Оскар – значення і походження імені

Історія походження імені Оскар

Існує кілька варіантів походження чоловічого імені Оскар. За однією з версій це ім’я німецького походження. Згідно з цією версією ім’я Оскар утворилося від імені Ansgar, яке означає «спис бога» або «боже спис».

Згідно скандинавській версії ім’я Оскар перекладається як «божественний». Існує також ірландська версія походження цього імені. За цією версією ім’я Оскар має сенс «люблячий оленів» або «один оленів».

Ім’я Оскар використовується в європейських країнах. В англомовних та іспаномовних країнах наголос в імені падає на перший склад, і воно пишеться Oscar, в Скандинавії – Oskar. На Кубі використовується варіант імені, в якій наголос падає на другий склад. У імені Оскар багато синонімом, які використовуються в різних країнах світу. Це Оскарре, Ансгар, Оскардо, Ошкар, Оскарин, Оскер, Оскер, Оскардо, Оускар, Аусгейр.

Значення та характеристика імені Оскар

Оскар – це самостійний, цілеспрямований і енергійна людина. Він чудово викладає свої думки, хоча по натурі боязкий і сором’язливий. Це строгий і стриманий чоловік з високими моральними принципами. Він добрий і ніколи не мстить кривдникам. Оскар чутливий і ранимий, що завжди намагається ховати. Він завжди розраховує тільки на себе і не довіряє людям.

У Оскара можуть проявитися такі негативні риси характеру, як самолюбство, зарозумілість, замкнутість, деяка черствість по відношенню до оточуючих, упертість, гидливість. Він може бути запальним і навіть іноді грубим. Оскар – замкнутий і нерішуча людина, що дуже заважає його спілкуванню. У нього небагато друзів. Самотність його не лякає.

У дитинстві Оскар допитливий, наполегливий і талановита дитина. Він захоплюється музикою, читає, любить інтелектуальні ігри та спорт. Оскар буває дуже примхливим і ображеним дитиною, що вимагає підвищеної уваги батьків. У нього чудова пам’ять і йому легко засвоювати всі шкільні предмети. Оскар з захопленням вивчає іноземні мови. Його захопленням на все життя може стати філателія.

Оскар працьовитий і практично завжди досягає поставленої мети. Він може досягти кар’єрних висот у будь-якій сфері. Проте іноді йому не вистачає терпіння. Оскар може стати лікарем, архітектором, програмістом, журналістом або педагогом. Також він може відбутися як спортсмен, артист чи художник. Він не прагне до високих посад, робота повинна приносити йому задоволення.

Оскар дуже чутлива і ранима людина. Йому не дуже легко спілкуватися з дівчатами. Якщо він зазнає невдачі в любові, то у нього може розвинутися комплекс неповноцінності, і він може надовго припинити спілкування з жінками. Чоловік з цим ім’ям ніжний, сентиментальний і турботливий, але він дещо замкнутий, і про його м’якість і доброту знають тільки близькі люди. У дружини зазвичай вибирає чесну, справедливу і скромну дівчину. Він стає добрим і вірним чоловіком. Оскар любить проводити час з дітьми і займатися їх вихованням.

Іменини:

3 лютого

Зменшено-лагідний варіант

Оскарино, Оскерино, Осик, Ока, Оскарито

Скорочений

Осі, Оскарек, Оки, Ос, О

За церковним

Оскар

Колір

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

гірський кришталь

Метал

свинець

Рослини

верес

Тотемна тварина

москіт

Риси характеру

врівноваженість, гидливість, упертість

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Оскар Негелі ((1885 – 1959) швейцарський дерматолог і шахіст), Оскар Мюзинг ((1867 – ?) німецький романіст, писав під псевдонімом Отто Мора), Оскар Энквист ((1849 – 1912) російський віце-адмірал, учасник Цусімського бою), Оскар Арсиньега ((нар.1970) мексиканський боксер-професіонал, виступаючий в легкій ваговій категорії), Оскар Альфредо Гарре ((нар.1956) колишній аргентинський футболіст, захисник, Чемпіон світу з футболу 1986 року. Учасник двох Кубків Америки. Після завершення кар’єри гравця Оскар Гарре працював тренером.), Оскар Галлай (російський кінорежисер)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: