Ільяс – значення і походження імені

Історія походження імені Ільяс

Коріння імені Ільяс йдуть на тисячоліття в минуле. Ще в біблійних писаннях один з пророків іменувався так. Це мусульманське ім’я, у якого є християнський аналоги, наприклад, Ілля («Мій бог — Господь», у деяких трактуваннях «віруючий»). Багато вчених дотримуються іншої теорії, що походження у імені арабське, що означає «Аллах могущ».

Популярністю користується в основному в азіатських країнах, хоча в Європі є аналогічні — Еліас (Португалія, Німеччина), Іліас (Греція), Еліаш (Чехія, Польща). У переважній більшості Ільяс більше схоже на Іллю — Ілля, Елі.

Значення та характеристика імені Ільяс

З першого погляду на Ільяса можна подумати, що це інтроверт з притаманними йому якостями — спокій, стриманість у вчинках і м’якість. І враження не обдурить — володар імені не любить висловлювати себе у спілкуванні завдяки почуттю самоконтролю. Він вчасно себе зупиняє і не робить дурниць.

Ільяса відрізняє сила і рішучість, на нього завжди можна покластися і не боятися, що він піде від відповідальності. Укупі з вродженої любові до перфекціонізму виходить чудовий фахівець у професійній кар’єрі. На роботі Ільяс завжди зайнятий справою, не ухиляється. При цьому це не просто виконавець, у Ільяса є організаторські здібності. Впоратися здатний з будь-яким завданням, але творчі доставляють йому максимальне задоволення.

Ільяс не страждає від надлишку амбіцій, але повільними кроками він старанно рухається до виконання своєї заповітної мрії. Дисципліна, безмежне терпіння і наполегливість сильно в цьому допомагають.

В особистих стосунках Ільяс хороший друг з притаманними чесністю та сумлінністю. Незважаючи на ці якості, друзів у неї небагато, та й потрапити в його близьке коло часом складно. У повсякденних справах зрідка може відповісти різко. Відданий сім’ї, вже з дитинства перекладає безліч обов’язків на себе, намагаючись позбавити рідних від зайвих проблем.

На особистому фронті Ільяс часто відчуває певні труднощі, так як дуже вимогливий до супутниці. Тому одружується він зазвичай в зрілому досвід, частіше з-за бажання завести дітей. Сім’я і кар’єра в його житті переплітаються, бажання надавати реальну допомогу позначається на виборі професії — Ільяс буде чудовим адвокатом або прокурором, кваліфікованим лікарем. В якості хобі зазвичай обирає спорт — це важлива частина його життя, в якій він намагається реалізувати внутрішній потенціал.

Іменини:

1 березня, 23 червня

Зменшено-лагідний варіант

Ильчик

Скорочений

Іль

За церковним

немає

Колір

  • коричневий

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

агат

Метал

олово, залізо

Рослини

кедр

Тотемна тварина

орел, бурий ведмідь

Риси характеру

терпіння, розсудливість, рішучість

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ільяс Умаханов – російський політик; Ільяс Уразов – Герой Радянського Союзу, командир стрілецького взводу, лейтенант; Ільяс Хайрекишев – казахська хокеїст (хокей з м’ячем); Ільяс Ахметшин – російський лижник; Ільяс Магомадов – російський борець (греко-римська боротьба); Ільяс Джансугуров – казахський поет; Ільяс Бечелов – державний діяч.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: