Клим – значення і походження імені

Історія походження імені Клим

Вперше ім’я Клим згадується в берестяних грамотах Новгорода. У давньоруській мові воно стало звучати саме так. Клим – усічена форма від Климент з наголосом на в. Климент – стародавнє римське ім’я. Воно перекладається як лагідний, спокійний, миролюбний.

У Римі, недалеко від Колізею, скромно стоїть церква (базиліка Святого Климента. У ній зберігаються мощі папи римського Климента першого, яким приїжджають поклонитися віруючі з усього світу. Святого Климента обезголовили на території сучасного Севастополя (на той час – Інкерманські каменоломні) в 98 році нашої ери. Він був палким прихильником християнства і жорстоко поплатився за це.

Значення та характеристика імені Клим

У 19-му і до тридцятих років 20 століття ім’я Клим було популярним і дуже часто, особливо в робочих сім’ях, можна було зустріти хлопця з цим ім’ям.

У багатьох астрологічних джерелах написано, що дитина-Клим не володіє великими розумовими здібностями і навчання наук дається йому важко.

Якщо ретельно простудіювати ряд різних біографічних досліджень, головною фігурою яких є людина з іменем Клим, то можна зробити цікавий висновок: математичні здібності Клима набагато перевищують гуманітарні.

Клим з дитинства виявляє схильність до точних наук. Серед однолітків він – один з перших в математичних олімпіадах та контрольних роботах. Вважає він легко; математичний склад розуму виховує в ньому посидючість, наполегливість, зосередженість, цілеспрямованість, бажання перемогти у що б то не стало.

Дорослий Клим мовчазний, зосереджений на результаті. Оратор з нього, правда, не дуже який. Але бере він не словом, а ділом. Клима важко розговорити, коли він знаходиться у великій компанії. В тісному колі близьких людей він може бути красномовним і навіть натхненним.

Є у Клима одна не дуже гарна риса характеру – заздрість. Володіючи аналітичним розумом і природною інтуїцією, він розуміє, що заздрість – це гріх, але нічого не може з собою вдіяти. Іноді заздрість заводить його так далеко, що з-за неї він потрапляє в неприємні і навіть кримінальні ситуації.

Одружуватися в молодому віці Клим не поспішає. Як правило, шлюб він вступає після тридцяти, повністю переконавшись у правильності свого вибору.

Іменини:

5 лютого, 8 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Климушка, Климчик, Климонька, Клемик

Скорочений

Климка, Климыч, Климуха, Клі, Клем, Клема

За церковним

Климент

Колір

  • фіолетовий

Планета

  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

хризоліт

Метал

олово

Рослини

клен, гладіолус

Тотемна тварина

сокіл

Риси характеру

терплячість, обов’язковість, розважливість

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Клим Шомоев ((1930 – 2010) радянський державний діяч, Голова Президії Верховної Ради Бурятської АРСР (1987-1990)), Клим Звездин ((нар.1989) російський актор), Клим Дмитрук (Гальський) (український історик, доктор історичних наук, автор численних книг про бандерівському підпіллі та уніатської церкви), Клим Буревой. З українських селян. Отримав домашню освіту. За приналежність до Партії соціалістів-революціонерів (ПСР) (з 1905) і участь в погроми поміщицьких садиб заарештовувався і висилався в Пермську (1907) і Олонецьку (1911) губ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: