Гір – значення і походження імені

Історія походження імені Гір

Існує кілька версій походження імені Гір. За першою з них ім’я має вірменські коріння і переводиться як “грізний”, “жахливий” або “гордий”, “пихатий”. Латинською мовою ім’я має написання hora і перекладається як “час”.

За ще однією версією ім’я Гір зародилося у слов’ян. Частіше їм називали сильних і міцних новонароджених хлопчиків, тим самим сподіваючись виростити з них сильних і вольових горян. У цьому варіанті ім’я так і перекладається – “горець, гірський”.

В Єгипті Гір або Хор – бог неба і сонця в образі сокола або людини з головою сокола, символом якого є сонячний диск з крилами.

В даний час ім’я частіше застосовується в Англії і перекладається як “кривавий”.

Значення та характеристика імені Гір

Гір легко йде на контакт з оточенням і, будучи ще зовсім маленьким, дуже товариський, життєрадісний, має безліч друзів і легко заводить нові знайомства. Виділяє з натовпу знайомих одного кращого друга, заради якого готовий перевернути гори і прив’язується до нього, зав’язуючи дружбу на все життя.

Дорослішаючи, Гір починає мислити широкими категоріями, приймати рішення тільки після адекватного зважування всіх “за” і “проти”. Вибір рішення не визначається миттєвою вигодою, так як володар імені дальнозорок в таких питаннях і прораховує кожну дрібницю, віддаючи перевагу довгостроковим стабільним обставинами як у справах, так і в особистому житті.

Гір – людина закрита, трохи замкнутий. Приймаючи рішення, вибирає те, що згодом призведе до особистісного або кар’єрного росту. Кожен подібний вибір віддаляє Гора від суспільства, але сам він того не розуміє, обростаючи “корою” все товщі і товщі. Розірвати це замкнене коло здатні лише самі близькі та рідні люди шляхом навіювань і вказівок на невірність дій.

Часто Гора долають боязкість, недоречна скромність, нерішучість, страх потерпіти невдачу і боязнь зробити крок вперед.

Гір самодостатній і любов для нього – справа серйозна, а не предмет необхідності. У статевих зв’язках розбірливий, воліє стабільність. У дружини бере лише ту, яка підходить абсолютно всім умовам і параметрам і віддається їй повністю. Часто така поведінка лякає жінку, так як Гор спочатку виглядає закритим і відчуженим, а надалі виявляється романтичним, легким у спілкуванні, розкутим і ніжним.

В шлюбі вірний, чесний, вважає, що гроші в будинок зобов’язаний приносити чоловік, а дружина – створювати затишок і чистоту в сімейному гніздечку. Дітей любить, але часу з ними проводить не багато, так як крім основної роботи має ще одну або навіть дві додаткових, прагнучи забезпечити сім’ю.

Цікава справа може захопити Гора на стільки, що він починає сприймати думки оточуючих як свідомо невірні і мчати вперед, напролом. Найчастіше результат таких дій провалений. Ця риса заважає побудові бізнесу або кар’єри.

Гір знаходить себе в нехитрих професіях, задовольняючись не стабільним високим заробітком.

Здоров’я у володаря імені богатирське. З дитинства Гір росте міцним хлопчиком і навіть у глибокій старості не страждає серйозними захворюваннями.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Горик, Горець, Горчик

Скорочений

немає

За церковним

немає

Колір

  • білий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

селеніт

Метал

срібло

Рослини

латаття

Тотемна тварина

гусак

Риси характеру

аналіз, товариськість, життєрадісність

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Гір Чахал — російський художник; Сер Гір Оуслі — британський підприємець, лінгвіст і дипломат, почесний член Петербурзької академії наук; Гір Тигранович Мінасян — вірменський важкоатлет, який виступає у ваговій категорії понад 105 кг; Гір Шаваршевич Малакян — вірменський футболіст, півзахисник клубу «Сталь»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: