Герман – значення і походження імені

Історія походження імені Герман

Чоловіче ім’я Герман має кілька версій походження. За однією з них вважається, що воно походить від латинського імені Germanus, яке означає «рідний», «єдинокровних», «близький», «братній», «справжній» або «істинний». Це ім’я мало поширення серед візантійської знаті, полководців і патріархів.

Існує також варіант пояснює походження цього імені від давньогерманської мови імені Германн (Hermann), яке перекладається як «воїн».

Іноді походження імені Герман пов’язують з латинським словом «Germаnicus», яке перекладається як «з Німеччини» чи «німець».

Значення та характеристика імені Герман

Характер у Германа складний. Це незалежний і самостійний чоловік. Він не подається чужому впливу і не вважається з думкою оточуючих. Герман надходить тільки так, як вважає за потрібне. Він володіє такими якостями, як розсудливість і напористість. Також у Германа неймовірні творчі здібності. Він дотепний і любить веселі компанії.

Герман розумний, аналітичний склад розуму дозволив би йому багато досягти, якщо б він володів дисциплінованістю і вмінням зосередитися на розв’язуваної задачі. Однак Герман занадто ледачий. У нього великі амбіції і він марнославний.

Герман може домогтися багато чого лукавством. Щоб досягти поставленої мети, Герман може хитрувати, а також використовувати людей у своїх цілях, вміло маніпулюючи ними і нехтуючи моральними засадами. Він може бути запальним і легко дратуватися. Власні невдачі переживає досить важко, хоча і намагається ховати свої емоції від оточуючих. Герман заздрісний. Він зарозумілий і розважливий. У нього дещо завищена самооцінка.

Герман володіє хорошими організаторськими якостями і вміє подобатися людям. По натурі він лідер. Якщо Герман стає керівником, то працювати з ним легко, він люб’язний і тактовний, однак промахів підлеглим він не прощає. Також завдяки своїй обдарованості й артистизму він може зробити кар’єру в таких сферах, як мистецтво чи література. Йому більш близькі творчі професії, так як, наприклад, робота лікаря чи інженера вимагає занадто великої напруги і старанності. Герман зазвичай вибирає найбільш простий і легкий шлях, так як не любить трудитися.

Герман гарний, спритний і галантний, вміє доглядати. Жінки вважають його привабливим. Багато закохуються в нього. Проте він часто віддає перевагу розваги серйозних стосунків. Для нього відносини – це просто гра. Герман дуже мінливий і жінки не знаходять в ньому надійного вірного супутника. Тому він часто невдачливий в сімейному житті.

Іменини:

23 лютого, 2 квітня, 25 травня, 6 липня, 11 липня, 20 липня, 9 серпня, 12 серпня, 24 вересня, 8 жовтня, 11 листопада, 12 листопада, 13 листопада, 19 листопада, 26 листопада

Зменшено-лагідний варіант

Герчик, Герочка, Герушка, Геруня, Геруся, Геруша, Гешенька, Гешечка

Скорочений

Гера, Герка, Геруха, Геша, Гешка

За церковним

Герман

Колір

  • сірий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

серпентин

Метал

олово

Рослини

бересклет, латаття

Тотемна тварина

газель, терміт

Риси характеру

неврівноваженість, чарівність, марнославство

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Герман Галынин (російський радянський композитор, учень і продовжувач лінії Шостаковича і Мясковского в радянській музиці), Герман Гессе (німецько-швейцарський письменник і художник, лауреат Нобелівської премії (1946)), Герман Коген (німецько-єврейський філософ-ідеаліст, голова Марбургской школи неокантианства), Герман Лопатін (революціонер-народник (1845-1918)), Герман Титов (льотчик-космонавт (1935-2000)), Герман Герінг (політичний, державний і військовий діяч нацистської Німеччини)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: