційної психології і психотерапії, нанопсіхологіі, автор книг по психології маніпуляції, керівник Психоаналітичної асоціації Татарстану, автор низки телевізійних і видавничих проектів), Раміль Абдршин ((1925 – 1943) повне ім’я – Рамил Хейрулла ули Габдершин; Герой Радянського Союзу, учасник Великої Вітчизняної війни), Раміль Ідріс огли Усубов ((нар.1948) азербайджанський державний і політичний діяч, міністр внутрішніх справ Азербайджану (з 1994), генерал-полковник поліції)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: