Левон – значення і походження імені

Історія походження імені Левон

Ім’я Левон має безліч синонімів. Воно може вимовлятися як Лев, Леон, Лео, такі варіанти імені поширені на території Західної Європи. Лінгвісти стверджують, що батьківщиною імені Левон є Вірменія. У цій країні ім’я вважалося величним, царственим, часто його носіями були представники правлячої династії, чоловіки із знатних, впливових пологів. Значення цього імені в перекладі з вірменської – «лев», «цар звірів». У Вірменії вживаються дві форми імені – Левон і Лев.

Європейці вважають, що це ім’я походить від слова «серце», «серцевий». Ім’ям Лев називають українських, єврейських хлопчиків. Воно популярне і в Білорусі, проте тут використовують іншу його форму – Левон. Це ім’я наділяє своїх носіїв яскравою потребою домінувати. Левона абсолютно не лякає конфлікт з тим, хто сильніше його, навпаки, це змушує його ще сильніше опір противнику. Така поведінка приносить результат, роблячи з Левонов успішних чоловіків.

Значення та характеристика імені Левон

Маленький Левон буде дивувати своїх батьків вже в ранньому віці. Це дуже добродушний, щирий, спокійний хлопчик. Він не намагається стати лідером, йому це нецікаво, але однолітки самі, без опору, підкоряються цьому малюкові. У Левона твердий характер, стійкий характер і діти інтуїтивно відчувають в ньому лідера. Він нікого не образить першим, але завжди дасть гідну відсіч агресору. У підлітковому віці у Левона вже повністю сформуються принципи і погляди, яких він буде дотримуватися все життя.

Цей молодий чоловік дуже гнучкий і терпимий до людей. Він уважно ставиться до дітям, літнім людям, завжди готовий прийти на допомогу. При цьому Левон вимагає до себе ввічливого ставлення, його самолюбства обмежувати не можна ні при яких умовах, інакше настане спалах гніву. Левон любить жінок, його звичайний стан – легка закоханість. Цей чоловік часто змінює своїх обраниць, він просто прагнути знайти свій ідеал. Для Левона секс має велике значення, але він не намагається сповіщати про свої успіхи оточуючих.

Його дружиною стане добра, вірна, порядна і сексуальна жінка. Коли Левон відшукає таку супутницю життя, він стане самим зразковим, щирим, вірним, добрим і відповідальним батьком. Цей чоловік з великим задоволенням проводить час зі своїми дітьми, поволі навчаючи їх всьому, що вміє сам. Левон завжди націлений на досягнення матеріального благополуччя, його активність, врівноваженість і рішучість допомагають досягти кар’єрних висот.

У той же час Левона не можна назвати трудоголіком. Він вміє організовувати свою роботу так, що вона при невеликих тимчасових витратах приносить йому відмінний результат. Левону потрібно звернути увагу на наступні професії – ветеринар, лікар-стоматолог, торговий працівник. Серед носіїв цього імені багато успішних моряків, військовослужбовців. Левон може спробувати себе в якості бізнесмена, для цього у нього є все – тверезий розум, здатність до аналізу, підприємницька жилка, лояльне ставлення до підлеглих.

Іменини:

12 січня, 14 липня, 25 листопада

Зменшено-лагідний варіант

Левончик, Левко

Скорочений

Леон, Лев

За церковним

Лев

Колір

  • білий

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

аметист, алмаз

Метал

залізо, олово

Рослини

базилік, шипшина

Тотемна тварина

лев

Риси характеру

активність, амбіційність, лояльність

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Левон Аронян, шахіст; Левон Лазарєв, скульптор

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: