Інокентій – значення і походження імені

Історія походження імені Інокентій

Спочатку чоловіче ім’я Інокентій з’явилося в латинській мові. Воно дуже давнє, на своїй батьківщині було широко поширене в середовищі вищого духовенства. Багато Папи Римські носили це ім’я. Серед простолюдинів Иннокентиев було мало. Вихідним словом, від якого відбулося чоловіче ім’я Інокентій, є прикметник «innocens». В латинській мові воно має безліч значення: «нешкідливий», «бездоганний», «незлобивий», «невинний», «невинний», «чесний», «бездоганний».

У португальською, іспанською мовами теж є це прикметник, варіанти його написання, вимови з давніх часів залишилися без зміни. Збереглося і значення цього прикметника, з додаванням деякого нюансу, в цих мовах воно означає не тільки «невинний», але і «простодушний». У Польщі є і жіночий варіант цього імені Инноцентия, Инноцента, однак воно зустрічається вкрай рідко. Деякі лінгвісти вважають, що ім’я Инноцента згодом стало вимовлятися як Інеса.

Значення та характеристика імені Інокентій

Носій цього імені з першого погляду здається мирним, спокійним чоловіком, проте він дуже запальний і ранимий. Від природи він є романтиком, які вважають, що найголовніше якість будь-якої людини — це його інтелект. У дитинстві саме ім’я діє на хлопчика заспокійливо, він схильний до миролюбного розв’язання будь-яких конфліктів. Інокентій із задоволенням спілкується зі своїми рідними, любить читати.

Для осіннього Інокентія властиве деяке легковажність, замкнутість, мінливість. Всі ці якості він буде проявляти і у своїй роботі. Зимові носії цього імені відрізняються підвищеною запальністю і дратівливістю. Але після таких спалахів гніву вони швидко приходять до себе, знову стають добрими, поступливими людьми. Зимові Інокентія дуже люблять дітей і домашніх улюбленців.

Інокентію варто спробувати себе у творчих професіях, з цього чоловіка може вийти глибокий письменник, популярний актор, видатний художник. Носії імені Інокентій дуже працьовиті, але для побудови кар’єри їм може не вистачати твердості характеру. Цьому чоловікові сильно заважає його вразливість і запальність. Щоб досягти успіху на професійному терені, йому доведеться суміщати свою інтелігентне поводження з умінням відстоювати власну точку зору.

Цей чоловік за своєю природою однолюб, він дуже цінує любов, довірчі стосунки, взаєморозуміння. Він ніколи не зрадить свою дружину, не стане розмінюватися на дрібні інтрижки, Інокентій вміє піклуватися про дружину, він воліє, щоб вона не працювала, займалася дітьми, домашнім господарством. Всі фінансові проблеми сім’ї цей чоловік звалює на свої плечі, він намагається зробити так, щоб його близькі ні в чому не потребували.

Єдиною причиною розлучення з дружиною може стати її невірність, яка стає для Інокентія жорстоким ударом. Всі інші сімейні проблеми цей чоловік вирішить дуже швидко, ввічливо і коректно. Він дуже любить дітей, бере живу участь у їх вихованні.

Іменини:

1 квітня, 13 квітня, 13 липня, 26 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Инюша, Кеня

Скорочений

Кеха, Кеша

За церковним

Інокентій

Колір

  • синій

Планета

  • Місяць

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

рубін

Метал

олово

Рослини

лаванда

Тотемна тварина

слон

Риси характеру

миролюбність, запальність, інтелігентність

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Митрополит Інокентій (мирське ім’я Іван Овсійович Попов-Вениаминов) – перший православний єпископ Камчатки; Інокентій Омулевский – російський прозаїк, поет; Інокентій Смоктуновський – актор театру, кіно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: