Потап – значення і походження імені

Історія походження імені Потап

Переклад імені з грецької звучить як «мандрівник», з латини — «оволоділа». Ім’я Потап є народним варіантом імені Потапій або Потамій.

В минулому були популярними імена послідовників Христа і апостолів. Мученик Потапий народився в Єгипті в благочестивій сім’ї християн. Він зціляв хворих людей, надавав допомогу нужденним, дотримувався аскетичного способу життя. Щоб досягти досконалості, Потапий залишив сім’ю, багатство і почав жити в пустелі, щоб ніхто не заважав його розмов з Богом. Коли слава про пустынножителе поширилася серед людей, святий пішов Константинополь, щоб там загубитися серед людей і вдатися до духовного подвигу. У міру успіху преподобного в дотриманні заповідей Христа і його духовного зростання, Потапий отримував дар здійснення чудес.

Значення та характеристика імені Потап

З дитячих років Потап проявляє себе як серйозний, відповідальний, самостійний і вдумливий дитина, ґрунтовно і послідовно діє. Любить грати конструкторами або вирішувати головоломки, які сприяють розвитку інтуїції і логіки.

Дорослому носія імені ці якості допомагають досягти поставлених цілей і вирішити складні завдання. Чоловік може захопити інших людей, організувати їх і побачити основне в сформованій ситуації. До справ Потап ставиться дуже серйозно — він доведе розпочате до кінця, а потім візьметься за нове завдання. Чоловік вміє поводитися з грошима. Багато часу приділяє вдосконаленню свого зовнішнього вигляду, зі смаком підбирає одяг, любить вишукані прикраси, комфорт у всьому.

Друзів у Потапа небагато, в основному він їх знає з дитинства. Чоловік дуже рідко змінює свої уподобання та звички. Пообіцявши щось, він обов’язково це зробить. Любить весело проводить час в дружній компанії.

Вміє вирішувати питання, пов’язані з фінансами. Зрозумівши, в чому його призначення, носій імені зможе отримувати постійний дохід і моральне задоволення від справи. Людина, зневажливо ставиться до власних обов’язків, швидко втратить розташування Потапа.

Хоче створити міцну і дружну сім’ю. Шукає супутницю життя, яка буде хорошою мамою, відмінною господинею і поступливою дружиною. Чоловік цінує і поважає свою дружину. Сімейне життя Потапа складеться щасливо, він буде з задоволенням виховувати дітей та займатися хатніми турботами.

Іменини:

11 квітня, 30 квітня, 21 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Потаня, Потапка, Потапко, Потапчик

Скорочений

Патя

За церковним

Потапій

Колір

  • жовтий

Планета

  • Уран

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

аметист, бірюза

Метал

залізо

Рослини

альпійська троянда, осика, барбарис

Тотемна тварина

електричний скат

Риси характеру

серйозність, відповідальність, самостійність, допитливість і вдумливість

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Потап, справжнє ім’я Олексій Потапенко – український продюсер та співак; Петро Ємельянов, в чернецтві Потапий – православний священик.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: