Ільгіз – значення і походження імені

Історія походження імені Ільгіз

Ім’я Ільгіз – стародавнє ім’я, що йде корінням в древнеарабский мову. Воно складається з двох коренів: «іль» – «країна», «рідний край», «батьківщина» і «гіз» – «йти», «подорожувати». Виходячи з цього ім’я Ільгіз можна трактувати як «йде по світу», «мандрівний по батьківщині», «мандрівник».

Варіанти імені: Илгиз, Илгис, Эльгис, Эльгиз, Эльгизар, Илгизар, Ільгізар.

Ільгіз Фазулзянов – татарський ювелір зі світовим ім’ям. Він почав з виготовлення прикрас в татарському національному стилі, а потім перейшов до стилю модерн і ар-деко. Є неодноразовим володарем «Оскара» серед майстрів ювелірного мистецтва – International Jewellery Design Excellence Award, виставлявся в музеї Московського Кремля. Роботи Ильгиза користуються попитом на аукціоні Крістіс і Бонхамс.

Ім’я Ільгіз популярне серед татар, а також в інших мусульманських країнах: Туреччини, Чечні, Азербайджану, Іраку, Ірані, Палестині, Пакистані, Єгипті та Індії. У Україні це ім’я зустрічається рідко, його переважно дають дітям у змішаних шлюбах.

Значення та характеристика імені Ільгіз

Ільгіз веселий і товариський дитина. Він добре вчиться в школі, встигає займатися спортом, музикою, пустувати і виготовляти будь-які вироби. Хлопчик любить працювати руками, він може майструвати табуретки, клеїти кораблики, удосконалювати свій велосипед. До будь-якої справи Ільгіз приверне друзів, зніме процес на камеру і викладе в інтернет. У нього вроджений талант цікаво і весело розповідати про звичайні речі.

Ільгіз істинний балагур. Він не тільки душа компанії, але і бажаний гість на будь-якому заході. Ільгіз знає величезну кількість тостів, притч, віршів. Він з легкістю імпровізує, не втрачається і не соромиться. Навіть якщо Ільгіз скаже щось невлад, то зможе звернути свій промах в жарт. Люди тягнуться до Ильгизу, їм подобається його оптимізм, хороший настрій, добрий норов. Та й сам Ільгіз не уявляє своє життя без спілкування. На самоті він нудьгує.

Але не варто приймати безтурботність Ильгиза за легковажність. Він дуже серйозно ставиться до життя. Вже в ранній юності у нього формуються чіткі пріоритети і цілі. Ільгіз прагне до фінансової забезпеченості та самореалізації. Йому важливо не тільки заробити гроші, але і показати себе, розкрити свої таланти, захопити людей своїми думками. Тому дуже часто чоловік з цим ім’ям обирає професію журналіста чи письменника. Він також може стати актором, сценаристом, фотографом. Іноді Ільгіз йде в політику, він щиро хоче зробити життя людей краще. Але Ільгіз може зв’язати своє життя і з більш спокійним заняттям: фінанси, юриспруденція, викладання.

Ільгіз потребує не тільки в спілкуванні, але і уваги жінок. Він не може жити без романів, часто кількох одночасно. Якщо яка-небудь дама не удостоїла його уваги, Ільгіз буде наполегливо і натхненно його домагатися. Змусити Ильгиза вступити в шлюб може тільки дуже вперта і мудра жінка, яка не перестане підігрівати інтерес до себе довгі роки. Від Ильгиза не слід чекати вірності, але він турботливий і уважний чоловік. Ільгіз обожнює своїх дітей, навіть якщо вони народжені поза шлюбом. Ніколи не відмовиться проводити з ними час.

Іменини:

1 лютого, 29 вересня

Зменшено-лагідний варіант

Ильгизик, Ильгизка, Ильгизонька

Скорочений

Іля, Іль, Ильга, Гіз, Гізі

За церковним

Ільгіз

Колір

  • оливковий
  • бірюзовий

Планета

  • Нептун

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

агат, бірюза, місячний камінь

Метал

іридій

Рослини

лимон

Тотемна тварина

беркут

Риси характеру

комунікабельність, цілеспрямованість, доброта

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ільгіз Фазулзянов – ювелір і художник по тканині; Ільгіз Нурієв – хокеїст; Ільгіз Шаріпов – політик; Ільгіз Мазитов – нафтовик; Ільгіз Махмутов – боксер; Ільгіз Валинуров – фахівець з рекрутингу; Ільгіз Зайниев – драматург; Ільгіз Кашафутдинов – письменник, псевдонім Ілля Кашафутдинов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: