Ільдар – значення і походження імені

Історія походження імені Ільдар

Чоловіче ім’я Ільдар, на думку ономастов, володіє кількома теоріями походження. У стародавніх скандинавів воно мало значення «полум’яний воїн». В Стародавній Греції воно було пов’язано з ім’ям Іліодор (Хелиодорос), позначаючи «сонячний дар». Якщо дотримуватися цієї точки зору, то, по-перше, ім’я Ільдар має зменшувально-пестливих варіантами Дора і Іля, по-друге, носій цього імені може святкувати іменини. Останній факт пов’язаний з тим, що в именослове є день святого Іліодора, що припадає на 2 грудня. За третьою версією, ім’я Ільдар прийшло з перської мови, в якому воно утворилося шляхом злиття двох іменників «країна» та «владика». Нарешті, дослідники тюркських мов дають наступне тлумачення: «Іль» в перекладі означає «Аллах», «дар» — ворота, значить, Ільдар — «ворота до Бога». На території Росії ім’я зустрічається у башкирів і татар в різних варіаціях — Ельдар, Ілдар.

Значення та характеристика імені Ільдар

Ільдар — незалежний дитина, його складно змусити що-небудь робити проти бажання. Батькам і дорослим варто зрозуміти одне: на Ільдара не можна тиснути ні в якому разі. У хлопчика потрібно виховувати працьовитість, інакше є ризик, що він виросте ледачим. При належному підході з нього виросте гармонійна, всебічно розвинена особистість. Цей хлопчик — вдячний син, все життя піклується про батьків і дорослих членів сім’ї.

Ільдар вчиться посередньо, не віддаючи перевагу яким-небудь предметів. Найкраще йому даються іноземні мови. Хлопчик любить читати, але не класичну, а сучасну зарубіжну літературу. Для Ільдара оцінки не мають значення, самим важливим він вважає самоосвіта. У школі він більше дорожить спілкуванням з однолітками. Ільдар добре спілкується з вчителями та адміністрацією, часто виступаючи в ролі парламентера. Нерідко хлопчик стає на захист слабких і скривджених товаришів.

Ільдар — самодостатня особистість, але все ж він не любить самотність. Всіма шляхами він завжди намагається перебувати в оточенні друзів. Цей факт негативно впливає на побудову серйозних стосунків з дівчатами. Ільдар не нав’язує оточуючим свою думку, лише делікатно вказує на помилки.

Цей чоловік любить трудитися. Проте йому необхідно часто змінювати види діяльності, інакше робота перетвориться для нього на рутину. Ільдар не має амбітністю, йому не потрібно досягати кар’єрних висот. Якщо йому вдасться розпочати свою справу, то його бізнес буде стійким і міцним.

Ільдар вибирає в дружини м’яку дівчину, здатну зрозуміти його характер. Немаловажна для цього чоловіка і фізична краса обраниці. Ільдар ніколи не принизить себе зрадою, того ж він чекає від дружини. Він не є чудовим прикладом доброго батька. Швидше за все, відносини з дітьми будуть налагоджуватися у міру їх дорослішання. Ільдар любить подорожувати, однак воліє робити це в компанії друзів, ніж з родиною.

Ільдар не стежить за станом здоров’я. З дитинства його переслідують алергії. Він погано харчується і має шкідливі звички. З віком йому доводиться все частіше звертатися до лікарів.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Ільдарчік, Ільдарушка, Іляшик

Скорочений

Іля, Іллюшка, Дарик, Элик

За церковним

немає

Колір

  • коричневий

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

онікс

Метал

свинець

Рослини

тюльпан

Тотемна тварина

крокодил

Риси характеру

врівноваженість, незалежність, успішність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ільдар Жандаров (1966) – російський телевізійний журналіст. З 2003 року працює на Першому телевізійному каналі. Є ведучим програми «Цікаве кіно» і досвідченим телевізійної програми «проти ночі»; Ільдар Абдразакова (1976) – всесвітньовідомий російський оперний співак, соліст Маріїнського театру в Санкт-Петербурзі, лауреат премії Ґреммі за запис «Реквієм» Дж. Верді.; Ільдар Юнусов – великий бізнесмен, дипломат

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: