Іларій – значення і походження імені

Історія походження імені Іларій

Чоловіче ім’я Іларій вважається ім’ям грецького походження. Значення цього імені – «радісний», «веселий». Іноді ім’я Іларій трактують як «тихий» або «лагідний». На Русь це ім’я прийшло разом з християнством, як і багато інші імена грецького походження.

Називаючи хлопчика ім’ям Іларій, батьки хотіли, щоб він був добрим, благородним і щирим. Ім’я Іларій рідко використовується в Європі та Америці. У цього імені існує жіноча форма – Іларія.

Значення та характеристика імені Іларій

Іларій – життєрадісний, товариський і енергійний чоловік, що заряджає оточуючих своєю енергією. У нього присутні такі риси, як справедливість, комунікабельність, миролюбність. Він не любить сваритися і конфліктувати. Це творча людина, яка має талант до мистецтва. Він чудово малює, грає і співає. Він дипломатичний і делікатний у спілкуванні.

У дитинстві Іларій – це енергійний, веселий, доброзичливий і веселий хлопчик. Дитина дуже чесний і емоційний. Він не вміє стримувати свої почуття і завжди щиро висловлює своє ставлення до людей або подій. Іларій – товариський хлопчик з акторськими здібності, він завжди оточений однолітками. У нього є почуття такту, яка допомагає йому при спілкуванні. Вчитися Іларій не дуже любить, але він розумний і володіє такими якостями, як відповідальність і старанність, тому не відчуває особливих проблем зі шкільними предметами.

У Іларія можуть бути відсутніми дисциплінованість і сильна воля. Тому він не може досягти великих успіхів у спорті, який дуже любить. Іноді Іларій може бути егоїстичним. Часто він здатний на безрозсудні і ризиковані вчинки. Іларій може бути надто вразливим і чутливим.

Іларій може обрати шлях актора, художника або музиканта. Він любить елегантно одягатися, стежить за своєю зовнішністю і фігурою, тому можливий успіх в модному бізнесі. Також у нього є задатки психолога. Іларій наполегливо освоює вподобану йому професію, тому досить швидко може зробити кар’єру. Він любить постійно перебувати серед людей, тому може стати успішним комерційним агентом, журналістом, організатором масових заходів.

Іларій вміє спілкуватися з дівчатами, він чарівний і ніжний. Дівчата обожнюють його. Він часто закохується і у нього в юності багато романів. Хорошим сім’янином йому стати нелегко, так як він любить проводити час з друзями в галасливих компаніях. Навіть дружина і діти не здатні надовго втримати його вдома. Тому сімейне життя Іларія часто закінчується розлученням. Дружина повинна постаратися сприймати Іларія таким, який він є, тоді можливий тривалий і досить гармонійний союз.

Іменини:

12 липня, 25 липня

Зменшено-лагідний варіант

Іларчик, Іларик

Скорочений

Иларя, Ларік, Ілаша

За церковним

Іларій

Колір

Планета

  • Нептун

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

топаз

Метал

платина

Рослини

виноград

Тотемна тварина

глибоководні риби

Риси характеру

допитливість, легковірність, розважливість

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Святий Іларія Піктавійського — єпископ і вчитель церкви, видатний західний теолог; Архієпископ Іларій — архієрей Української Православної Церкви; Іларій (Іларій) Миколайович Шевців — російський вчений, конструктор; Іларій — середньовічний магістр, поет, автор п’єс

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: