Павло – значення і походження імені

Історія походження імені Павло

Ім’я Павло є дуже поширеним чоловічим ім’ям латинського походження. Жіночі аналоги цього імені – Павла, Паула, Полу. Свою популярність у християн ім’я набуло завдяки одному з найбільш шанованих і відомих апостолів Павла.

На Русь це чоловіче ім’я прийшло з Візантії в кінці X – початку XI століття і стало досить популярним у всіх соціальних групах населення. У християнському світі вшановують пам’ять апостола Павла 12 липня, а протягом року дні святих, що носять ім’я Павло, відзначаються більш 20 разів, що говорить про його популярності.

Значення та характеристика імені Павло

Павло – це ім’я, що відбулося від латинського «Paulus», означає «маленький», «молодший», «малий», «невеликий». У латинських сім’ях сина називали так само, як батька, але додавали слово «Paulus», коли мова йшла про дитину. Існує також версія, згідно з якою ім’ям «Paulus» називали самих молодших хлопчиків.

Ім’я Павло популярно і в інших країнах. Звучання цього імені на різних мовах різниться. Англійською, німецькою та французькою мовами – це Paul, іспанською – Pablo, італійською – Paolo.

Риси характеру імені Павло

Павло відрізняється спокійним і врівноваженим характером. Він чуйний, здатний до співчуття і завжди при необхідності прийде на допомогу. Павло викликає довіру. Йому чуже почуття егоїзму. Павло ніколи не піде до своєї мети напролом. Він завжди вміє об’єктивно оцінити ситуацію та знайти правильне рішення.

Позитивними рисами у характері Павла є надійність, доброта, ніжність, прихильність. Характер у Павла гармонійний. У ньому поєднується інтелект, товариськість і висока моральність. Павло також володіє розвиненою інтуїцією. Він допитливий.

Павло скромний і по-справжньому щирий. Він поважає і тактовний з жінками. Це дуже приємна людина. Спілкуватися з ним надзвичайно легко та приємно. У Павла прекрасне почуття гумору і він вміє пожартувати в потрібний момент.

Негативними рисами характеру можна вважати недовірливе ставлення до нових людей, деяка замкнутість, пасивність, лінь і надмірну строгість до вчинків оточуючих. З роками Павло стає меркантильним.

Павло людина домашня, але дуже любить подорожувати. Він любить гостей. За святковим столом поводиться спокійно, не зловживає спиртними напоями. Але Павло буває балакучий, тому довіряти йому таємниці небезпечно.

Павлу, однак, трохи не вистачає твердості. Але він досить мужній, щоб постояти за себе. Павло у всьому прагне до досконалості. Він важко переживає поразки і здатний у деяких життєвих ситуаціях впасти в депресію.

Сімейні та любовні стосунки Павла

Павло надзвичайно влюбливий. У стосунках з жінками він ніжний і ласкавий, часто буває сентиментальним. Павло щедрий з жінками і не скупиться на подарунки. Він романтичний. Також він ретельно стежить за своєю зовнішністю і манерами. Павло вміє красиво доглядати і зачаровувати представниць прекрасної статі. Розвинена інтуїція допомагає Дитині відчути, відкине дівчина його залицяння, чи ні.

Він ранимий, тому при фізичній близькості йому потрібно, щоб жінка розуміла його бажання і йшла їм назустріч. У Павла розвинене естетичне почуття, і він надає величезного значення навколишнього оточення. Для нього важливі такі деталі, як тиха музика, приглушене світло, красиві квіти у вазі. Однак, якщо любов заважає кар’єрі, то Павло припинить відносини.

У сімейному житті Павлу необхідна як духовна, так і фізична близькість. Він любить дружину теплою і рівною любов’ю, без особливої пристрасті і божевілля. Дружина повинна терпіти його примхи, але він дозволяє дружині командувати і бути лідером будинку.

Павло буває ревнивий, але добре управляє своїми емоціями. Він намагається вірити і довіряти дружині. Він завжди допомагає їй з дітьми та по господарству. Батьківські якості у Павла проявляються дуже сильно. Він багато часу проводить з дітьми, цікавиться їх життям.

Зраду Павло переносить важко. Він дуже страждає і може впасти в депресію. Дізнавшись про зраду дружини, може безжально порвати всі зв’язки з нею. Але сам може змінювати без особливих докорів сумління, якщо почуття до дружини почнуть згасати. Павло часто одружується за розрахунком. Чим пізніше він одружується, тим більш щасливий буває.

Сприятливий союз Павла з Агатою, Анною, Інною, Діною, Поліною, Ларисою, Софією.

А досить важким може стати союз з Вірою, Вікторією, Еліною, Кариною,Ельвірою.

Вибір професії, бізнес, кар’єра Павла

Павло може стати хорошим хірургом, начальником на виробництві, виконробом на будівництві. Він прекрасно водить машину. Однак Павло не дуже вміє керувати людьми, а також складати плани роботи для колективу. Тому він найчастіше знаходиться в тіні, а не на керівних постах. Та й прагнення до кар’єрного зростання у нього немає, тому Павло зазвичай просто рядовий співробітник. Але якщо Павло став начальником, то він дуже суворий і вимогливий до підлеглих.

У Павла чудово розвинені ораторські здібності. Він вміє гарно говорити. Тому може успішно працювати і добитися серйозних успіхів на телебаченні або радіо. Він може стати популярним журналістом і хорошим учителем. Павло може проявити себе на посаді прокурора або адвоката. Можливо визнання його таланту в науковій сфері або у мистецтві. Не виключені й високі спортивні досягнення.

Павло щасливий в бізнесі. Його порядність і врівноваженість дозволяють вести справи рівно і чесно, уникаючи важких падінь. Він наполегливий і спокійний, тому завжди вибирає правильний шлях до своєї мети. Павло відповідальний і дисциплінований працівник. Намагається виконувати будь-яку роботу професійно. Завжди працює старанно і свідомо. У відносинах з колегами зазвичай стриманий, але часто відносини з ними переростають у тривалу дружбу.

Павло любить добре заробляти, тому постійно шукає нові джерела доходу. Може стати багатою людиною, досягнувши успіху на вибраному поприщі.

Здоров’я Павла

Здоров’я Павло має, як правило, досить міцне. Його слабкі місця – це обмін речовин і вестибулярний апарат. Також у нього досить слабкий імунітет і Павло може часто хворіти на бронхіт та іншими вірусними і простудними захворюваннями.

Всім представникам цього імені властива досить помітна флегматичність протягом усього життя, тому Павло рідко піддається стресам. Павла можуть турбувати хвороби очей.

Павло може страждати ожирінням і хворобами травної системи, так як любить поїсти і ніколи не скаржиться на апетит. Він рідко багато курить. Але якщо починає палити рано, то буде курити дуже багато. Павло не схильний до алкоголізму.

У зрілому віці він часто страждає варикозним розширенням вен і відчуває труднощі з пересуванням. Також може хворіти радикулітом. Іноді у нього можуть бути проблеми з хребтом, так як він часто подовгу сидить в незручній позі. Ця звичка може призвести до сколіозу або інших споріднених проблем.

Ім’я для дитини Павло

У дитинстві Павло дуже хороший і слухняний дитина. Але досить болючий. Він зазвичай рано відмовляється від грудей і неспокійно спить по ночах.

Павлик, як і всі діти, любить грати у всілякі ігри. Але вони не займають його занадто сильно. Павло зростає нерішучим хлопчиком, тому батьки повинні допомогти йому подолати це почуття, так як воно може вплинути на відносини з оточуючими, зробивши Павла нетовариським і похмурим.

Павло завжди доброзичливий і спокійний. Діти люблять з ним гратися. Він здатний співпереживати і радіти успіхам інших дітей. Якщо Павло скоює поганий вчинок, то дуже довго переживає з цього приводу, навіть якщо ніхто його не лає. Любить допомагати батькам і займатися зі своїми молодшими братами і сестрами.

Часто Павло погано вчиться в школі, так як йому бракує старанності і терпіння. Причому суворі покарання практично ніколи не приводять до успіху. До ліні його розпорядженні і спокійний характер. Однак, якщо йому цікаво, він стає допитливим і старанним учнем. У цьому випадку Павло буде дуже наполегливий у навчанні.

Павлу подобаються точні науки. Він не любить в школі вивчати гуманітарні предмети. Йому не подобається вчити вірші та писати твори.

Іменини:

5 січня, 17 січня, 23 січня, 27 січня, 28 січня, 30 січня, 6 лютого, 10 лютого, 16 лютого, 26 лютого, 1 березня, 17 березня, 20 березня, 23 березня, 29 березня, 30 березня, 9 квітня , 19 квітня, 29 квітня, 10 травня, 16 травня, 31 травня, 1 червня, 4 червня, 10 червня, 14 червня, 16 червня, 21 червня, 23 червня, 9 липня, 11 липня, 12 липня, 14 липня, 29 липня, 10 серпня, 12 серпня, 30 серпня, 3 вересня, 5 вересня, 10 вересня, 12 вересня, 17 вересня, 23 вересня, 7 жовтня, 8 жовтня, 16 жовтня, 17 жовтня, 21 жовтня, 1 листопада, 3 листопада, 5 листопада, 10 листопада, 16 листопада, 5 грудня 8 грудня 11 грудня 20 грудня, 28 дека ря, 29 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Павлик, Павлуша, Павлушка, Пашенька, Пашечка, Пашуня, Пашуля

Скорочений

Паша, Пашок, Паштет, Пашок, Паху

За церковним

Павло

Колір

  • червоний
  • фіолетовий

Планета

  • Меркурій
  • Плутон

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

рубін

Метал

алюміній

Рослини

лісовий горіх, горобина, астра

Тотемна тварина

краснопірка, вже

Риси характеру

доброта, емоційність, спокій

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Павло I ((1754 – 1801) імператор Всеросійський з 1796 року, великий магістр Мальтійського ордена, генерал-адмірал, син Петра III Федоровича і Катерини II Олексіївни), Павло Нахімов ((1802 – 1855) знаменитий російський адмірал), Павло Третьяков ((1832 – 1898) – російський підприємець, меценат, колекціонер творів російського образотворчого мистецтва, засновник Третьяковської галереї), Павло Демидов ((1798 – 1840) російський підприємець, власник найбагатших Уральських чавуноплавильних заводів, єгермейстер двору Його Величності, почесний член Імператорської Академії Наук, меценат і благодійник), Павло Шпрінгфельд ((1912 – 1971) радянський актор театру і кіно, заслужений артист РРФСР (1969))

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: