Нестор – значення і походження імені

Історія походження імені Нестор

Ім’я Нестор — звучне, величне, красиве. Ще зі шкільних часів усі знайомі з одним з представників, які жили наприкінці дев’ятого — початку десятого століттях, ченцем і літописцем Нестором. Але ім’я до нас прийшло набагато раніше — з міфів Давньої Греції. Дослівно перекладається як «повернувшись додому».

Міф розповідає про царя міста Пірос, дивом врятувався після Троянської битви. Нестор брав участь у багатьох битвах: битва з Эревфалионом (відомий воїн-аркадец), війна з Авгіем (цар племені Эпеев), протистояння лапифов і кентаврів, перемога над Интимонеем (герой Еліди). Нестор був незрівнянним стратегом. Своїм воїнам давав слушні поради, розробляв грамотну тактику ведення війни. Це сприяло його успіху.

На Троянську битву герой відправився слідом за сином Атихолом. Йому вдалося для цього зібрати величезне військо. Полководець — один з небагатьох, хто повернувся після того жорстокої битви цілим і неушкодженим.

Нестор був дивовижний довгожитель. За легендою, бог Аполлон скоротив життя братів його матері. Пізніше, забрані року він віддав Нестору. Полководець прожив неймовірно довге життя — близько трьохсот років, мав чудове здоров’я.

Ім’я для жителів Росії рідкісне, частіше зустрічається на Україні і в католицьких країнах. Останнім часом, серед молодих батьків є великий інтерес до незвичайних імен. Існує вірогідність, що незабаром, ми будемо з ним зустрічатися набагато частіше.

Значення та характеристика імені Нестор

З юних років це неслухняний дитина. Така поведінка пояснюється не дитячими капризами, а винятковим впертістю і відстоюванням своєї думки. Маленький борець за справедливість. Вчителі недолюблюють цю рису характеру хлопчика і часто занижують з цієї причини оцінки.

Незважаючи на проблеми з педагогами, допитливий юнак і не втрачає інтерес до навчання, вивчення всього нового. Найкраще проявляє себе в точних науках, історії

Для товаришів Нестор «вожак зграї». Заводила і авантюрист. Завжди знайде пригоди, придумає захоплюючу гру. Авторитетність у оточуючих супроводжує представника імені і в старшому віці. Друзі поважають чоловіка за відкритість, чесність.

Нестор прямолінійний з людьми, але абсолютно беззлобен. Він може емоційно доводити свою точку зору. Навіть образити людину різким словом, але це випадково, без злого умислу.

В роботі старанний, кропітка. Може довго розмірковувати над складним завданням. Не заспокоїться, поки не знайде рішення. Роботі надається на сто відсотків. Пропонує цікаві, неординарні ідеї. Керівники цінують за це свого співробітника. Чудово проявляє себе у професії юриста, історика, інженера, наукового працівника.

Байдужий до багатства. Хоча має всі передумови до фінансового благополуччя. Не прив’язується до речей. Може вести досить аскетичний спосіб життя купуючи тільки найнеобхідніше. Всі надлишки зі спокійною душею віддає нужденним, благодійні фонди, допомагає тваринам.

У представника імені завешенные вимоги до супутниці життя, тому він довго не пов’язує себе узами шлюбу. Любить жінок красивих, яскравих, з ідеальною зовнішністю і поступливим характером. Явний лідер, глава сім’ї не терпить, коли представниця слабкої статі виявляє незалежність, починає суперечити. По молодості проявляє легковажність у стосунках. Коли зустріне жінку, яка буде відповідати всім запитам, заспокоїться, стане зразковим сім’янином. Нестор — справжня опора, на нього можна покластися, вирішить будь-яку проблему. Прекрасний, турботливий батько. Обожнює дітей, балує їх.

Іменини:

13 березня, 9 листопада

Зменшено-лагідний варіант

Неся, Нестик, Несторчик

Скорочений

Нестор

За церковним

Нестор

Колір

  • зелений

Планета

  • Плутон

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

дендрит

Метал

уран. олово

Рослини

каштан, резеда

Тотемна тварина

лось

Риси характеру

прямолінійність, наполегливість, сміливість

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Нестор Печерський (1056-1114) – давньоруський літописець, чернець Києво-Печерського монастиря; Махно Нестор Іванович (1888-1934) – революціонер, учасник громадянської війни 1917-1922 р., анархст; Шуфрич Нестор Іванович (1966) – український політик; Хаддавэй Нестор Олександр – поп-музикант; Нестор Гастон Карбонелл (1967) – американський актор.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: