Люцифер – значення і походження імені

Історія походження імені Люцифер

Ім’я Люцифер у християнській релігії — уособлення зла і гріховності. Всі знають історію занепалого ангела, гординя якого призвела до сварки з Творцем.

Син ранкової зорі, Світлоносний, найкрасивіший з ангелів — так Люцифера описують у християнських апокрифах. У канонізованої християнської літератури Люцифер був покараний Богом і відправлений у Пекло через історію з яблуком з древа пізнання. Звернувшись змієм, він спокусив Єву зірвати і спробувати заборонений плід. Тим самим ослухавшись Бога, Люцифер відкрив секретні знання прабатьків людства. Наскільки це погано чи добре — спірне питання. Ця біблійна легенда відома всім. Але, є деякі факти, про які ніхто і ніколи не замислювався.

Чому Творець просто не знищив Люцифера?

Є кілька теорій:

  • Люцифер був найулюбленішим ангелом божим;
  • Повалення Люцифера в пекло було частиною божественного плану — загартування людської віри в оточенні гріховності і спокус;
  • Сила Зоряниці, Світлоносного була дорівнює силі Господа і саме він став головним антиподом Творця.

Значення та характеристика імені Люцифер

Асоціація зла з ім’ям Люцифер, завдяки християнській писанню, закономірна. Але, володарі цього імені відрізняються тим, що більшість якостей їх характеру — позитивні.

Допитливість — це їх рушійна сила. З самого раннього дитинства і до глибокої старості люди з ім’ям Люцифер шукають нові знання, їм цікаво все навколо. Вони знаходять для себе все нові і нові джерела натхнення, які підштовхують їх різним звершень.

Адже ще однією основною рисою цих людей є — різнобічність. Вони однаково добре: грають на роялі, шукають злочинців, влаштовують вечірки, ведуть бізнес. Цей список не закінчується, а тільки доповнюється новими пунктами по ходу життя Люцифера.

Чарівний чоловік — о так, це про Люцифера! Мабуть тлумачення імені, як Світлоносний, накладає певний відбиток на долю власників містичного імені. Жінки оточують його всюди, як метелики квітучу галявину. Вони з першого погляду піддаються його чарівності. Комунікабельний, веселий, легкий на підйом, люблячий від душі повеселитися Люцифер привносить в життя кожного з них невелика і барвисте свято.

Здається, все ідеально в цьому чоловікові. А ні, є один неприємний мінус. Люциферы потайливі і дуже складно відкривають свій справжній внутрішній світ навколишніх. Йому не просто поділитися своїми переживаннями, важливими планами, почуттями. І якщо ваш знайомий Люцифер розповів вам про найпотаємніше, вітаю — ви обраний.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Люциферушка, Люціус

Скорочений

Люци

За церковним

Люцифер

Колір

  • рожевий
  • червоний
  • зелений

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

сапфір, аметист, опал блакитний

Метал

свинець

Рослини

аконіт, естрагон, алтей, сосна, кипарис

Тотемна тварина

павич

Риси характеру

допитливість, чарівність, комунікабельність, скритність, різнобічність, життєлюбність

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Люцифер Каларийский – єпископ Кальярі, о. Сардинія, Італія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: