Ільсур – значення і походження імені

Історія походження імені Ільсур

Ім’я Ільсур має два варіанти походження і тлумачення. Одне точно – це стародавнє арабське ім’я, корені якого слід шукати в мові давніх тюрків. З арабської Ільсур перекладається як «сурмач про судний день». В татарській мові ім’я Ільсур має інше значення – «герой Батьківщини», «слава країни».

Ільсур – ім’я героя давньої перської оповіді. Цей юнак мав небаченою силою і мужністю. Він походив з простої сім’ї, але завдяки відданості народу, зміг здолати ворогів, які загрожують поневолити його земляків. Ільсур здобув прихильність вождя і одружився на його дочці. На жаль, їх щастя було не довгим, в черговій битві Ільсур гине, а його дружина перетворюється у прекрасний ніжний квітка, який з тих пір росте на могилах славних воїнів.

Ім’я Ільсур поширене в Ірані, Іраку, Туреччині, Азербайджані, Казахстані, Кыргызии, Узбекистані, Татарстані, Грузії, а також у багатьох країнах Заходу, де проживають мусульманські громади: США, Канада, Португалія, Франція, Англія, Італія, Іспанія. В Україна воно зустрічається рідко.

Значення та характеристика імені Ільсур

З раннього дитинства Ільсур добра і чуйна дитина. Він з радістю допомагає батькам і друзям. Ільсур охайний і акуратний, він самостійно підтримує порядок у своїх речах. Добре ладнає з дітьми, у хлопчика багато приятелів. Ільсур не дуже любить вчитися, але багато читає. Захоплюється історичними романами, книгами про лицарів і піратів. Наука дається йому нелегко, але Ільсур бере посидючістю і старанністю. Хлопчик любить спорт, особливо футбол.

Ільсур любить проводити час у колі рідних і друзів. Він здатний організувати будь-який захід: похід, свято, екскурсію. Ільсур – скарбничка цікавих ідей і креативних рішень. З ним будь-яке свято пройде весело, легко і цікаво.

Ільсур не любить зміни місць, він прив’язаний до будинку. Він воліє подорожувати заочно, переглядаючи передачі та фільми. Він може листуватися з людьми з інших країн, обмінюватися фото і відео рідних місць, але на запрошення приїхати в гості чи відповість позитивно.

Ильсуру легко вибрати професію. Він шукає спілкування і ще раз спілкування. Може стати тамадою, барменом, агентом з нерухомості, аніматором, перукарем, дизайнером інтер’єрів, фотографом, журналістом. Іноді дитяча любов до історії приводить його в професію археолога, історика, мистецтвознавця. Успіх чекає Ильсура в будь-якій справі. Він старанний, працьовитий, цілеспрямований, старанний і креативний. У ролі начальника Ільсур здатний виявити такі сторони своєї особистості як проникливість і щедрість.

Ільсур – улюбленець жіночої уваги. Він хороший собою, комунікабельний, чудово вихований, вміє веселитися і веселити. Але Ільсур не любитель бурхливих романів, він скоріше чоловік-друг, який готовий підтримати, порадити, підняти настрій. Ільсур цінує свою свободу і уникає романтичних відносин. Тому дівчині слід проявити ініціативу, але не бути нав’язливою. Головне, не загрузнути в дружніх стосунках, не втратити загадковість. Ільсур одружується з розумною і красивою дівчині, якій не властива ревнощі і бажання підпорядкувати собі чоловіка.

Іменини:

5 лютого, 21 червня

Зменшено-лагідний варіант

Ильсурушка, Ильсурчик

Скорочений

Іля, Сурик

За церковним

Ільсур

Колір

  • персиковий
  • блакитний

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

агат, котяче око, опал

Метал

мідь

Рослини

лотос

Тотемна тварина

змія

Риси характеру

веселість, креативність, проникливість, цілеспрямованість

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ільсур Метшин – політик; Ільсур Шайхутдінов – нафтовик; Ільсур Махмудов – фотограф; Ільсур Заримов – фотомодель; Ільсур Тахибаев – актор; Ільсур Давидів – письменник; Ільсур ратченко – футболіст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: