Адольф – значення і походження імені

Історія походження імені Адольф

Саме ім’я Адольф походить від двох слів: перше «вульф», що означає «вовк»; і друге «адал», що можна трактувати, як «благородний». Відповідно повністю воно буде перекладається — «благородний вовк». Коріння виникнення імені є древньонімецьке. У стародавніх писемних записах на території Німеччини було знайдено понад шести тисяч таких імен, майже всі вони були чоловічими, однією з поширених форм цього імені було «Атаульф».

Не дуже віриться, що стародавні стали б давати ім’я зі значенням «благородний» випадковим людям, подібним ім’ям удостоювалися діти із знатного роду. Одним з перших відомих Адольфа був графом з династії Еццоненнов — Адольф I. Він був третім сином у родині і після смерті свого батька став правити в Кельдахгау (район нинішнього Дюссельдорфа).

Значення та характеристика імені Адольф

Адольф означає «благородний вовк». Дане ім’я давалося дітям із знатних сімей. Адольф користується популярністю у правлячих династій, в історії є багато правителів з цим ім’ям.

Такі хлопчики з самого раннього дитинства виявляють свій характер, показуючи себе сміливими і рішучими. Крім цього, вони ще є вразливими і ранимими; події, що відбулися з ними в дитячий період, мають відбиток на все життя. З ними не так просто встановити і налагодити контакт, але з тим, кому це вдається, Адольф буде дружити і дорожити цією дружбою довгі роки.

Адольфы, як правило, дуже творчі люди. Наділені хорошим уявою вони дуже допитливим і при наявності гарної фантазії можуть знайти себе в творчих професіях. Крім цього, завдяки працьовитості і дисципліни, закладывающихся в Адольфа з самого дитинства, такі люди можуть реалізувати себе у високих керівних постах, а також бути успішними в науковій діяльності і великому бізнесі. Найчастіше професія, яку вони обирають, є покликанням усього їх життя, він фанатично ставиться до своєї улюбленої справи. Адольф дивиться на цей світ тільки в білих або чорних тонах, не може терпіти критику і не вміє гідно програвати. У його житті прийнято розпланувати всі події наперед, в ньому завжди є прагнення до нових перспектив.

Значення імені Адольф дуже сексуальний, але його емоції і почуття замкнені під контролем розуму. Вступати в шлюб віддає перевагу досить пізно, вибирає спокійну жінку, тому що не може виносити активного прояву емоцій.

Іменини:

  • 6 грудня
  • 11 лютого

Зменшено-лагідний варіант

Альф, Долфі, Адольфчик, Адю, Адольфик, Адольфушка, Адоль, Дольфи, Дольфик

Скорочений

Адолф, Аді

За церковним

Атаульф

Колір

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

сапфір, берил і гіацинт

Метал

олово, електрум

Рослини

кориця, фіалка, евкаліпт, каштан, яблуко, жасмин, райська лаванда, м’ята, дуб, яблуня, абрикос, базилік, груша

Тотемна тварина

пелікан, слон, вівця, дельфін, ластівка, павич, куріпка, олень

Риси характеру

активність, воля, інтелект, товариськість

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Густав II Адольф — король Швеції; Адольф Фредрік — король Швеції; Адольф — великий герцог Люксембурзький; Адольф Гітлер — засновник і центральна фігура націонал-соціалізму, рейхсканцлер Німеччини (1933-1945), фюрер Німеччини (1934-1945); Адольф — король Німеччини XIII століття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: