Карл – значення і походження імені

Історія походження імені Карл

Ім’я Карл отримало широке поширення у світі. Спочатку воно відбувається давньоскандинавське країн. Звучало як «людина, чоловік». Т. к. до прізвиськ ставилися простіше, то багатьох представників чоловічої статі звали Карл.

За другою версією слово з’явилося завдяки давнім мешканцям сучасних Швеції. Норвегії і Данії. Стародавні скандинави славилися своїми вікінгами. Вони володіли унікальною силою, могутністю. Ім’я завдяки цьому перейшло на прізвисько і стало позначати силу.

На Русі історія інша. Дивовижним для україни людини ім’ям позначали всіх іноземців, яких в петровські часи прибуло чимало. Пізніше, у часи правління Романових, він стало прозивним. Карлик, карлуша, карлон — так називали низьких людей, ліліпутів. Зараз ми розуміємо, що це рідкісне захворювання, викликаний збоєм гормонів росту. В ті часи це був привід для глузування і знущання. Маленька людина виступав у цирку, брав участь у принизливих уявленнях для знатних людей.

У Україні ім’я не прижилося, зустрічається нечасто. Натомість у європейських, особливо католицьких країнах, отримало широку популяризацію. Вимова, в залежності від регіону, різне. В англомовних країнах — Чарльз; на ірландських островах — Шерлас; в Іспанії, Греції Каролос; в Італії — Карло; в Поругалии — Карлуш, у Польщі — Кароль; в Румунії — Карол; в Угорщині — Карост. Всі вони різні, але мають одне походження.

Значення та характеристика імені Карла

У дитинстві це старанний учень. Посидющий, старанний. З педагогами ввічливий, за що до нього прихильно ставляться. Батьків турбує якась відстороненість хлопчика. він задумливий, погано знаходить спільну мову з однолітками. Похмурість, замкнутість відштовхує інших дітей. Та він і не прагнуть до взаємодії. В образу себе не дасть. На будь-які випади хуліганів швидко відповідає бійкою.

З юності проявляє інтерес до математики, історії, природничих наук. Мають логічним складом мислення. Вдумливі, розсудливі. Будь-яку справу доводять до логічного завершення. Не схильний кидати почате на півдорозі.

Володіють діловою хваткою. Бачать вигоду там, де її, здавалося б, немає. Підприємливість дуже важлива риса характеру для цього чоловіка. Завдяки їй складають успішну кар’єру. Стають талановитими бізнесменами, політиками.

Впливові. Їм притаманний незрівнянний дар переконання. Люди легко входять у підпорядкування до Карла. Стає справедливим керівником. Сильні консерватори. Нові ідеї приймають з обережністю і сумнівом, ретельно зважуючи плюси і мінуси.

З людьми обережні. Не заводять близьких друзів, бояться близькості. Замкнуті. Цей страх пояснюється боязню розчарування, зради. Відсутня цікавість до чужих життів. У свою душу теж нікого не пустять.

Переживання залишають всередині себе. А їх у Карла чимало. Схильний до самокритики, але не приймає її від оточуючих. Вразливий.

Представник імені скупі, скупі. Економлять навіть на дрібниці. Страх залишитися в бідності іноді бере гору над зваженим підходом до витрат. З-за фінансових проблем легко впадає в депресію. Карл практично ніколи не допускає цього. Завжди має фінансову подушку, інакше не зможе спокійно спати ночами.

З жінками завжди напоготові. Не припускає маніпулювання. Жінка в уявленні Карла повинна займатися дітьми, господарством. Робота — доля чоловіка. Однолюб. Не дивлячись на свою дбайливість і скупість, коханій жінці виділяє достатньо грошей, дарує дорогі практичні подарунки. Однолюб. Довго шукає ту саму, єдину. Але полюбивши раз, віддасть багато цим відносинам.

Іменини:

5 січня, 7 січня, 28 лютого, 2 березня, 3 червня, 7 липня, 13 липня, 12 серпня, 11 вересня, 18 вересня, 19 вересня, 26 вересня, 19 жовтня, 21 жовтня, 3 листопада, 4 листопада, 22 листопада , 1 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Карлуша, Карлі, Карлуня

Скорочений

Карл

За церковним

Карл

Колір

  • червоний
  • бордовий

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

авантюрин

Метал

золото

Рослини

сосна, м’ята

Тотемна тварина

кіт, тигр

Риси характеру

впливовість, скупість, заповзятливість

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Карл Перший (1600-1649) – король Англії; Карл Великий (742-814) – король франків і лангобардів; Карл Лінней (1707-1778) – шведський медик, ботанік, зоолог, мандрівник; Карл Отто Лагерфельд (1933-2019) – німецький модельєр, колекціонер, видавець і фотограф; Карл Уезерс (1948) – американський режисер, актор, продюсер; Гампельн Карл (1794-1880) – живописець, портретист.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: