Каміль – значення і походження імені

Історія походження імені Каміль

Чоловіче ім’я Каміль або Каміл має кілька варіантів походження. Згідно першого варіанту ім’я Каміль – це ім’я римського походження, що відбулося від родового імені Camillus, яке в перекладі з латинської мови на українську має сенс «бездоганне походження». Ім’я Каміль має жіночу форму Камілла.

Також існує арабський варіант походження імені Каміль. Згідно з цим варіантом Каміль має сенс «досконалий», «ідеальний», «зразковий». Іноді це ім’я перекладають як «зрілий» або «великий». У східних народів використовуються також такі синоніми імені, як Камал і Камаль. У відповідності з цим варіантом походження в імені Каміль існують жіночі форми Каміля і Каміла.

Існує також думка, що ці варіанти походження імені Каміль виникли незалежно один від одного.

Ім’я Каміль (Каміл) поширене у країнах Азії, Європи і Америки. Вимова і написання імені Каміль по-різному в різних країнах. В Італії воно пишеться як Camillo (Камілло), в Іспанії – Camilo (Каміло), у Франції – Camille (Каміль). Англійською мовою ім’я Каміль пишеться як Kamil.

Значення та характеристика імені Каміль

Каміль – це серйозний, відповідальний, освічений чоловік, шанобливо ставиться до людей. Він добрий, простий і приємний у спілкуванні, володіє естетичним смаком і хорошими манерами. Каміль – благородний і приємний у всіх відносинах людина.

У дитинстві Каміль – це рухливий, енергійний і здібний, але неусидчивый дитина. Він розумний і дотепний. У нього багато друзів. Каміль здатний на ризиковані і необдумані вчинки, тому виховувати його досить складно. Каміль любить спорт і прагне до досягнень. Йому цікаві багато шкільні предмети, і він, подорослішавши, прагне до отримання хорошої освіти.

У Каміля можуть бути такі негативні риси, як вразливе самолюбство, гордість, марнославство, розважливість. Каміль може бути завжди впевненим у власній вищості і бути надто категоричним і прямолінійним при спілкуванні. Іноді Камілю не вистачає зібраності і дисциплінованості. Часто він буває занадто впертий і любить конфліктувати.

Каміль має гарну освіту і може зробити кар’єру науковця в галузі точних наук. Його може захопити математика. Також він може цікавитися філософією. Каміль може відбутися в таких областях, як психологія, юриспруденція, медицина, журналістика, педагогіка. Він вибирає роботу з розрахунком на хороший заробіток. У нього розвинені лідерські якості, і він може стати чудовим керівником. Каміль може досягти найвищих результатів у спорті. Особливо його приваблюють бойові мистецтва, плавання, фехтування і футбол.

Каміль – це цікавий, м’язистий, привабливий чоловік, який вміє подобатися і красиво доглядати за дівчатами. Він дуже ревнивий, але вміє тримати себе в руках. Дружину Каміль вибирає ретельно. Він вміє оцінити не тільки зовнішню, але і внутрішню красу обраниці. Каміль шукає дівчину доброту, дбайливість, вміння добре готувати. Він любить, коли його будинок затишний і чисто прибраний. Каміль стає гарним батьком, які піклуються про майбутнє своїх дітей.

Іменини:

15 лютого, 14 липня, 18 липня

Зменшено-лагідний варіант

Ками, Мило, Лило, Камилек, Камильчик

Скорочений

Ка, Кам, Камек, Милий, Кака

За церковним

Каміль

Колір

  • фіолетовий

Планета

  • Уран

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

аметист

Метал

залізо

Рослини

осика, барбарис

Тотемна тварина

електричний скат

Риси характеру

замкнутість, цікавість, організованість

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Каміль Косовський (польський футболіст, півзахисник кіпрського клубу «Аполлон» і збірної Польщі), Каміль Заятт (гвінейська футболіст), Камілл Серф ((1862 – 1936) французький журналіст і кінооператор хроніки), Каміль Ярматов, Комил Ерматов ((1903 – 1978) радянський актор, кінорежисер, сценарист. Народний артист СРСР (1959), Герой Соціалістичної Праці (1973), Лауреат Сталінської премії другого ступеня (1948)), Каміль Тукаєв (російський актор театру і кіно, Заслужений артист Росії), Каміль Валієв ((1931 – 2010) радянський і російський фізик, академік РАН, доктор фізико-математичних наук, професор, науковий керівник Фізико-технологічного інституту РАН)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: