Кім – значення і походження імені

Історія походження імені Кім

В даний час стало модним називати дітей рідкісними, забутими іменами. Але перш, ніж дати дитині ім’я, потрібно поцікавитися, що воно означає і звідки бере свої коріння. Існує кілька версій походження імені Кім. Одна з них, що це корейське ім’я, утворене від однієї з найстаріших і найпоширеніших прізвищ Кім, перекладається на українську мову як золотий. На думку інших вчених це кельтське ім’я, означає – головний, старійшина, жрець. Є версія давньоєврейського походження, в перекладі ім’я означає – хвилюючий, чарівний, привабливий. Також є думка, що це ім’я утворилося в пострадянські часи як абревіатура і розшифровується як “Комуністичний Інтернаціонал Молоді”. Але на Заході люди з таким ім’ям не мають ніякого відношення до комунізму і вважають, що ім’я Кім – це форма біблійного імені Іоаким, що означає “Бог поставив”. Ім’я найбільш поширене в Східній Азії. Іменини святкують 22 вересня, 16 і 23 лютого, 29 серпня.

Значення та характеристика імені Кім

Значення імені Кім – “золотий”, “старійшина”, “жрець”, “головний”, “проводир”, “хвилюючий”, “чарівливий”, “привабливий”, “Бог поставив”, “Комуністичний Інтернаціонал Молоді”.

У дитинстві Кім – стриманий, але досить активний хлопчик. У нього м’який, податливий характер, він легко піддається впливу. Тому батькам треба стежити за хлопчиком, приділяти йому якомога більше уваги, уберігати від згубних пристрастей, направляти в потрібне русло. Серед однолітків прагне стати лідером.

Кім з легкістю йде по життю, не витрачає час на довгі роздуми, приймає рішення швидко. Обов’язковий, якщо комусь щось пообіцяв, обов’язково виконає у що б то не стало, тримає слово. У відповідь чекає від оточуючих людей того ж. Якщо його обдурити, ніколи не пробачить, а образу буде пам’ятати довгий час. Кім – людина не складний, всі його почуття і емоції написані на обличчі. Твердий у своїх рішеннях, наполегливий, цілеспрямований, рішучий, ці якості допомагають йому просуватися вперед по кар’єрних сходах, але тільки в тому випадку, якщо він захоче цього просування. Досягнувши мети, трохи заспокоюється і його прагнення знову пропадає на якийсь час, поки дане положення буде його влаштовувати в матеріальному плані. Колеги по роботі і начальство цінують його, як співробітника і товариську людину. У нього є дар змусити інших працювати на себе. Зазвичай вибирає творчу професію – скульптор, художник, актор театру, реставратор, тесляр, муляр. Може стати спортсменом, співаком, музикантом, телеведучим.

Так само легко Киму дається спілкування та розташування з представницями протилежної статі. Влюбливий, з почуттям гумору, тактовний, воліє темпераментних, чудових, красивих дівчат. Перш ніж одружитися, він заводить жодні серйозні стосунки. Вибирає собі терплячу, розуміючу, готову розділити цілі і обов’язки в житті з ним навпіл. У своїй сім’ї він – лідер і господар. У шлюбі він не постійний, може завести стосунки на стороні, розлучитися і знову одружитися.

Станом здоров’я похвалитися не може. Йому не рекомендується випивати, нервувати, переохолоджуватися.

Іменини:

16 лютого, 23 лютого, 29 серпня, 22 вересня

Зменшено-лагідний варіант

Акимка, Акимушка, Кіма, Якимка

Скорочений

немає

За церковним

Іоаким

Колір

  • фіолетовий

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

лабрадор

Метал

платина

Рослини

плакуча верба, троянда

Тотемна тварина

альбатрос

Риси характеру

енергійність, спокій, завзятість

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Кім Філбі (один із керівників британської розвідки, агент радянської розвідки, це псевдонім знаменитого розвідника, якого насправді звали Харолд Адріан Рассел), Кім Чен Ір ((1941-2011) глава КНДР Кім Ір Сен (засновник і перший голова Північної Кореї), Кім Базарсадаев (бурятська співак, народний артист СРСР (нар.1937)), Кім Золоєв (російський геолог (нар.1929)), Кім Балаян (вірменський політичний і державний діяч, юрист)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: