Леон – значення і походження імені

Історія походження імені Леон

Чоловіче ім’я Леон – це ім’я, що має дві версії походження. За першої – воно походить від латинського слова «leo», яке означає «лев».

За другою версією ім’я Леон має грецьке походження і також перекладається як «лев». У Україні здавна використовувалося ім’я Лев, що є грецьким варіантом вимови цього імені і синонімом імені Леон. У Європі використовується ім’я Леон або Лео.

Чоловіче ім’я Леон має жіночу форму Леона. Також в імені Леон існують численні синоніми, наприклад, Ліо, Лео, Ліон, Лав, Лайонел, Леонель, Ліонель, Лионело, Леонело, Ліонелло.

Значення та характеристика імені Леон

Леон – це розумний, чесний, емоційний і талановитий чоловік з бурхливою уявою і добре розвиненою інтуїцією. У нього можуть виявлятися артистичні здібності. Зовні Леон виглядає незворушним і кілька флегматичним. Це миролюбний, товариський і доброзичливий чоловік.

У нього багато друзів і він їм вірним у будь-якій ситуації. Леон здатний заради дружби пожертвувати навіть своїми інтересами. По натурі Леон оптиміст, хоча в силу своєї емоційності, іноді важко переносить невдачі і труднощі. У нього чудове почуття гумору і він любить жартувати.

У дитинстві Леон – це талановитий, допитливий хлопчик, який вміє захопити друзів своїми розповідями. Він старанний, володіє гарною пам’яттю і старанністю, тому вчитися йому легко. Леон обожнює читання і музику. Він пробує сам писати вірші і романи.

У Леона може проявитися така негативна риса характеру, як завищена самооцінка, що переходить в егоїзм. Він може намагатися нав’язувати свою точку зору оточуючих. Леон має здатність маніпулювати людьми і може її використовувати для досягнення своїх цілей.

Леон талановитий і може стати відомим в таких областях, як література, журналістика, юриспруденція. Він може знайти себе в професії програміста, лікаря, бухгалтера, економіста, торгового представника, фінансиста, бармена. Леон вважає за краще професії, що дають стабільний дохід. І щоб заробити може продавати автомобілі або стати круп’є в казино.

Леон стежить за своєю зовнішністю і жінки знаходять його привабливим. Він надає величезного значення в житті почуттям і відчуває ейфорію від емоційних переживань. Тому вибирає в дружини ніжну, романтичну і чуттєву жінку. Дружина повинна бути дуже привабливою зовні і служити для Леона музою і бути натхненником його ідей. Він намагається добре забезпечити сім’ю матеріально, для нього це дуже важливо. Леон обожнює дітей і буде дбайливим і уважним батьком. Леон любить гостей і вміє радо їх приймати.

Іменини:

12 січня, 2 лютого, 4 лютого, 20 лютого, 3 березня, 31 травня, 14 липня, 31 серпня, 24 вересня, 25 листопада, 20 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Лео, Леонито, Нело, Леонетто, Лілло

Скорочений

Льова, Лев, Леонард, Лео

За церковним

Леон

Колір

  • зелений
  • бузковий

Планета

  • Венера
  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

берил, сердолік

Метал

мідь

Рослини

ялиця, венерин черевичок

Тотемна тварина

кіт, лань

Риси характеру

чуйність, оптимістичність, оригінальність

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Леон II (767 – 811) перший цар незалежного Абхазького царства), Леон Боэльман ((1862 – 1897) – французький композитор і органіст), Леон Дьеркс ((1838 – 1912) – французький поет, один з послідовних продовжувачів Леконт де Лиля і самий характерний представник парнаського школи), Леон Баттіста Альберті ((1404 – 1472) італійський вчений, гуманіст, письменник, один із зачинателів нової європейської архітектури і провідний теоретик мистецтва епохи Відродження. Він першим докладно виклав математичні основи вчення про перспективу, вніс істотний внесок у розвиток криптографії, запропонувавши ідею многоалфавитного шифру.), Леон Мішель Гамбетта ((1838 – 1882) французький політичний діяч), Леон Кручковский ((1900 – 1962) польський письменник, драматург, прозаїк, публіцист, громадський діяч)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: