Ільнур – значення і походження імені

Історія походження імені Ільнур

Ім’я Ільнур прийшло до нас з тюркських народностей. Широкого поширення в Україні не отримало, основною популярністю користується в мусульманських країнах. З національностей можна виділити татар, арабів і інші східні народи. В перекладі ім’я Ільнур ділиться на два слова: «іль» і «нур», відповідно «батьківщина» і «промінь світла». Тому трактування може звучати так — «рідний світ».

Є й інша теорія, яка говорить, що ім’я Ільнур пройшло ланцюжок перетворень: від казахського Елнур через Ельнур. «Ель» можна перекласти як «країна». Якщо дотримуватися цієї теорії, то сенс зміниться (народний світло).

Значення та характеристика імені Ільнур

Якщо звернутися до статистики, то володарі імені Ільнур володіють специфічними якостями: вони жадібні, грубі, і цинічні. Однак, таке ставлення до себе ще потрібно заслужити. Зі своїми друзями, знайомими, родичами, так і просто хорошими людьми Ільнур буде чемним і розуміючим. У володарів імені розвинена інтуїція, багато хто вважає, що це просте везіння. Насправді, Ільнур підсвідомо відчуває, коли і як вчинити.

Чоловік з таким ім’ям відрізняється ревнощами. Також до недоліків можна віднести нахабство і жорсткість. У дитинстві і молодості ці межі можуть негативно вплинути на стосунки з рідними і друзями. Але з віком Ільнур набуває здатність визнавати власні помилки і вчасно вибачитися, запобігши конфлікт або сварку. По натурі він демократичний, волелюбний лідер з унікальним почуттям гумору. Здатність придумувати жарти на льоту часто дозволяє виправити ситуацію або розрядити обстановку.

Прагнення до лідерства допомагає захоплювати за собою натовп, а вміння переконувати змушує людей залишатися поруч. Але Ільнур не любить, коли ним командують або щось роблять не так, як він сказав. До володарю імені складно потрапити в близьке коло, але якщо стати його другом, можна нічого не боятися — Ільнур ніколи не зрадить і завжди буде горою. Неймовірно вибірковий у виборі другої половинки. А коли він знайде її, дівчина буде під цілодобовою охороною.

На самому початку відносин Ільнур вводить рамки і межі дозволеного. Не дозволить супутниці командувати і приймати рішення. За будь-які наслідки воліє відповідати сам. Зазвичай з нього виростає хороший батько і опора для сім’ї.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Ільнурчик

Скорочений

Нур, Іль

За церковним

немає

Колір

  • червоний

Планета

  • Марс

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

корал, опал

Метал

олово, залізо

Рослини

ромашка, береза

Тотемна тварина

кролик, кабан

Риси характеру

скритність, нахабство, влада, ревнощі

Число імені

4, 8, 26

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ільнур Муртазін — російський борець на поясах; Ільнур Мусін — автор і виконавець популярних хітів; Ільнур Сайфиев — естрадний музикант Татарстану; Ільнур Закарин — російський шосейний велогонщик; Ільнур Миннуллин — татарський геральдист; Ільнур Манугткин — казахська футболіст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: