Клавдій – значення і походження імені

Історія походження імені Клавдій

Ім’я Клавдій має латинські корені і перекладається як “кульгавий”. У нього існує безліч скорочень і форм, таких, як Клавдя, Кланя, Клаша, Клавдюша.

Існує думка, що від чоловічого імені утворилося жіноча форма імені – Клавдія, яке в даний час широко застосовується в Росії.

Іменини Клавдія відзначаються 16 червня в честь Святого отрока Клавдія, який помер в муках за Христа у III ст.

Значення та характеристика імені Клавдій

Маленький Клавдій відрізняється від інших дітей сміливістю і незалежністю, які в юному віці проявляються в зайвої допитливості і цікавості. По мірі дорослішання ці якості грають в плюс, допомагаючи стає лідером у колективі. Він не відчуває потреби в підтримці оточуючих і сам допомагає лише тим, хто на його думку дійсно цього потребує.

У Клавдія аналітичний склад розуму, відмінна інтуїція, на яку він з легкістю покладається і завдяки якій завжди виявляється у виграші. Він вкрай чутливий і ранимий. Клавдій загоряється ідеєю, починає метушиться, робити якісь дії, але втрачає інтерес на півдорозі і закидає розпочате без докорів сумління.

Клавдій красивий, привабливий, завжди елегантний і вміло користується цим. Завдяки своїй товариськості, легко заводить нові знайомства, купуючи вірних друзів і добрих приятелів, перед якими не упустить шансу похвалятися або похизуватись.

Клавдій не може жити без інтимних відносин, при їх відсутності відчуває себе покинутим, непотрібним, невпевненим у собі і геть втрачає відчуття щастя. До шлюбу веде безладне статеве життя, міняючи по кілька партнерів за тиждень.

Любов як почуття є для Клавдія насущним, щодня необхідним, він залежний від нього. У відносини йде з головою, до своєї обраниці проявляє ніжність, ласку, пристрасть, часом навіть стаючи нав’язливим. Одружується на добрій, терплячій, самостійної і самодостатньої жінки з сильним характером. Докладає всі зусилля, щоб домогтися розуміння всередині створеної сім’ї. Без такої гармонії Клавдію не вдасться побудувати кар’єру або добитися результату в якомусь іншому ділі.

Клавдій відповідально виконує доручену справу, завжди відноситься до роботи серйозно. Великих висот у професійній діяльності не досягає, але перебуває на гарному рахунку у начальників. Чим би він не пробував займатися, залишитися непоміченим у Клавдія не вийде.

Не маючи ворогів, володар імені легко може пробудити кращі почуття в негативно налаштованих людей і песимістів.

Іменини:

6 січня, 13 лютого, 16 лютого, 22 березня, 23 березня, 1 квітня, 16 червня, 20 червня, 24 серпня, 11 листопада, 31 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Клавдя, Клавдюша, Кланя, Клаша

Скорочений

Клава, Кланя, Клаха, Клаша, Клася, Ава

За церковним

Клавдій

Колір

  • золотистий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

карбункул

Метал

золото

Рослини

дика троянда, імбир

Тотемна тварина

скарабей, лань

Риси характеру

сприйнятливість, упертість, делікатність

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Тіберій Клавдій Цезар Август Германік, іноді — Клавдій I — римський імператор з династії Юліїв-Клавдіїв; Клавдій Борисович Птах — російський радянський хоровий диригент, хормейстер; Клавдій Єгорович Кабалевський — військовий інженер, генерал-лейтенант (артилерія); Клавдій Б’юкенен — шотландський богослов, проповідник і місіонер; священик англійської церкви, член «Mission Church Society»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: