Гарік – значення і походження імені

Історія походження імені Гарік

Чоловіче ім’я Гарік – це ім’я з древнегерманскими корінням. Походження імені Гарік пов’язують з поєднанням давньогерманських слів gar і rik. У перекладі з давньогерманської мови gar – це «спис», а rik – це «багатство». Таке поєднання буде допомагати домагатися бажаного в житті сильного духом чоловіка з ім’ям Гарік.

Ім’я Гарік зустрічається в різних країнах. Але найбільш часто воно використовується у Вірменії, а також серед єврейського населення. У різних країнах вимова цього імені сильно відрізняється. Наприклад, в Японії це ім’я вимовляється, як Гарикку, в Україні – Гаррік, в Ізраїлі – Гаррикк, а в Індії – Гаріка. У Україні це ім’я не дуже популярно.

Значення та характеристика імені Гарік

У чоловіка з ім’ям Гарік присутні наступні плюси: ерудованість, комунікабельність, щедрість. Гаріку притаманна підвищена вимогливість та критичність, як до себе, так і до оточуючих. Прагнення до досконалості в чому визначає його вчинки. У Гаріка присутні також такі риси, як: методичність, педантичність, акуратність у всьому.

У Гаріка з юності формуються задатки відмінного бізнесмена, який володіє здатністю робити гроші буквально “з повітря”. Зазвичай Гаріку подобається працювати з цифрами, тому він буде хорошим фінансистом, економістом, підприємцем, бухгалтером, банкіром. Гарік легко і швидко може зробити свою кар’єру, він налаштований на успіх і має відмінну ділову хватку. Він завжди відданий справі, яку обрав і завжди намагається перевершити конкурентів у вибраній сфері.

Гарік впертий і вміє працювати, але він не працює на знос і завжди знаходить час для відпочинку і подорожей. Він вміє правильно організувати свою роботу, щоб досягти бажаного з мінімальними витратами. Якщо Гарік стає начальником, то підлеглим доводиться нелегко, так як він дуже вимогливий. Зазвичай Гарік добре забезпечений.

Гарік користується успіхом у протилежної статі, але своє серце він не віддає нікому, зустрічаючись з жінками просто для розваги. Він може одночасно зустрічатися з кількома жінками. Він завжди акуратний і прагне до ідеалу навіть у зовнішності. У сімейному житті Гарік далекий від ідеалу, так як його дружині важко терпіти вічні причіпки, іронію, а іноді і грубість. Він може кілька разів одружуватися і не цікавитися життям своїх дітей.

Негативні риси характеру, які можуть розвинутися: зарозумілість, егоїзм, упертість. Іноді Гарік може бути дріб’язковим, нервовим і пихатим. Гаріку важко заводити друзів, так як при більш тісному спілкуванні друзі помічають, що Гаріку цікавий тільки він сам і що у нього хворобливе самолюбство. Однак, постійно працюючи над собою, Гарік може стати більш добродушним і відкритим.

Іменини:

18 червня, 2 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Гаричек, Гарчик

Скорочений

Арік, Арі

За церковним

Зазвичай хлопчиків по імені Гарік хрестять під ім’ям Ігор або обирають друге (церковне) ім’я, яке в церковному календарі знаходиться найближче до дати народження хлопчика.

Колір

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

аквамарин, хризоліт

Метал

платина

Рослини

виноград

Тотемна тварина

орел

Риси характеру

Упертість, акуратність, педантичність

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Гарік Харламов – успішний шоумен (Росія); Гарік Мартиросян – телеведучий; Гарік Вайнштейн – російський шахіст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: