Наїль – значення і походження імені

Історія походження імені Наїль

Чоловіче ім’я Наїль арабського походження. Його можна перекласти на українську мову як «дар», «користь», «домагається успіху», «досягає бажаного» або «гідний подарунка». Цим ім’ям називали синів народжених у бездітних сім’ях або в сім’ях, де до цього народжувалися лише дочки.

Ім’я Наїль користується популярністю в Іраку, Ірані, Башкирії, Азербайджані, Грузії, Казахстані. Його можна зустріти в Америці і в європейських країнах. Англійською мовою ім’я Наїль пишеться як Nail. Чоловіче ім’я Наїль має жіночу форму Наїля.

Значення та характеристика імені Наїль

Наїль – це чоловік з твердим характером і сильною волею. Він самостійний, наполегливий, цілеспрямований і завжди занурений у роботу. Наїль не дуже говіркий, бесід по душах він не любить. Друзів у нього мало, але він вміє їх цінувати і ніколи не відмовить у допомозі. Наїль не любить витрачати час на конфлікти і суперечки. Це миролюбний і доброзичлива людина.

У дитинстві Наїль – це серйозний, трохи замкнутий дитина, який стримує свої емоції. Він допитливий і любить читати, йому подобаються конструктори, інтелектуальні ігри, а також заняття спортом. Він любить пустувати і часто його поведінка викликає докори з боку батьків. Однак навчається Наїль добре, у нього розвинене почуття відповідальності і він намагається вивчати необхідні йому в майбутньому предмети.

Наїль – працьовитий чоловік. Він захоплюється технікою, посидющий і може успішно займатися конструюванням або програмуванням, досягаючи професійних висот. Він зосереджений на отриманні матеріальних вигод і прагне до того, щоб навіть його хобі приносило дохід. Йому не потрібні вихідні та відпустку, він завжди зайнятий справою. Наполеглива праця сприяє його кар’єрному зростанню і Наїль зазвичай досягає керівних постів. Він може стати успішним науковцем, архітектором, лікарем, фармацевтом, юристом, педагогом. Його захоплюють хімія, фізика, біологія і він може стати відомим ученим у цих областях.

Наїль любить ефектних і цілеспрямованих жінок, але він дуже боязкий і не вміє проявити свої почуття. Одружитися Наїль не поспішає, він заводить родину тільки після досягнення успіхів у кар’єрі і створення матеріальної основи. Часто він одружується за розрахунком, вибираючи дружини просту, спокійну, розсудливу, господарську і ніжну дівчину, яка з розумінням поставиться до постійно зайнятому роботою чоловікові. Наїль не любить проявляти емоції, він дуже раціональний. У родині він буде вірним чоловіком і люблячим батьком.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Наїльчик, Наїлюшка, Наїльюшка, Ілько, Ільечка, Ільенька

Скорочений

Іль, Ілька, Наїлька

За церковним

немає

Колір

  • синій

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

берил

Метал

олово

Рослини

м’ята

Тотемна тварина

ластівка

Риси характеру

стриманість, цілеспрямованість, скритність

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Наїль Ахметович Кадиров — радянський і російський бас-гітарист, гітарист, автор пісень; Наїль Садєков Сахибуллин — фізик; Наїль Асхатович Гаитбаев — башкирська драматург, прозаїк, поет; Наїль Шамсутдинович Шайхутдінов — радянський і російський театральний актор

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: