Габріель – значення і походження імені

Історія походження імені Габріель

Ще одне ім’я, яке безпосередньо пов’язане з священнописанием. Габріель — похідна від імені архангела Гавриїла. Це той самий ангел, який повідомив новоспеченим батькам Марії і Йосифові радісну новину про зачаття сина божого. Порадував він у свій час подібної звісткою і мати Іоана Хрестителя — Єлизавету.

Цікавий факт, що архангел Гавриїл визнаний вісником божим в ісламі, іудаїзмі та християнстві. У всіх трьох релігіях він грає незамінного персонажа. І навіть священний Коран був продиктований саме Гавриїлом. Мало хто з біблійних героїв має визнання у ворогуючих релігійних течій.

За віруваннями християн ангел Гавриїл протегує всім людям, чия професія пов’язана із спілкуванням і творчістю. Актори, танцюристи, художники, журналісти, письменники можуть розраховувати на його допомогу. Звернення до нього вселяє в них сміливість і цілеспрямованість.

Якими ж якостями володіє людина на ім’я Габріель? І чи може він так само допомагати і надихати оточуючих людей?

Значення та характеристика імені Габріель

Носії імені Габріель справді щедро нагороджені різноманітними талантами. Вони розуміють прекрасне і душею, і серцем.

Все, що пов’язано з мистецтвом цікавить Габриэлей з самого дитинства. Вони із задоволенням малюють, ліплять, співають і танцюють. Дуже люблять влаштовувати для домашніх маленькі імпровізовані концерти і покази мод. І що найцікавіше, якщо дитяче захоплення переростає у доросле пристрасть, Габріель заслужено отримує бурхливий визнання своєї творчості у потенційних шанувальників. Адже все, що він робить, виходить із найпотаємніших куточків його душі.

Бажання допомогти реалізувати свої таланти іншим дуже часто призводить Габріелей до того, що вони обирають професію викладачів мистецтв. Одна справа-творити прекрасне самому, а зовсім інше вчити цьому оточуючих. Тут їм прігождаются ще два яскраво виражених якості — терплячість і стриманість. Але, вони проявляються виключно в роботі або мистецтві.

З друзями і близькими Габріель може вести себе эгоцентрично і капризно. Вони дуже темпераментні й емоційні особистості. Люблять часту зміну обстановки і постійно прагнуть до нових знайомств. Ці риси притаманні багатьом діячам мистецтва.

Незважаючи на нетерпимість в питаннях спілкування, Габріель прагнути допомогти всім і ділом, і порадою, і матеріально.

Щедрість у всьому так само властива людям з цим ім’ям. І близькі та рідні завжди можуть розраховувати на будь-яку допомогу від Габріеля. Він не відмовить ніколи і нікому. Але, іноді його надмірна опіка і навіть нав’язлива.

Іменини:

19 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Габриэльчик, Габриэлушка

Скорочений

Габі, Геб

За церковним

Гаврило

Колір

  • жовтий
  • помаранчевий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

смарагд, топаз блакитний

Метал

золото

Рослини

кропива, будяки, лавр

Тотемна тварина

кінь

Риси характеру

любов до мистецтва, талановитість, терплячість, стриманість, темпераментність, емоційність, егоцентричність, примхливість, щедрість

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Габріель Гарсіа Маркес, Габріель Йоханес, Габріель Аскон, Габріель Басо, Габріель Хоган, Габріель Морено, Габріель Феррі, Габріель Пікарт

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: