Імран – значення і походження імені

Історія походження імені Імран

Чоловіче ім’я Імран має арабське походження. Значення імені Імран – «правильний» або «такий, як має бути». Це найдавніше ім’я згадується в головній книзі мусульман – Корані. Імран (Амрані) був праведником. Він був дідом пророка Іси. Також існує ще один варіант перекладу імені Імран. Передбачається, що воно походить від слова «амр», яке означає «життя».

Імран – це поширене ім’я в мусульманському світі. В Європі та Америці воно зустрічається досить рідко. Ім’я Імран може звучати по-різному. Існують варіанти: Амрані, Амрам, Умран, Омран, Эмран. Називаючи сина Імраном, батьки вірять, що він виросте благочестивим, порядною і праведною людиною.

Значення та характеристика імені Імран

Імран – це великодушний, незалежний, самостійний, рішучий і сміливий чоловік. Імран – прихильник розуму, а не емоцій, тому він намагається бути завжди раціональним, об’єктивним, стриманим і конкретною людиною. Він розумний і добре освічений. Будь-яку справу Імран виконує сумлінно. Він доброзичливий і у нього багато друзів.

Імран – допитливий і розумний дитина. Він талановитий і намагається розвивати свої творчі здібності. Імран має допитливим розумом і багато читає, любить мистецтво і музику. З дитинства він думає про те, що повинен залишити свій слід в історії. Імран любить лідирувати серед однолітків, брати участь у різних заходах. Він тягнеться до знань і в школі легко встигає по всіх предметах. Йому подобається бути кращим, і він завжди намагається бути першим і в навчанні, і в спорті.

У Імрана можуть бути такі негативні риси, як невпевненість в собі і скритність. Він може бути замкнутим і не дуже товариською людиною. Імран може бути вразливим і емоційною людиною. Сварки з рідними і життєві негаразди можуть стати причиною глибокої депресії.

Імран може стати відомим політиком, громадським діячем або ж художником. Його можуть притягнути такі сфери діяльності, як медицина, психологія, журналістика. Йому подобаються технічні дисципліни, тому вона може стати успішним, працюючи програмістом, електронником або конструктором. Він може також стати дослідником або науковим працівником.

Імран – це щедрий, ніжний та чуттєвий чоловік, який намагається приховати свої емоції під маскою сарказму. Імран вибирає свою супутницю життя досить прискіпливо. Він ніколи не поспішає з одруженням. Йому треба зрозуміти звички і образ думок своєї майбутньої дружини. Він шукає життєрадісну, турботливу і господарську дівчину, яка буде розуміти його і зможе розділити його захоплення. Зазвичай Імран одружується на дівчині, яку давно знає. Це може бути його однокласниця, колега по роботі або сусідка. Імран стає хорошим чоловіком і батьком.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Имранчик, Імрик

Скорочений

немає

За церковним

немає

Колір

  • синій

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

сапфір

Метал

олово

Рослини

базилік

Тотемна тварина

олень

Риси характеру

надійність, дотепність, товариськість

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Імран Ашум огли Касумов ((1918-1981) азербайджанський письменник, писав сценарії до фільмів), Імран Шамханов ((нар.1991) французький футболіст), Імран Гюльмамедов ((1913-1975) заслужений будівельник, радянський громадянин, працівник транспорту Азербайджанської РСР. Електрифікація залізниць – основний і головний його працю для своєї країни. Володар багатьох медалей і нагород.), Імран Аяз Джавадов ((нар.1994) російський самбіст, чемпіон Росії та світу з бойового самбо 2013 і 2014 років), Імран Борчашвілі ((нар.1994) австрійський дзюдоїст, чемпіон Австрії)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: