Лев – значення і походження імені

Історія походження імені Лев

Існує дві версії походження імені Лев. Перша: це ім’я походить від латинського слова «leo». Має право на життя і інший варіант – ім’я Лев походить від давньогрецького слова «ліон». Обидві версії дуже схожі один на одного, єдине розходження – мова, що став прабатьком імені. В епоху Середньовіччя до сильним, могутнім, непереможним левам було особливе ставлення. Тоді люди щиро вірили, що левиця-мати виробляє на світ вже мертвих дитинчат. І тільки гаряче батьківське дихання царя звірів (ватажка прайду) здатне відродить маленьких левенят до життя.

Значення та характеристика імені Лев

За однією версією значення імені – «лев», з іншого – «цар звірів». Чоловіка на ім’я Лев обов’язкові, наполегливі, сумлінні й щирі. Це лояльні люди, вони чуйні, доброзичливі і терпимі. Але його терпіння не нескінченно, якщо хтось посмів знехтувати толерантністю Лева, він негайно поплатитися за це. Лев не соромиться – нахаба дуже скоро дізнається, яким ця людина може бути запальним і грубим. У характері Лева багато протиріч, він розумний, але може бути трохи простакуватий, довірливий і хитрий, може бути обов’язковим і легковажним. Головні якості Лева – життєва мудрість, твердий характер, чесність і відкритість.

Лев зимовий особливо нетерплячим і запальний. Він знає це, і не любить конфліктів, однак на грубість і хамство відповість тим же. Він чесний і справедливий, при цьому гордий і пихатий, і заради визнання може поступитися нормами моралі. Йому необхідна спокійна і вірна жінка.

Лев весняний, незважаючи на свою амбітність, розважливість і хвастощі, відрізняється легковажністю і недалекоглядністю. Отримання задоволень – головна мета його життя. Льву весняному потрібна професія, яка разом з матеріальним благополуччям принесе йому славу. Це дамський угодник, у дружини він вибирає розумну красуню, якої будуть захоплюватися, а йому – заздрити всі навколишні чоловіки.

Лев річний добрий, вразливий і чуйний. Цей чоловік уміє зберігати чужі таємниці, він не обдурить і не зрадить. Доброта і довірливість Лева річного нерідко підводить його самого, вбиваючи віру в людей. Його дружині дуже пощастить – адже їй дістанеться уважний, турботливий і вірний чоловік, для якого сімейні цінності – понад усе.

Лев осінній відрізняється своїм аналітичним розумом, принципами і вірністю ідеалам. Активність, цілеспрямованість і енергія допомагають йому досягти всього: матеріального благополуччя, професійного зростання, сімейного щастя. Спокійна, лагідна, добра, ніжна дружина – ідеал для Лева осіннього.

Риси характеру імені Лев

Чоловік на ім’я Лев – цілком толерантна людина, він м’який, гнучкий і дипломатичний. Що характерно, ця людина доброзичливий до всіх людей, незважаючи на їхні посади, звання та ступінь «потрібності». Нерідко недалекі люди приймають доброзичливість Лева за слабкість і намагаються маніпулювати Левом або відкрито шкодити йому. Але дуже скоро їм доводиться розплачуватися за свої дії, помста Лева буває страшною. До середини життя Лев звикне до того, що деяких людей просто не можна назвати порядними, і це, нарешті, перестане його пригнічувати і приводити до депресій. Лев спокійний, урівноважений, може бути кілька флегматичним. Він приваблює людей своїм теплом, готовністю завжди прийти на допомогу.

Інтуїція цієї людини досить добре розвинена, проте найчастіше це стосується тільки професійної сфери. Несподівані ситуації можуть захопити Лева зненацька, він не завжди швидко реагує на них. Часто це дуже розумна людина, яка вміє добре аналізувати. Організаторські здібності Лева залишають бажати кращого, це не його сфера діяльності. Леви люблять розмірене, усталену життя, а її круті віражі можуть надовго вибити їх з колії. Удари долі, страждання близьких людей важко переносяться Левами. Ставлення до слабким, беззахисним, хворим дуже теплі, він завжди намагається прийти до них на допомогу. У Львова є ще одна позитивна якість, якого іноді так не вистачає іншим чоловікам – вони вміють відмовлятися від бажаного.

Сімейні та любовні стосунки Лева

Лев відрізняється любвеобилием і пристрасним темпераментом поки він по-справжньому не закохається. З недовгими подругами він розлучається мирно, залишаючись з ними у дружніх відносинах, повністю перемикається на сімейне життя. Леви не терплять брехні, у подружжя вони вибирають відкритих, врівноважених жінок, не схильних до лукавства і лицемірства. У чоловіків на ім’я Лев шлюби нерідко бувають пізніми, коли вони усвідомлюють, що настав час створення сім’ї. При виборі дружини звертають увагу не тільки на її особистісні якості. Леву потрібна сильна, яскрава, сексуальна і приваблива особа, яка буде помітна в суспільстві. Якщо до того ж вона виявиться турботливою і ніжною – доля Лева в надійних руках. Іноді Лев може помилитися з вибором, але він завжди вживе заходів, щоб виправити помилку, з цієї причини шлюбів у Лева часто буває кілька.

Зробити з Лева нешкідливого котика не вийде, це йому не сподобається, він дуже дипломатично поставить на місце свою дружину. Дружина Лева може дозволити собі бути неідеальною, але тільки до певного часу. Немитий посуд, вечеря з напівфабрикатів, творчий безлад якийсь час він зазнає. Дружині потрібно побоюватися іншого – коли Льву набридне безлад, він без тіні сумніву покине її, заради тієї, яка забезпечить комфортну, затишну життя. Діти – ахіллесова п’ята Лева, іноді він може бути надмірно м’який до них, а потім, коли чада занадто розслабляться – він може покарати пустунів за найменшу помилку.

Вибір професії. Бізнес, кар’єра Лева

Він легко опановує професії, які вимагають відповідальності та самопожертви. Доктор, військовослужбовець, журналіст – ось сфери, де Лев може досягти великих висот. Він докладає великі зусилля для подальшого розвитку, працьовитість і дисциплінованість допомагають йому в цьому. Лев чесний і справедливий, однак має уповільнену реакцію, у важкій ситуації втрачається, не показуючи цього оточуючим. Лев повинен обирати таку професію, де завжди є можливість для кар’єрного росту. У цієї людини ніколи не виникає конфліктів на роботі, він чудово ладнає з підлеглими і начальством. Якщо Лев вирішить будувати свій бізнес – він доб’ється успіху. Його комунікативні здібності, вміння своєчасно підлаштується під змінилися обставини, стануть відмінними якостями для ведення власної справи.

Здоров’я Лева

Лев з самого дитинства відрізняється міцним здоров’ям. У нього високий життєвий тонус, міцна нервова система. Все це дає Леву без особливих проблем переносити емоційні навантаження. Маленький Льовушка дуже любить рухливі ігри і витрачає на них багато часу. У шкільному віці у Львів нерідко улюбленим предметом є фізкультура. До самої старості Лев буде відрізнятися гарним здоров’я, однак йому слід побоюватися екстремальних ситуацій. Прагнучи на допомогу постраждалим, Лев може підірвати власне здоров’я.

Ім’я Лев для дитини

Маленький Льовушка росте добрим, спокійним хлопчиком, він орієнтований на дружні стосунки з дітьми, має правильні поняття про дружбу, честі, користується заслуженим авторитетом у дитячому колективі. Він ніколи не почне конфлікт, однак варто образити Левушку, як він миттєво перетвориться в мстивого і непримиренного противника.

Суперечливий характер імені Льва позначається вже в підлітковому віці. Лев хоробрий і відважний, але може боятися висоти або темряви, він невтомний і енергійний, але може спасувати, відмовившись виконувати завдання, яке потребує цих якостей. Лев справедливий, завжди прийде на допомогу другові, а з чужими людьми нерідко показує себе жорстоким егоїстом.

При вихованні маленького Лева самим раціональним прийомом буде метод «батога і пряника», щоб в результаті не отримати домашнього тирана. Лев від природи ледачий, з цієї причини йому потрібно з дитинства прищеплювати дисциплінованість, старанність і працьовитість, інакше хлопчик, при всіх його здібностях, нерівно вчитися.

У маленького Лева є відмінна якість – він правильно приймає поразки, а самостійний аналіз неприємних ситуацій дає йому чимало переваг у дорослому житті. У підлітковому віці Лев амбітний, рішучий, честолюбний і активний. Хлопець вміє тримати слово, чому б йому це не загрожувало. Його поважають однолітки і педагоги за інтелект, врівноваженість, доброзичливість, сумлінність і відмінне почуття гумору. Для однокласників Лев – приклад для наслідування.

Іменини:

12 січня, 2 лютого, 3 березня, 5 березня, 14 березня, 31 травня, 14 липня, 31 серпня, 24 вересня, 24 жовтня, 25 листопада, 20 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Левчик, Левочка, Льовушка, Левонька, Левуня, Левуля, Левуся

Скорочений

Льова, Левка, Лео, Леон

За церковним

Лев

Колір

  • золотий

Планета

  • Сонце
  • Сатурн

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

алмаз

Метал

олово

Рослини

кедр, шипшина

Тотемна тварина

лев

Риси характеру

рішучість, цілеспрямованість, обов’язковість

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Лев Диякон ((до 950 – ок. 1000) візантійський письменник), Лев Толстой (граф, великий російський письменник, класик світової літератури), Лев Яшин (знаменитий футболіст, воротар), Лев Ландау (радянський фізик, академік, лауреат Нобелівської премії), Лев Лещенко (популярний співак, народний артист Росії), Лев Дуров (актор театру і кіно, народний артист СРСР), Лев Гумільов (історик-етнолог, поет, перекладач з перської мови, основоположник пасіонарної теорії етногенезу), Лев Троцький (діяч комуністичного руху, ідеолог троцькізму)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: