Рафаель – значення і походження імені

Історія походження імені Рафаель

Чоловіче ім’я Рафаель походить від давньоєврейського імені Рефаэль, яке означає «зцілення Боже». Так звали того з семи архангелів, який мав талант цілителя і лікував людей від будь-яких недуг.

В ім’я Рафаель існують такі синоніми, як Рефаэль, Рафел, Рафал, Рафаел, Рафаэллу.

Ім’я Рафаель англійською та німецькою мовами буде писатися, як Raphael, іспанською, португальською, чеською, румунською та угорською – Rafael, італійською – Raffaele. У Франції використовуються варіанти Raphaël і Raphael.

Значення та характеристика імені Рафаель

Рафаель – це добрий, благородний, освічений і доброзичлива людина. Він співчутливий, вміє співпереживати і надавати безоплатну допомогу. У нього прекрасна інтуїція. Рафаель розумний і спрямований до творчих вершин, які він підкорює своїм талантом, завзятістю та працьовитістю. Він наділений такими рисами характеру, як цілеспрямованість, терпіння, мужність, комунікабельність і наполегливість. Вільний час він любить проводити на природі або з книжкою на дивані, любить смачно поїсти.

У дитинстві Рафаель тихий і спокійний хлопчик. Він слухняний, допитливий, захоплюється читанням, артистичний, любить музику і малювання. Хлопчик привітний і доброзичливий, у нього багато друзів. Однак він може завойовувати авторитет серед однолітків обманом. Він вміє гарно говорити, брехати і лестити. Він тягнеться до знань і захоплено займається в школі. Рафаель любить фантазувати і має здатність добре викладати свої думки.

Негативними рисами характеру можуть бути недовірливість, дріб’язковість і прискіпливість. Часто він може бути впертим, що негативно позначається на його кар’єрному зростанні. Він уразливий і здатний впасти в депресію. Рафаель надає великого значення тому, що про нього думають або говорять інші. Їм також можуть керувати користолюбство і розрахунок. Він уміло маніпулює людьми і використовує їх в своїх цілях. Рафаель вміло приховує свої думки і недоліки, тому всі вважають його відкритим і щирою людиною.

Рафаель – творча людина і фізичну працю він не любить. Він може стати успішним письменником чи художником. Також він може знайти себе в медицині, журналістиці, педагогіці, юриспруденції або на адміністративній роботі. З Рафаеля може вийти хороший ювелір. Він також може бути успішним у бізнесі.

Рафаель, виховуючись в строгості, може уникати жінок і недооцінювати роль сексуальних відносин. Жінкам він подобається і він вміє за ними красиво залицятися. Але Рафаель дорожить своєю свободою і не поспішає робити пропозицію. У сімейних відносинах він за рівноправність. Однак не буде противитися лідерства дружини. Рафаель може таємно змінювати дружині. Дітям він віддає всього себе, намагаючись бути для них прикладом.

Іменини:

27 лютого, 6 червня, 19 червня, 29 вересня, 24 жовтня, 19 листопада, 20 листопада, 21 листопада, 11 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Рафік, Рафушка, Рафонька, Рафаэлька, Элюшка, Эличка, Филичка, Филюшка

Скорочений

Раф, Рафа, Філ, Філя, Филька, Еля, Елька, Іля

За церковним

Рафаїл

Колір

  • жовтий

Планета

  • Плутон

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

жовтий сапфір

Метал

срібло

Рослини

фіалка

Тотемна тварина

верблюд

Риси характеру

емоційність, інтуїція, наполегливість

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Рафаель Санті ((1483 – 1520) італійський живописець, графік і архітектор), Рафаель Мартос Санчес ((нар.1945) іспанський співак, актор), Рафаель Арош (французький співак)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: