Едгар – значення і походження імені

Історія походження імені Едгар

Існує версія, що англійське ім’я Едгар – видозмінене давньогерманське Едвард (зберігач міста). У деяких джерелах можна прочитати, що ім’я Едгар пустило свої корені в татарською мовою. У збірнику “Чоловічі татарські імена” Едгар входить у двадцятку найпопулярніших.

За лінгвістичними даними Вікіпедії англійська переклад імені такий: ед – багатий, везучий; гар – спис. З списом в руках у середні віки ходили воїни. Звідси повний переклад імені звучить так: багатий воїн або везучий, успішний боєць.

Ім’я католицьке. Іменини припадають на 8 липня. Це день пам’яті Едгара Миролюбного – короля Англії, який правив країною більше тисячі років тому. Він був зарахований до лику святих за добру вдачу і справедливе ставлення до людей різних станів.

У літературних колах відомо ім’я Едгара По – американського письменника гостросюжетних творів.

В Україні хлопчиків і чоловіків з таким рідкісним ім’ям було і є дуже мало. Хоча одне таке ім’я у всіх на слуху: Едгар Запашний. Він порівняно молодий і більшу частину свого життя присвячує дресируванню тигрів.

Значення та характеристика імені Едгар

У дитинстві Едгар – слухняний і посидющий хлопчик. Він беззаперечно виконує те, що його просять зробити. Терпіння і цілеспрямованість допомагають підлітку Едгару успішно закінчити середню школу і без проблем вступити в навчальний заклад, обраний ним самим, а не батьками.

Дорослий Едгар – хороший дипломат. Він вміє ладити з людьми. Він розумний: багато читає, цікавиться інформацією з різних галузей знань. Багато часу Едгар приділяє своїй улюбленій справі.

Самовпевненість і амбіційність Едгара іноді дуже сильно дратує його близьких і знайомих, але чоловіка їх переживання не чіпають. Прямолінійність і впертість заважають Едгару досягти в сімейному житті гармонії і спокою. Часто його шлюбний союз закінчується розлученням.

Фізично Едгар міцний і сильний. Спортом він займається на аматорському рівні, але фізичному розвитку свого тіла і духу віддає багато сил і часу.
Його прекрасна фізична форма, зовнішнє чарівність, тонкий аналітичний розум, успіхи в кар’єрі привертають до нього людей, а особливо жінок. Ось такий він – Едгар!

Іменини:

8 червня, 8 липня

Зменшено-лагідний варіант

Едгарчик, Едгарочка, Едгарушка, Едгаронька

Скорочений

Ед, Едді, Едік, Едгарка, Гар, Гаррі

За церковним

Едгар

Колір

  • червоний

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

гірський кришталь

Метал

ртуть

Рослини

трюфель

Тотемна тварина

дельфін

Риси характеру

сприйнятливість, впертість, самовпевненість

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Едгар Аллан По(1809 – 1849) американський письменник, літературний критик, редактор, є представником американського романтизму. Найбільшу популярність отримав за свої «темні» розповіді. Один з перших американських письменників, хто створював свої твори у вигляді коротких оповідань, він вважається творцем детективно-фантастичного жанру в літературі. Його творчість сприяла появі жанру наукової фантастики. На честь нього була створена премія – премія Едгара Аллана По (часто, премія «Едгар»), вручається щорічно асоціацією «Детективних письменників Америки».), Едгард Запашний ((нар.1976) представник всесвітньо відомої циркової династії Запашных в четвертому поколінні), Едгар-Жермен-Ілер де Га або Едгар Дега ((1834 – 1917) – французький живописець, один із найвизначніших і найоригінальніших представників імпресіоністського руху), Едгар Давідс ((нар.1973) нідерландський футболіст суринамської походження. На даний момент є вільним агентом. На матчі виходив в спеціальних окулярах, які йому необхідні через рідкісного порушення зору (глаукоми).), Едгар Этелинг ((ок. 1051 – ок. 1126) останній представник Уэссексской королівської династії, проголошений (але не коронований) королем Англії в період нормандського завоювання 1066 р

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: