Ернест – значення і походження імені

Історія походження імені Ернест

Існує дві версії виникнення імені Ернест. Згідно з першою гіпотезою ім’я виникло від давньогерманської мови слова Ernust і має дослівне тлумачення “важливий”, “суворий”, “серйозний”. Друга гіпотеза більш легендарна і пов’язана з міфами Древньої Греції. Еринії (з ін-грец. “гнівні”) у міфології – богині помсти. Їх поява приписують першому совершившемуся злочину на Землі, коли Кронос спробував убити власного батька Урана. Під час поранення краплини крові впали на землю і породили богинь помсти. Ім’я Ернест досить популярно в багатьох європейських країнах (Франція, Англія, Іспанія, Португалія) і країнах Латинської Америки. Називаючи новонародженого ім’ям Ернест, варто пам’ятати, що на території Русі ім’я не траплялося ніколи і тому Ви не зустрінете його в православному календарі.

Значення та характеристика імені Ернест

Незважаючи на незвичайне звучання (порівняно з споконвічно українськими іменами) значення імені виявляє діяльну і м’якшунатуру, властиву українським людям. Під зовнішньою холодністю і стриманістю ховається широка душа з її безмежною чарівністю. З самого дитинства все, за що не візьметься Ернест, виходить у нього легко і просто. Ернест добре вчитися в школі, причому з усіх предметів. Стаючи старше, Ернест вже в школі або в інституті може зазіхнути на авторитет педагога, проте сам може стати чудовим викладачем. Щоб всі позитивні якості максимально розвинулися, батькам варто показати йому різноманіття життя: багато подорожувати і бувати в суспільстві. В цілому для володаря імені Ернест характерний баланс між емоціями і логікою. Він рано покине батьківську хату, віддавши перевагу сам шукати свій шлях у житті. Наполегливість і здатність концентруватися на головному допоможуть йому досягти бажаного. Єдине, чого позбавлений Ернест, це почуття гумору.

Ернест сильно схильний до простудних захворювань, на їх фоні ймовірні захворювання органів дихання, такі як пневмонія і туберкульоз. Можливі переломи внаслідок нещасних випадків.

Завдяки своїй цілеспрямованості, Ернест зможе домогтися успіху в сфері діяльності. Удача посміхнеться йому, якщо він займеться власним бізнесом. Майже всі без винятку буде збільшувати його дохід: і впливові друзі, і рід діяльності, і шлюбний союз. Прагнення до лідерства позитивним чином позначиться на кар’єрному зростанні. Ернест доб’ється професійних успіхів на політичному поприщі, в педагогіці, юриспруденції.

З жіночою статтю відносини Ернеста складаються непросто. Перш ніж зв’язати свою долю з єдиною жінкою, що буде дуже довго розмірковувати про правильність вибору і займатися самокопанням. Вважає, що шлюб один раз і назавжди. Буде дуже ревнивим чоловіком, і швидше за все, шлюб буде щасливим. Завжди у виборі між друзями і дружиною вибере останню. Своїм дітям буде справедливим батьком, але любити більше буде доньку.

Іменини:

12 січня, 27 березня, 30 червня

Зменшено-лагідний варіант

Еник, Енька, Ернестік, Ернестушка

Скорочений

Еря, Ерік, Ерька, Еня

За церковним

Ернест

Колір

  • жовтий

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

бурштин

Метал

платина

Рослини

шафран

Тотемна тварина

альбатрос

Риси характеру

емоційність, працьовитість, рішучість

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ернест Міллер Хемінгуей — американський письменник, журналіст; Ернест Орландо Лоуренс — американський фізик, творець першого циклотрона; Ернест Томас Сінтон Уолтон — ірландський фізик; Ернест Гедревич Мацкявичюс — російський журналіст і телеведучий литовського походження; Ернест-Анрі Байон — французький ботанік і лікар; Ернест Шоссон — французький композитор і музичний діяч; Ернест Вікторович Ясан — радянський і російський кінорежисер і сценарист; Ернест Леопольдович Радлов — російський філософ, історик філософії, філолог і перекладач.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: