Гаррі – значення і походження імені

Історія походження імені Гаррі

Ім’я Гаррі раніше вживалося як зменшено-ласкава форма імен Генріх і Гарольд. Але в даний час Гарі — самостійне ім’я.

Існує дві версії походження імені Гаррі. Одна з них зводить до Гаррі старофранцузскому імені Генрі. Яке перекладається як «багатий», «сильний».

Друга версія стверджує, що коріння імені Гаррі слід шукати в Німеччині. Воно походить від поширеного в німецькій мові слова «Heimerich». У свою чергу Heimerich — складне слово, яке утворене з древневерхненемецких коренів «heim» (будинок) і «ric» (влада). Ім’я Гаррі, таким чином, перекладається як «господар дому», «домашній володар».

Ім’я Гаррі отримав особливу популярність в Англії, Північної Ірландії та Шотландії, сюди його принесли нормани. З Британських островів ім’я Гаррі, разом з переселенцями, перебралося в США.

У різних країнах ім’я Гаррі має особливу вимову згідно з нормами тієї чи іншої мови. В англійській це Гаррі, Генрі; у німецькій — Хенрі, Хайнріх; у французькій — Анрі, Арі; в іспанському — Енріке; в італійській — Енріко, Арріго, Эррико. Існують навіть японська ( ハリー – Harī) і китайська (哈利 — Hā lì) версії імені.

Значення та характеристика імені Гаррі

У дитинстві Гаррі — непосидючий, цікавий, веселий бешкетник. Вчитися йому не складно, але одноманітність шкільної науки стомлює. Він любить читати, демонструє успіхи в математиці та логіці. Серед однолітків Гаррі виділяється блискучим дотепністю і неординарністю вчинків. У нього міцне здоров’я, долають лише легкі простудні захворювання. Але батькам варто звернути увагу на нервову систему дитини. Гаррі легко збуджується, вразливий і чутливий.

Гаррі легко заводить друзів, у нього багато приятелів. Але справжні теплі, довірчі відносини він зберігає тільки з друзями дитинства. Таку дружбу Гаррі здатний пронести через все життя. З людьми Гаррі простий, життєрадісний і доброзичливий. Він відкритий для спілкування, виділяється послідовним і чесним поведінкою. Але Гаррі ніколи не дозволить собою маніпулювати, він не терпить лестощів і настирливості.

Гаррі знає, чого хоче. Він володіє неординарним мисленням, ініціативний, готовий діяти, працьовитий. Немає завдання, яку Гаррі не здатний вирішити. Вміло справляється Гаррі і з конфліктними ситуаціями.

У професійній сфері перед Гаррі відкриті всі шляхи. Він може побудувати успішну спортивну кар’єру, завдяки міцному здоров’ю, твердому характеру та емоційної стійкості. Але найкращих результатів володар імені доб’ється в інтелектуальній сфері: література, математика, точні науки, політика. У нього відмінно розвинене критичне мислення, а широкий кругозір і начитаність дозволяють бачити набагато більше інших.

Створити сім’ю Гаррі нелегко. Він надто захопився своїми справами, хобі, творчістю, і часто одружується пізно. Гаррі ревнивий, але намагається не демонструвати цього. Він не схильний переробляти дружину, навіть якщо її недоліки його дратують. Гаррі вибирає дипломатичний шлях вирішення конфліктів: задобрити, заспокоїти, обдарувати. З дітьми він м’який, виховує їх своїм прикладом.

Гаррі ніколи не потребує грошей, і з легкістю витрачає їх на свої потреби і потреби близьких. Він любить гарні речі, одягається стильно, але не помітно. Його пристрасть — аксесуари та взуття.

Іменини:

19 січня, 1 лютого, 7 квітня, 13 липня

Зменшено-лагідний варіант

Гаричек, Гарюша, Гаринька

Скорочений

Гарік, Арі, Эрри

За церковним

Генріх

Колір

  • синій

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

лазурит, сапфір

Метал

мідь

Рослини

горох

Тотемна тварина

собака, гриф

Риси характеру

інтелектуальність, відвертість, працьовитість

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Гаррі Гаррісон – письменник-фантаст; Гаррі Гудіні – ілюзіоніст; Принц Генрі (Гаррі) Уельський; Гаррі Каспаров – радянський і російський шахіст; Гаррі Ес Трумен – 33-й президент США; Гаррі Лоуренс О’коннор – шотландський футболіст; Гаррі Гродберг – російський органіст; Гаррі Фредерік Харлоу – американський психолог; Гаррі Норман Тертлдав – американський письменник-фантаст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: