Астемир – значення і походження імені

Історія походження імені Астемир

Гарне, звучне чоловіче ім’я Астемир має дві версії походження. Перша з них – ім’я вважається рідкісним, має тюркське походження. Значення імені Астемир – «залізний». У Кабардино-Балкарії вважають, що ім’я Астемир вперше з’явилося на території цієї країни. У нього точно таке ж значення – «сталь» або «залізний». Чоловіки з цим ім’ям відрізняються неймовірно твердим характером, стійким до будь-яких життєвих негараздів, проблем. Астемир серйозний, впевнений в собі, його неможливо зламати або перемогти.

Таким він буде з раннього дитинства. Це справжня «річ в собі», хлопчик не вирізняється товариськістю навіть в самому ніжному віці. Він уважно вивчає навколишній світ через внутрішні відчуття. Заважати йому не потрібно, однак батьки просто зобов’язані зігріти маленького дослідника своїм теплом і турботою, інакше його душа очерствеет. З Астеміров виходять висококласні фахівці, майстерність яких є логічним завершенням внутрішнього пошуку.

Значення та характеристика імені Астемир

Цей чоловік любить одягатися добре і дорого, брендовий одяг дозволяє йому підкреслювати свій статус і вагу в суспільстві. Тільки таким чином носії імені Астемир зможуть відчувати себе «у своїй тарілці», проявляти лояльність до свого оточення, легко і вільно йти на контакт.

Незважаючи на деяку замкнутість і стриманість, Астемир здатен до прояву любові і ніжності. Але це для нього завжди вдруге. Головне для Астемира – справа, робота. Супутницю життя цей чоловік вибирає в повній відповідності зі своїми життєвими установками. Чуттєвість і красива зовнішність для нього не головне, він буде шукати жінку з сильним характером, цілеспрямовану і амбітну. Його обраниця повинна вміти оцінити ідеї Астемира, і надати підтримку у їх втіленні.

В душі Астемира живе прагнення завоювати, заробити якомога більше життєвих благ. Він уважно відстежує всі можливості, які пропонує доля і ніколи не відмовляється від привабливої пропозиції. Астемир вважає, що його рішення – закон для оточуючих його людей. Останні не завжди згодні з тим, що зобов’язані йти з Астемиром рука об руку. Однак його залізна воля і наполегливість здатні в короткий термін переконати незгодних у своїй правоті.

Сильний характер – це не завжди добре, Астемир може допускати надмірну жорсткість по відношенню до своїх товаришів або підлеглим. Йому потрібно навчитися бути гнучким, уважно слухати оточуючих і намагатися знаходити раціональне зерно в їх ідеях. Використовуючи чужі можливості і праця, Астемир повинен вміти ділитися результатами. Це дозволить йому зберегти чистоту своєї душі, хороше здоров’я.

У Астемира небагато друзів, зазвичай це два-три людини, з якими він буде підтримувати теплі стосунки протягом всього життя. Чоловік завжди прийде на допомогу близькій людині, родичам. У нього високий авторитет серед друзів, які вважають Астемира вихованим, дотепним і добрим. Він любить екстремальний спорт і подорожі.

Іменини:

нема в церковному календарі

Зменшено-лагідний варіант

Астемирчик, Астемирушка

Скорочений

Астер, Темір

За церковним

немає варіантів

Колір

  • блакитний
  • бронзовий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

перли, рожевий кварц

Метал

цинк, олово

Рослини

латаття, сосна

Тотемна тварина

бізон

Риси характеру

наполегливість, твердість, сила духу

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Апанасов Астемир, російський вокаліст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: