Лінар – значення і походження імені

Історія походження імені Лінар

Ім’я Лінар має декілька версій походження і тлумачення.

Згідно з найбільш поширеною радянською версією, ім’я Лінар – варіант імені Ленар, яке утворене шляхом скорочення словосполучення «Ленінська армія».

Друга версія пропонує шукати коріння імені Лінар в арабській мові. Воно може тлумачитися як ««пожежа», «вогненний» і навіть як «світло Аллаха».

Третя версія стверджує, що ім’я Лінар має давньогрецьке походження. Воно походить від старовинного імені Аполлінарій, яке в свою чергу було утворене від імені бога мистецтва Аполлона. В наш час Аполінарій – застаріле ім’я, яке можна зустріти хіба що в Іспанії у формі Аполінаріс.

Четверта версія також сягає корінням у часи Давньої Греції і Риму. У латинській мові існує слово «linarius» – «робітник в майстерні з обробки льону». Також «Linaria vulgaris» – польова квітка, який в народі називають «дикий льон».

Ім’я Лінар – досить рідкісне ім’я. Воно зустрічається серед башкирів, татар, уйгурів. У Україні це ім’я практично не використовується.

Значення та характеристика імені Лінар

Лінар – рухливий і непосидючий дитина. Батькам складно встежити за сином, тому він постійно ходить в синцях і саднах. Кращим варіантом буде віддати Лінар в спортивну секцію, де він зможе направити надлишок енергії в мирне русло. У школі хлопчик випереджає однокласників в інтелектуальному розвитку, вчиться добре і з задоволенням. Успіхи у спорті та навчанні роблять Лінар дещо зарозумілим. Але це не заважає йому мати багато друзів і приятелів.

Лінар легко захоплюють нові ідеї, але він також швидко остигає. При цьому чоловік не любить, коли на його помилки вказують сторонні люди. Він вважає себе ідеалом, і сильно дратується, якщо хтось посмів з цим сперечатися. Однак Лінар не соромиться критикувати оточуючих з видом експерта у всіх областях. Він може бути різкий і нерозбірливий у виразах. З часом така поведінка може призвести Лінар до самотності, не багато хто готовий терпіти подібне ставлення.

Лінар – різнобічно розвинений і обдарований. Йому важко вибрати якийсь один напрям для того, щоб реалізувати себе. Лінар може довго і безуспішно кидатися з боку в бік, від однієї справи до іншої, і ніде не досягти успіху. Якщо ж йому вдасться подолати себе і зосередиться на конкретній задачі, Лінар швидко досягне успіху, завдяки своєму живому розуму, креативності та вміння швидко і якісно вирішувати поставлені задачі.

З жінками Лінар веде себе так само, як і з роботою. Він перебігає від однієї дівчини до іншої в пошуках свіжих вражень. Надовго утримати увагу Лінар практично неможливо. Як тільки відносини знаходять хоча б натяк на стабільність, Лінар зникає в пошуках нових яскравих переживань. Ідеальною парою для цього чоловіка стане жінка, яка буде тримати його у постійному напруженні, викликати ревнощі і відчуття невизначеності. В такому нервовому напруженні Лінар готовий прожити довгі роки. Він може стати турботливим і люблячим батьком, багато часу приділяти дітям.

Іменини:

11 червня, 23 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Линарчик, Линарушка

Скорочений

Лини, Лін

За церковним

Лінар

Колір

  • синій
  • червоний

Планета

  • Уран

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

рубін, онікс, попелястий опал

Метал

мідь

Рослини

груша

Тотемна тварина

лань

Риси характеру

непостійність, енергійність, креативність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Лінар Ахметвалиев – актор; Лінар Салимуллин – борець; Лінар Латипов – філософ, сходознавець; Лінар Белуони – лижник; Лінар Демьяненок – хірург; Лінар Куль – фотограф.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: