Едуард – значення і походження імені

Історія походження імені Едуард

Ім’я Едуард поширене по всьому світу, тому існує кілька версій історії його походження. Імовірно, згідно з першим варіантом, воно бере свій початок від древніх германців.

Але існує й інша точка зору про походження імені Едуард. Друга версія припускає його англійські коріння і наполягає, що у своєму первісному варіанті ім’я звучало як Eadward і складалося з двох слів: Ead (благополучний, щасливий) і ward (доглядач, охорона, опіка).

Національним це ім’я вважається і у Вірменії, де вживається у формах Еету, Эдаррд, Эйджардж, Еду, Ед.

Не багато хто знає, що в православ’ї ім’я Едуард користується особливою пошаною. Таку славу ім’я заслужив завдяки життю і діяльності короля-мученика Едуарда, вбитого молодим власними слугами. Офіційно його зарахували до лику святих в 1008 році, але, незважаючи на це, церковної формою цього імені вважається, ім’я пророка Господнього в Старому Завіті, Єлисей.

Значення та характеристика імені Едуард

Дослівно Едуард перекладається як «страж власності».

Володар цього імені, в першу чергу, практик. Едуарду властиве критичне мислення, він наділений гострим розумом і проникливістю. Вміючи переконувати інших людей у своїх поглядах, чоловік часто цим користується, прагне до влади і болісно сприймає поразку, впадаючи в меланхолію.

Незважаючи на свою доброту і дружелюбність, зовні Едуард може здатися байдужим і холодним. Він вважає себе вправі ставити свої почуття вище чужих. При цьому, до себе такого ставлення він не потерпить: Едуард уразливий і жорстко відстоює власні інтереси.

Чоловік з цим імені флегматичним. У відносинах із протилежною підлогою галантний. Підкорює жінок своєю хоробрістю і люб’язністю. Але, будучи романтичним і ласкавим залицяльником, вірить у повне перевага чоловічої статі.

Користуючись популярністю у жінок, супутницю життя Едуард підбирає собі з особливою ретельністю. Шанси є тільки у самої привабливою і поступливою кандидатки. Едуард прагне зайняти в сім’ї позицію лідера і, часом, веде себе деспотично.

Одружується, зазвичай, кілька разів за життя. При цьому, після закінчення відносин з черговою жінкою, поводиться вже не так благородно як в їх початку, ухиляючись від сплати аліментів та ігноруючи дзвінки.

Едуард володіє неабияким інтелектом і широкими знаннями в багатьох областях, не заглиблюючись у щось конкретне. Переконавшись у своїх здібностях до аналізу, починає дивитися на інших людей зверхньо. Однак, може похвалитися живою уявою і хорошим почуттям гумору.

Володарю цього імені властива хороша інтуїція на людей. Завдяки цьому, Едуард зможе стати успішним юристом, психологом або слідчим. У кар’єрі успішний, хоча шукає не стільки багатства, скільки визнання оточуючих.

Наділений міцним здоров’ям, Едуард схильний до алкогольної та наркотичної залежності.

Іменини:

5 січня, 18 березня

Зменшено-лагідний варіант

Едюша, Едічка, Едюшка, Едюня

Скорочений

Ед, Едді, Едік, Едька, Едзьо, Еду, Ду, Дадо, Діно, Тед

За церковним

Едуард

Колір

  • сірий

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

онікс

Метал

алюміній

Рослини

дуб, маргаритка

Тотемна тварина

сокіл

Риси характеру

стриманість, прагматичність, проникливість

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Едуард Успенський (російський дитячий письменник), Едуард Шеварднадзе (грузинський політичний діяч (нар.1928)), Едуард Еллінгтон (американський джазовий піаніст, композитор (1899-1974)), Едуард Мане (французький художник), Едуард Бухнер (німецький учений-хімік, лауреат Нобелівської премії), Едуард фон Гартман ((1842 – 1906) німецький філософ)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: