Ільшат – значення і походження імені

Історія походження імені Ільшат

Чоловіче ім’я Ільшат тюркського походження. У перекладі на українську мову воно означає «радує Батьківщину» або «той, що славить Батьківщину». Існують і інші варіанти перекладу цього імені, наприклад, «радість світу» або «радість народу».

Ім’я Ільшат має синоніми: Ильшад, Ельшад, Эльшат. Це ім’я використовується у мусульманських народів. Написання імені Ільшат англійською мовою – Ilshat.

Значення та характеристика імені Ільшат

Ільшат – це сміливий, незалежний, рішучий і відповідальний чоловік. Він самостійний і розраховує тільки на себе. Ільшат серйозний і цілеспрямований чоловік. Він завзято йде до наміченої мети і, яким би складним не був його шлях, він її досягне. Ільшат реаліст і впевнений у своїх силах людина. У нього є почуття гумору, і він вміє веселитися. Друзів у нього не дуже багато, але його не лякає самотність.

У дитинстві Ільшат – це допитливий і свавільний хлопчик. Він заводила серед однолітків і батькам нелегко виховувати його. Ільшат сміливий і в теж час розсудливий хлопчик, що дозволяє йому уникати великих неприємностей. Однак він зробить чимало промахів, поки не навчитися використовувати свої сильні сторони. Він бачить свої недоліки і працює над ними. У школі він встигає з усіх предметів, так як незвичайно розумний і розвинений для свого віку. Він обожнює точні науки.

У Ильшата може бути почуття міри, а також делікатність і тактовність при спілкуванні. Він може бути надто вимогливим до навколишніх.

Ільшат вже в юності ставить перед собою цілі і обирає сферу діяльності. Він володіє лідерськими якостями. Ільшат може миттєво відреагувати та прийняти правильне рішення в екстремальній ситуації. Ставши начальником Ільшат допомагає здібним товаришам по службі і в колективі його поважають. Він може стати відомим політиком чи громадським діячем. У нього розвинені підприємницькі якості, і це допоможе йому досягти успіху в бізнесі. Також він може домогтися результатів у спорті. Він талановитий і часто обирає професію актора, співака чи музиканта. Ільшат працьовита людина і доб’ється успіху в будь-якій обраній ним професії.

Ільшат не любить хитрих і спритних дівчат. У нього розвинена інтуїція, і його не можна обдурити. Зазвичай у дружини він вибирає чесну і спокійну дівчину. Він обзаводиться родиною, як тільки зрозуміє, що може її забезпечити матеріально. Сім’я для Ильшата дуже важлива. Одружившись, він стає добрим чоловіком і дбайливим батьком. Ільшат вважається з думкою дружини. Він завжди пам’ятає про своїх батьків і намагається допомагати їм. Ільшат займається вихованням дітей і намагається дати їм гарну освіту.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Ильшатик, Ильш

Скорочений

Іля, Іль

За церковним

немає

Колір

  • бірюзовий

Планета

  • Уран

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

граніт

Метал

олово

Рослини

барбарис

Тотемна тварина

електричний вугор

Риси характеру

розсудливість, сміливість, товариськість

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ільшат Файзулін ((нар.1973) радянський і російський футболіст, нападник); Ільшат Хуснулгатин (російський боксер); Ільшат Валієв (російський співак); Ільшат Шугаєв (кінооператор, член союзу кінематографістів Росії); Ільшат Юмагулов ((1932 – 2007)башкирський радянський актор і драматург); Ільшат Айткулов ((нар.1969) радянський і російський футболіст, який виступав на позиції півзахисника. Незмінно виступав за футбольний клуб «Газовик» (Оренбург). Нині обіймає посаду тренера клубу.)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: