Еміль – значення і походження імені

Історія походження імені Еміль

Настільки незвичайне для нинішнього часу і настільки дзвінке ім’я Еміль в своєму походженні має давньоримські корені. Похідна основа імені – латинська форма Aemilius (Эмилиус, Емілій), що дослівно перекладається як «нікому не поступається», «постійно змагається», «упертий», «напористою», «наполегливий». Іменем Емілій, як правило, нарікали в старших римських пологах, витоки цього імені йдуть до роду від Мамерка (сина Піфагора). Ім’я має жіночу форму, таку як Емілія, яка дещо більше поширена в сучасності. На український манер ім’я Еміль звучить не інакше, як Омелян. У Європі ім’я поширене ширше, ніж у сучасної Україні.

Кармічним тваринам імені вважається краб, відрізняється особливою обережністю у нерівній сутичці і нападник, відчуваючи свою перевагу. Схожою манерою поведінки має і чоловік, наречений ім’ям Еміль.

Значення та характеристика імені Еміль

Маленький Еміль – це дуже болючий, тихий, надзвичайно обережний хлопчик. У дитинстві він часто хворіє і отримує травми. Остерігається малознайомих людей і дітей, неговіркий з ними. В силу своєї природної обережності і мовчазності, навчання Емілю дається нелегко. Посоромившись здатися нерозумним або смішним, він не задає зайвих питань за темами, які виявляються йому не зовсім зрозумілими. Батькам маленький Еміль не доставляє особливих проблем, він завжди допоможе, якщо його попросити, щоправда робить це вкрай повільно. З дитинства Еміль завжди шукає людину, на якого він може покластися у скрутну хвилину, спочатку цією людиною є його мати, згодом – супутниця життя.

За своїм психотипом Емілі абсолютні інтроверти, дана особливість зберігається за ними протягом життя. Але абсолютна заглибленість у власні роздуми та переживання не заважають залишатися Емілю емоційної особистістю, здатною в стресових ситуаціях «вибухати».

Незважаючи на зовнішню відособленість і деяку скритність, Емілі – дуже надійні і вірні друзі. Вони вірно вибудовують дружні стосунки, вибираючи цю категорію тільки перевірених людей. Можна точно сказати, що на таких людей можна спокійно покластися.

Емілі не обділені увагою жінок, спокійний і розважливий характер, наполегливість і впертість у досягненні поставлених цілей – ось ті якості, які притягують представниць слабкої статі.

Обраницю Еміль вибирає теж ретельно, підбираючи натуру собі подібну. У сімейному житті він чудовий батько і чоловік, проте, його натура схильна до зради. Але, навіть змінивши, Еміль завжди повернеться в сім’ю, оскільки вона для нього завжди стоїть на першому місці.

В силу своєї посидючості Емілі можуть досягти у професійній сфері, особливо там, де потрібна копітка робота і терпіння. Це такі сфери як: творча (музика, поезія, образотворче мистецтво) або інтелектуальна (шахи, інженерія, наукові відкриття і дослідження). Керівництво безмірно поважає таких працівників за їх беззастережну старанність, високі результати і працездатність.

В цілому життя Еміля складається цілком успішно, люди, названі цим ім’ям, мають тонко розвиненою інтуїцією, яка і допомагає їм по життю йти в правильному напрямку.

Іменини:

21 січня, 31 січня, 20 березня, 29 березня, 22 травня, 28 травня, 31 липня, 21 серпня, 31 серпня, 5 листопада, 3 грудня, 6 грудня, 24 грудня, 26 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Емільчик, Емілечка, Емілюшка, Еміленька, Мільчік, Мюлечка, Милюшка

Скорочений

Емілька, Еміля, Ем, Еммі, Миля, Милька

За церковним

Еміліан

Колір

  • ліловий

Планета

  • Венера

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

сердолік

Метал

мідь

Рослини

маслина, дельфініум

Тотемна тварина

дельфін

Риси характеру

чутливість, емоційність, незалежність

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Еміль Золя ((1840 – 1902) – французький письменник), Еміль Кіо ((1894 – 1965) справжнє ім’я – Еміль Гіршфельд; радянський ілюзіоніст), Еміліо Сальгари ((1862 – 1911) італійський письменник, автор пригодницьких романів), Емілій Ленц ((1804 – 1865) російський фізик німецького походження), Еміль Гілельс ((1916 – 1985) радянський піаніст), Еміль Лагідний ((1892 – 1963) справжнє ім’я – Еммануїл Герман; російський радянський сатирик, поет), Еміль Фішер ((1852 – 1919) – німецький хімік, лауреат Нобелівської премії), Еміль фон Зауер ((1862 – 1942) німецький піаніст і композитор), Еміля Верхарна ((1855 – 1916) бельгійський поет-символіст)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: