Карім – значення і походження імені

Історія походження імені Карім

Чоловіче ім’я Карім виникло у Стародавній Персії. Це ім’я має два варіанти тлумачення. Перший варіант стверджує, що ім’я Карім можна трактувати як «милосердний», «великодушний», «чесний», «володар широкої душі». За другою версією ім’я Карім можна перевести як «шанований», «шановний», «дорогий».

Ім’я Карім вживається в основному у мусульман. Його також широко використовують татарська і башкирська народи. Чоловіче ім’я Карім має жіночі форми. Це імена Каріма і Карім. Існує також припущення, що жіноче ім’я Каріна походить від арабського Каріма, яке перекладається як «щедра».

Мусульмани вірять, що хлопчик, названий ім’ям Карім, стане великодушним і чесним, а також заслуговує поваги в суспільстві. Ім’я Карім наділяє свого володаря добротою і щедрістю. Англійською ім’я Карім пишеться як Karim. Ім’я Карім має синонім Кирим.

Значення та характеристика імені Карім

Карім – це сміливий, милосердний, справедливий і самостійний чоловік. Карім – енергійна, працьовита та цілеспрямована людина, впевнена у своїх силах. У нього філософський склад розуму, він багато читає і розмірковує про життя. У Каріма величезне коло спілкування, але не всі його розуміють. Він здатний на милосердя і великодушні вчинки.

У дитинстві Карім – це хлопчик з розвиненою уявою і фантазією. Він живе у своєму вигаданому світі, де немає негативу і складнощів. Хлопчик намагається бути корисним для близьких людей та надає допомогу друзям при необхідності. Звичку допомагати батькам Карім збереже і в зрілі роки. Хлопчик багато думає і розмірковує про взаємини людей, про добро і зло. Він осягає психологію, вчиться розуміти людей і впливати на них позитивний вплив. Карім уникає галасливих компаній і не любить конфліктувати, але дати відсіч кривдникові може. Однолітки його поважають.

У Каріма можуть бути такі негативні риси, як упертість і байдужість до реального життя. Карім може завзято сперечатися, відстоюючи свої переконання, навіть якщо він не правий. Іноді Карім може бути надзвичайно пасивним.

Успішну кар’єру Карім може зробити тільки в тій області, яка йому подобається. Він ніколи не буде працювати тільки для отримання матеріальної вигоди, для нього важлива творча складова і моральне задоволення. Всі виникаючі питання Карім намагається вирішувати спокійно, він не терпить брехні і завжди справедливий, тому користується авторитетом у колег. Зазвичай Карім вибирає юриспруденцію, психологію, педагогіку або журналістику.

В юності Карім не користується популярністю у протилежної статі. Ставши старше він намагається знайти свою другу половину. Йому подобаються розумні, дбайливі й добрі дівчата. Каріму повинно бути в її товаристві комфортно і цікаво. Він ретельно вибирає собі дружину. Сім’я для нього дуже важлива. Він піклується про дружину і дітей, однак вірним чоловіком його назвати не можна. Однак дружині він ніколи не розкаже про свої зради і не змусить її страждати. Дітей Карім любить, але вважає, що їх вихованням краще займатися дружині.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Карімушка, Каримочка, Каримчик, Римушка, Римочка, Римчик

Скорочений

Каррі, Каримка, Кара, Рим, Риму, Римка

За церковним

немає

Колір

  • сріблястий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

селеніт

Метал

золото

Рослини

лілія

Тотемна тварина

жаба

Риси характеру

доброта, самостійність, багата уява

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Карім Масімов – прем’єр-міністр Республіки Казахстан., Карім Бензема – французький футболіст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: