Лаврентій – значення і походження імені

Історія походження імені Лаврентій

Гарне, звучне чоловіче ім’я Лаврентій має дві версії походження. За однією з них, це ім’я прийшло до нас із латинської мови. Похідне слово, від якого утворилася дане ім’я, має таке написання — Laurentius. Це римське родове ім’я означає «лаврентский», тобто, житель міста Лаврент. Так називався древнє місто в Італії. У слова «лаврентский» є й інший сенс, воно може означати «римський» або «латинський». Колись, у незапам’ятні часи, місті Лаврент мешкав легендарний правитель Латин, слово лаврентский і латинська з плином часу стало ототожнюватися.

Друга версія походження імені теж має латинські корені. Згадаймо всім відоме слово «laurus» — лаврове дерево. Листочки цього ароматної рослини служать приправою. У природі воно являє собою смолиста, вічнозелене дерево. Лавровими вінками в стародавньому Римі прикрашали переможців. Такі вінки вважалися символами військової доблесті, слави, світу або перемоги.

Значення та характеристика імені Лаврентій

У кожного імені є свої негативні риси. Ім’я Лаврентій наділяє своїх господарів неймовірною впертістю. Ці чоловіки люблять сперечатися, аргументовано доводити свою точку зору. При цьому вони неймовірно спокійні, добрі, проявляють непідробне співчуття до людських слабостей. Хлопчики з цим ім’ям з раннього дитинства люблять мріяти, фантазувати. Однак вони вміють і діяти, виявляють велику наполегливість у досягненні своєї мети.

Лаврентій завжди прагне завоювати міцне положення в суспільстві. Коли він це зробить, він не заспокоїться на досягнутому, буде намагатися піднятися по службовій драбині як можна вище. Лаврентій любить спілкування, але він відрізняється занепокоєнням, може страждати від самих неймовірних комплексів. Він досить потайливий, щоб не показувати оточуючим, що саме його хвилює і лякає. Вже в молодості він може пригнічувати свої пристрасті і почуття.

Це ім’я не має до одруження. Якщо Лаврін не встиг знайти свою обраницю до 25-літнього віку, він може назавжди залишитися самотнім. Жіночу чарівність дуже діє на Лаврентія. Він буде любити свою дружину, проте може з завидною регулярністю їй змінювати. При цьому він ретельно приховує свої зради, дружина може і не підозрювати про другого життя чоловіка. Він люблячий і уважний батько.

В житті Лаврентій — чудовий гравець, легко прораховує своїх суперників. Поразки і невдачі його не надто хвилюють, йому важливий азарт. Серед його друзів не тільки чоловіки, але і жінки, він любить проводити час у їхньому колі. Свій відпочинок Лаврентій не уявляє без прогулянок і пікніків в оточенні рідних і друзів.

Такому чоловікові потрібно ретельно вибирати професію. У нього розвинені творчі здібності, Лаврентій хороший оратор і письменник. Можна обрати професію журналіста, політолога, слідчого. Він гарний на керівних посадах, але не завжди вміє правильно побудувати стосунки з підлеглими. Лаврентій може стати успішним бізнесменом, такі люди рідко бувають в програші.

Іменини:

19 січня, 29 травня, 4 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Лавруша

Скорочений

Лавр

За церковним

Лаврентій

Колір

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

світлий бурштин

Метал

вольфрам

Рослини

лавр

Тотемна тварина

зебра

Риси характеру

упертість, доброта, товариськість

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Лаврентій Загоскін, російський дослідник Аляски; Лаврентій Блументрост перший президент Санкт-Петербурзької Академії наук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: