Едвард – значення і походження імені

Історія походження імені Едвард

Ім’я Едвард німецького походження. Англійці запозичили ім’я Едвард у завойовників-германців і озвучили Eadweard. У перекладі Ead означає «власність, володіння, майно», друга основа weard ─ «охороняти» або «володіти, зберігати». Існують наступні варіанти перекладу імені: «страж багатства», «священний страж», «благословенний захисник», «багатий покровитель».

Двухосновные імена в той час носили тільки королі, князі, вельможі старійшини, члени їх сімей та військова еліта. Шотландці основою weard називали будь огорожу, будь це хлів чи поза меж міста, навіть виступ в борідці ключа і заглиблення в замку. У медицині воно означало «приміщення під опіку в лікарню». У військовій практиці зустрічалися переклади «відбивати атаку(удар)», «відвертати небезпеку». У Середніх віках вікінги з гордістю називали морських воєначальників «Вікінг-веард», які добували видобуток і зберігали її для племені. У XIX ст. ім’я Едуард увійшло в український іменослов зі значенням «володіння зберігає».

Існують інші форми імені Едвард: Едуард, Едвар, Ейджард, едард, Еде.

Значення та характеристика імені Едвард

Едик зростає неймовірно енергійним і емоційним хлопчиком. У класі і будь-якому колективі він завжди в центрі уваги і заводила. Його винахідливість постійно тягне на подвиги і пригоди. Тому батьки намагаються надовго не залишати його одного, захищаючи від небезпек. Якщо Едварда добре зацікавити, він може стати кращим учнем у класі.

У дорослому житті Едвард впевнений і рішучий, твердо розуміє, що хоче і як потрібно добиватися мети. Може легко вирішити будь-яку ситуацію тихо і мирно, знайшовши оптимальне рішення. Ненавидить брехню і хитрість, тому не варто йому брехати. Добре розбирається в людях і бачить їх істину. З першого ж погляду може визначити чи варто дружити з людиною чи ні. Тому в колі друзів Едварда тільки хороші люди, на яких він може покластися.

Едвард ─ мужній і наполеглива людина, ризикований і харизматичний, подолає будь-які перешкоди на досягненні мети. Велике значення має власний імідж, і, якщо він за обставин псується, Едвард піде на будь-які жертви, щоб його відновити. Вдале поєднання дотепності і раціоналізму робить Едіка цікавим співрозмовником і людиною, залучаючи цим до собі подібних людей.

Завдяки твердої життєвої позиції може досягти великих успіхів у будь-якій кар’єрі. Ніколи не поспішає з висновками, все ретельно продумує, тому його рішення завжди правильні. Вимогливий до себе, і хоче це від своїх друзів і близьких, що не завжди добре: йому потрібно навчиться визнавати права і думки інших людей. На здоров’я рідко скаржиться, в основному уражуються травна система і кровообіг.

В особистих стосунках сухуватий, йому не вистачає чутливості і теплоти спілкування. У друзів іноді буває думка, що Едвард їх використовує, а не дружить. І йому важко переконати друзів в хорошому. Тільки, поставивши себе на місце інших, Едвард зможе стати більш чутливим, живим і близьким.

Іменини:

18 березня, 13 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Дюша, Едюша, Едочка, Едюня, Едвардчик, едуардчик, Едуардик, Едічка, Едюся, Дюсик

Скорочений

Ед, Едік, Едді, Тед, Дюн, Едо, Дано, Діно

За церковним

Едуард

Колір

  • червоний
  • білий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

рубін

Метал

срібло

Рослини

дуб

Тотемна тварина

тюлень, сокіл

Риси характеру

волелюбність, життєрадісність, марновірство, несподіванка, цілеспрямованість, товариськість, правдолюбство, гострий розум

Число імені

9, 27

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Вільям Едвард Боїнг ─ американський авіаконструктор, засновник авіабудівної компанії; Генрі Едвард Армстронг ─ англійський хімік; Едвард Монтагю ─ граф, адмірал англійського флоту; Едвард Джонсон ─ офіцер американської армії, генерал армії Конфедерації; Огастер Едвард Хаф Лав ─ англійський математик Едвард Хопкрофт ─ американський вчений, основоположник теорії ВС (обчислювальних систем); Едвард Мур Кеннеді ─ політик, сенатор США; Едвард Сноуден ─ фахівець з інформаційної безпеки; Едуард Мане ─ французький художник; Едвард Майнер Галлаудет ─ американський піонер і педагог, обучавший глухих; Едвард Вудворд ─ англійський співак і актор, кавалер Ордена Британської Імперії; Рой Едвард Дісней ─ засновник і керівник «Уолт Дісней Компані»; Едвард Віндзор ─ король Великобританії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: