Ільнар – значення і походження імені

Історія походження імені Ільнар

Достовірно невідомо, звідки сталося чоловіче ім’я Ільнар. Як вказують деякі джерела, ім’я прийшло до нас з тюркської мови і має давню історію. Утворилося з двох окремих слів «іль» – Батьківщина, і «нар» -промінь, полум’я, світло. Разом ці слова позначають «сильний і хоробрий чоловік народу/країни». Також існує ще одне значення – «полум’я/світло батьківщини», «сяйво народу», «рідний світ». Ім’я Ільнар широко поширене в Татарстані, в Росії в інших слов’янських країнах зустрічається вкрай рідко, вважається екзотичним. Раніше вважалося, що чоловіки з таким ім’ям найхоробріші і безстрашні, здатні на великі подвиги заради своєї країни, на благо народу. Існує мусульманська версія цього імені – Ильнур.

Значення та характеристика імені Ільнар

У ранньому дитинстві Ільнар – маленький розбишака і хуліган, йому важко всидіти на місці, всюди потрібно встигнути і нашкодив. Батькам і вчителям принесе чимало клопоту і полоскоче нерви. Але він легко виплутуватися з колотнеч, знаходить вихід із складних ситуацій. Удача супроводжує йому з народження. Йому легко даються шкільні предмети, але з поведінкою можуть виникнути проблеми. Ільнар росте дуже гарненьким хлопчиком, вміє заговорити людину і обернути погану ситуацію на свою користь.

Юнаки з таким ім’ям дуже везучі, навколо них завжди вирує життя яскравими фарбами, у нього багато друзів і він завжди в центрі уваги. Ільнар креативно мислить, особистість украй неординарна, в ньому повно енергії і вирує життя. Вже будучи підлітком він відчуває себе лідером і у нього це чудово виходить. Він реалізовує себе у творчості, його філософський підхід до життя надихає оточуючих. З незнайомими людьми він веде себе спокійно і стримано, добре розбирається в людях і бачить їх натуру наскрізь, тому так ретельно вибирає собі друзів. Він сміливо може покластися на них усіх.

Навіть у зрілому возрастя його заряд енергії не вичерпується. Після важкого робочого дня у нього вистачає сил активно проводити час з сім’єю і друзями. Він залишається легкий на підйом, а безглузде і ліниве існування на дивані – не про нього. У Ільнара завжди є хобі, улюблене заняття, на яке завжди вистачає часу і сил. Любить подорожувати, дух авантюр і жага пригод в ньому не згасають з роками. В ньому ніби живе дві абсолютно суперечливі особистості. Одна – невгамовна і авантюрна, а друга – зібрана і розважлива. Горді і незалежний, на все життя у нього є власна думка. Намагатися його в чомусь переконати – марна трата часу.

Він довго вибирає ту саму ідеальну дівчину для себе. Йому важлива не тільки зовнішність, але і характер. Вона обов’язково повинна розділяти його погляди на життя, бути його другом і партнером у всіх його авантюрах, підтримувати в ній цей запал. Якщо ж дівчина спробує його перебудувати та підім’яти під себе – Ільнар не стане терпіти. Якщо йому так і не вдасться зустріти свою другу половинку, він до кінця життя може залишитися в холостяках. Часто вступає в шлюб вже в досить зрілому віці. Вимогливий, на цьому ґрунті можуть виникати конфлікти. Важливо для його супутниці заслужити повагу чоловіка, щоб шлюб залишався міцним. Без поваги сім’я Ільнара довго не протримається, навіть діти не втримають його будинку.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Ільнарчик, Іля, Ільнарушка

Скорочений

Ільнар, Іль, Нар

За церковним

Ільнар – мусульманське ім’я

Колір

  • синій
  • золотий

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

кровавик

Метал

титан

Рослини

жимолость

Тотемна тварина

мавпа

Риси характеру

логіка, працьовитість, мудрість, харизма, авторитарність, помста, гордовитість, ризикований

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ільнар Сайфиев – популярний співак в Татарстані. Ільнар Галієв – відомий борець на поясах з Татарстану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: