Кирило – значення і походження імені

Історія походження імені Кирило

Існує дві версії походження чоловічого імені Кирило. За першою версією це ім’я має найдавніші грецькі корені і є перекладом грецького слова «кір». За другою версією це ім’я з’явилося у Стародавній Персії.

До слов’ян ім’я Кирило прийшло за часів становлення християнства з Візантії. На Русі іменем Кирило зазвичай називали патріархів, священиків і місіонерів.

Іменини Кирило може відзначати один раз в році, вибравши дату, яка збігається з його днем народження чи є найближчою після нього. Це дати: 31 січня; 17, 27 лютого, 18, 22, 31 березня, 3, 11 квітня, 11, 17, 24 травня, 3, 22, 30 червня, 18, 22 липня, 15 серпня, 19 вересня, 11, 23 жовтня, 11, 20 листопада, 15, 21 грудня.

Англійською мовою ім’я Кирило пишеться як Cyril, білоруською – Кірыл, угорською, французькою та чеською – Cyril, іспанською – Cirilo, латвійською, литовською – Kirilas, італійською – Cirillo, німецькою – Kirilo, польською – Cyryl, українською – Кирило.

Значення та характеристика імені Кирило

Переклад з давньогрецької мови імені Кирило означає «пан», «владика», «могутній» або «той, що володіє силою». А переклад цієї назви з перської означає «сонце».

Вибираючи ім’я для своєї дитини, слід пам’ятати, що вплив імені Кирило дасть мінливий характер. У цьому імені втілюються владу і могутність. Людина з іменем Кирило буде твердим, але трохи замкнутим, дратівливим. Він буде все життя вперто прагнути досягти нових висот і влади, впливу та багатства. Кирило сприймає життя, як постійну боротьбу за своє місце під сонцем.

Риси характеру імені Кирило

Характер у Кирила суперечливий і його доля може скластися по-різному, в залежності від того, які риси характеру візьмуть гору в процесі розвитку особистості. Основною рисою характеру Кирила є честолюбство, яке рухає їм, змушуючи постійно прагне до нових цілей. Кирило допитливий і талановитий чоловік. Він щасливий у всіх починаннях. Кирило мужньо переносить всі випробування і труднощі і не звертає з обраного шляху. Кирило розумний.

Позитивними рисами його характеру можна назвати силу волі, наполегливість, а також об’єктивність. Кирило завжди виглядає респектабельно і вміє правильно подати себе. Кирило завжди виконує свої обіцянки і на нього можна розраховувати у важких ситуаціях. Він самостійний і працьовитий.

Основними недоліками Кирила є самовпевненість і самолюбство. Якщо у сварці зачепили його самолюбство, то Кирило буде ображатися дуже довго. Тому на Кирила не можна тиснути і насміхатися над ним. Він не любить критику в свою адресу. Його потрібно поважати. Дружити Кирило воліє з корисними людьми, а таке поняття, як «дружба» для нього не існує. Кирило любить лестощі і похвалу.

Кирило не вміє знаходити компроміси. Він до всього ставиться дуже серйозно. З ним важко знайти спільну мову. Він егоїстичний і нетовариський, але сам не звертає на це увагу. Однак у більш зрілому віці Кирило трохи пом’якшується і стає більш урівноваженою, спокійною і організованим, так як приходить розуміння, що його запальність заважає в житті.

Кирило може бути спокійним і життєрадісним, якщо у нього все в порядку, але при виникненні будь-яких труднощів він стає напруженим і дратівливим, іноді навіть цинічним. Складно припустити, як Кирило поведе себе в якійсь ситуації. У Кирила дуже розвинена інтуїція, але він частіше користується розумом. У Кирила аналітичний склад розуму, він володіє хорошою пам’яттю і уважний до дрібниць.

Сімейні та любовні стосунки Кирила

Кирило з дівчатами поводиться благородно, але трохи холодно й відчужено. Однак, якщо Кирило сильно полюбить, то буде доглядати дуже ніжно і трепетно. Вибирає собі супутницю він дуже ретельно. Для нього важливий і зовнішній вигляд і те, як дівчина виглядає з ним у парі. Йому подобаються яскраві, розумні і дбайливі дівчата, трохи владні, здатні стати главою сім’ї. Його дівчина також повинна захоплювати оточуючих. Кирило не любить з’ясовувати стосунки, тому уникає зустрічатися з істеричними і конфліктними дівчатами.

Кирилу дуже важлива духовна зв’язок з жінкою. Тільки в цьому випадку він може повністю розкритися. У любові він не егоїст і намагається доставити жінці задоволення. Для нього важлива навколишнє обстановка, вона повинна бути комфортною і романтичної. Кирило буває деколи дуже недовірливим і ображеним. Тому жінка повинна постійно демонструвати йому силу своєї любові. Він потребує її постійної присутності в зоні досяжності, інакше він може здаватися собі нелюбом і покинутим.

В сім’ї Кирило буде надійним, турботливим, але суворим чоловіком і батьком. Для нього найважливішим є спокійна і довірлива атмосфера в будинку. Він може інколи виражати своє невдоволення, але якщо дружина Кирила володіє твердим характером, то він буде підкорятися їй вдома, щоб не порушувати спокій. Кирило допомагає дружині з домашніми справами і бере участь у житті дітей.

Моральні принципи Кирила не дозволяють йому змінювати своєї обраниці. Він відданий сім’ї та дружини. Однак він дуже ревнивий і підозрілий, тому дружині з ним часом нелегко. Але дружина Кирила повинна володіти мудрістю і делікатністю, щоб не зачіпати його самолюбство своєю поведінкою.

Вдалий шлюб може скластися з жінками, які носять такі імена: Алла, Анжеліка, Анфіса, Вероніка, Катерина, Маргарита, Наталя, Ірина, Оксана, Христина, Тетяна, Ірина, Лідія і Єлизавета.

Добрі і довірливі стосунки можуть скластися з Анастасією, Валерією, Галиною, Ларисою, Людмилою, Ксенією, Марією і Світланою.

Вибір професії, бізнес, кар’єра Кирила

Кирило дуже самостійний і працьовита людина, тому він може стати успішним в обраній професії. Кирило розумний і завзятий. Він володіє прекрасною пам’яттю і вміння оперативно приймати важливі рішення. Він може стати диктором, вчителем, економістом або лікарем. Чоловіки з цим ім’ям часто освоюють професії програміста, адвоката, конструктора, винахідника. Якщо Кирило стане керівником, то він буде строгим, але справедливим. В колективі його будуть поважати, хоча часом йому буде не вистачати м’якості і гнучкості, необхідної для роботи з людьми.

Кирило хоче бути багатим і знаменитим, тому намагається досягти цього за всяку ціну. Його можна назвати кар’єристом, але успіхів у житті він домагається виключно наполегливою щоденною працею і терпінням. Кирило може домогтися успіху і творчої професії, наприклад, він може стати актором, співаком або музикантом.

У бізнесі Кирило повинен бути самостійним і працювати один, так як він не вміє, й не хоче ділити успіх, влада і гроші з партнерами. Оригінальні ідеї і наполеглива праця можуть зробити його успішним підприємцем.

Здоров’я Кирила

Кирило володіє хорошим здоров’ям, рідко хворіє і завжди добре виглядає. Він любить бути спортивним і підтягнутим. Заради привабливого зовнішнього вигляду Кирило відвідує тренажерний зал і займається спортом.

Єдиним слабким місцем Кирила може бути шлунок. Йому потрібно правильно харчуватися і стежити за своїм раціоном і режимом, щоб уникати захворювань травної системи.

Кирилу також слід уникати нервових зривів і перевантажень, так як це може призвести до затяжних депресій і онкологічних захворювань.

Ім’я Кирило для дитини

У дитинстві Кирило цікавий, допитливий і рухливий хлопчик. Він вміє правильно вести себе в суспільстві. Любить, коли його хвалять. Кирилу подобається бути лідером вже з дитячих років. Він любить керувати однолітками і відчувати себе значущим.

Він рано починає читати, щоб отримати відповіді на величезну кількість запитань, що виникають у нього. У Кирила прекрасна пам’ять, і він добре запам’ятовує все, що прочитав. Кирило отримує інформацію з телепередач, а також задає дорослим немислиму кількість питань. Йому подобається бути ерудованим і досвідченим у всьому.

У школі вчителі Кирила хвалять, так як він не задовольняється лише шкільною програмою, а намагається постійно отримувати нові знання і розвиватися. Це здібний і посидющий хлопчик. Але у Кирила завищена самооцінка, він дуже пишається собою і тому однокласники його недолюблюють. Друзів у Кирила небагато.

Батькам слід звернути увагу на розвивається егоїзм і відчуття переваги у Кирила і не захвалювати дитини в дитинстві, тоді Кирило буде більш дружелюбним і слухняним. Також слід вчасно розглянути відсутність почуття гумору і спробувати його розвинути, щоб Кирил зміг більш легко ставиться до своїх невдач і не перетворився в цинічного людини.

Подорослішавши, Кирило може стати більш дратівливим і впертим. Він стає занадто прямолінійним і говорить людям про їх недоліки прямо в обличчя. Тому в нього постійно виникають проблеми при спілкуванні з однолітками. Кирило також часто потрапляє в складні ситуації, так як він любить авантюри. Він честолюбний і може рухатися до своєї мети зневажаючи інтереси друзів. Кирило навіть здатний на зраду з корисливих міркувань. Він не розуміє поняття «дружба», для нього його немає.

У Кирила розвиваються і хороші якості, такі, як об’єктивність, сила волі і твердість характеру. Якщо Кирила з дитинства зорієнтувати на якусь мету, йому буде простіше знайти себе в житті.

Іменини:

31 січня, 27 лютого, 17 лютого, 18 березня, 22 березня, 3 квітня, 11 квітня, 11 травня, 17 травня, 24 травня, 3 червня, 30 червня, 11 листопада, 20 листопада, 15 грудня, 21 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Кирюша, Кирюня, Кируся, Кіряша

Скорочений

Кір, Киря, Кирюха, Киряха

За церковним

Кирило

Колір

  • жовтий
  • червоний

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

сапфір

Метал

олово, електрум

Рослини

крокус, ялиця

Тотемна тварина

мазав, тюлень

Риси характеру

егоїстичність, самовпевненість, комунікабельність

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Кирило (брат Мефодія), Патріарх Кирило (російський релігійний діяч), Кирило Олександрійський (Батько Церкви), Кирило Кондрашин (диригент, педагог), Кирило Романів (двоюрідний брат Миколи II), Кирило Москаленко (воєначальник, Герой Радянського Союзу), Кирило Єськов (палеонтолог і письменник), Кирило Забєлін (герой битви при Рагуса), Кирило Казачковский (воєначальник, генерал-лейтенант, Герой Вітчизняної війни), Кирило Кондратьєв (геофізик, академік АН СРСР)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: