Ленар – значення і походження імені

Історія походження імені Ленар

Ім’я Ленар має декілька версій походження і тлумачення.

Згідно з найбільш поширеною радянською версією, ім’я Ленар утворено шляхом скорочення словосполучення «Ленінська армія». Цей оригінальний спосіб утворення імен був популярний в після Революції 1917 року. До цього дітей переважно називали по Святцях, ім’я вибирав священик, тепер же люди отримали свободу вибирати самостійно і на хвилі патріотизму навіть створювати імена самі. Так з’явився Вілен («Володимир Ілліч Ленін»), Владлен («Володимир Ленін»), Марлен («Маркс і Ленін»), Реомир («революція і світ») і ін

Друга версія зводить ім’я Ленар до давньоєврейській, і воно перекладається як «розумний».

Третя версія стверджує, що ім’я Ленар має арабське походження і перекладається як «пожежа», «вогненний», «світло». Шляхом зворотного прочитання від нього утворено ім’я Ранель. Парне жіноче ім’я – Ленара.

Ім’я Ленар – досить рідкісне ім’я. Воно зустрічається серед башкирів, татар, уйгурів. У Україні це ім’я практично не використовується.

Значення та характеристика імені Ленар

З раннього дитинства Ленар дуже серйозний і відповідальний дитина. Він добре вчиться, займається додатково, багато читає. Здається, хлопчика не цікавлять дитячі забави. Якщо Ленар чомусь і захопиться, то це буде колекціонування. Він може збирати моделі машин або набори Лего. В кімнаті хлопчика з’явиться полку, де він з гордістю буде виставляти свої трофеї. Ленару важко дружити з іншими дітьми, він занадто зарозумілий, вважає, що вони не такі розумні і талановиті він. Якщо хлопчик і обзаведеться іншому, то це буде дружба-суперництво. Товариш Ленара ні в чому не винен йому поступатися.

Ленар наполегливий і амбіційний. Він ніколи не відступить від наміченого, кине всі сили на досягнення мети. Незважаючи на своє ангельське терпіння, Ленар схильний до зривів по дрібницях. Йому важко ділитися з оточуючими своїми сумнівами і переживаннями, всі емоції Ленар накопичує в собі. І коли їх стає занадто багато – вибухає.

Ленар дуже працьовитий, він не любить тупцювати на одному місці, йому потрібно постійний рух і самовдосконалення. Цей чоловік перфекціоніст. Все, що він робить, він повинен робити на вищому рівні. Він дисциплінований, рішучий і принциповий. Здатний взяти на себе відповідальність і ефективно впоратися з поставленим завданням.

Ленар ніколи не потерпить, щоб його відтіснили на задній план. Він завжди і скрізь повинен бути в числі лідерів. Дуже важливо для Ленара бути корисним, потрібним, бачити результат своєї праці. Тому він часто вибирає соціально корисні професії: лікар, педагог. Він також може вибрати творчі професії: мистецтвознавець, журналіст, дизайнер, ювелір, критик та ін Тут його привабить можливість самому керувати своїм розкладом, нікому не підкорятися.

Сім’я дуже важлива для Ленара. Вона забезпечує його емоційну рівновагу, є надійною підставою для професійного зростання і саморозвитку. Ленар підтримує хороші стосунки з близькими, а в разі конфлікту першим іде на примирення. Дружину Ленар вибирає дуже ретельно, він – однолюб.

Іменини:

1 липня, 18 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Ленарчик, Ленарушка

Скорочений

Ліні, Льон

За церковним

Ленар

Колір

  • бірюзовий
  • червоний

Планета

  • Уран

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

рубін, онікс, попелястий опал

Метал

мідь

Рослини

груша

Тотемна тварина

лань

Риси характеру

перфекціонізм, наполегливість, працьовитість

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ленар Гильмуллин – футболіст; Ленар Нигматзянов – гонщик; Ленар Храмков – історик-краєзнавець; Ленар Хатиджинов – актор; Ленар Савааков – фотограф; Ленар Петрыкин – філолог.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: