Ахмед – значення і походження імені

Історія походження імені Ахмед

Спочатку ім’я Ахмед має арабське коріння і походить з цих країв. Якщо переводити це ім’я на українську, то вийдуть варіанти «заслуговує похвали» або «найславніший», крім цих двох ще популярна версія перекладу «той, хто постійно дякує Бога». В ім’я Ахмед є багато похідних, наприклад, Ахмет, Ахмад або Ахмат, але по суті це одне і те ж ім’я. Ще є версія, що ім’я Ахмед може бути видозміненим ім’ям Мухаммеда.

Ім’я Ахмед має широке поширення в більшості мусульманських країн, як правило на Середньому Сході. Особливо часто Ахмед поширений серед татар і тюркських народів. Чоловіче ім’я Ахмед представляє з себе гармонійний сплав різних культур і релігій.

Значення та характеристика імені Ахмед

З ранніх років у Ахмеда помічається досить різкий характер і бажання до незалежності. Він не дозволить управляти і потикати собою. Загалом має досить складний характер з-за чого можуть важко складатися відносини з однолітками та батьками, при нагоді щільної опіки з боку останніх. У ньому закладено внутрішнє і невичерпне бажання бути першим, особливо це стосується у фізичній силі. Крім цього, є підприємливою людиною, ще в підлітковому віці здатний розробити схему для того, щоб підзаробити. Але не надто сильний у цьому з-за нестачі кмітливості та аналітичних здібностей.

Подорослішавши Ахмед стає гордим, самолюбною, нетерпимим і незалежним. Завдяки своїм лідерських якостей здатний зробити успішну кар’єру, але тут все впирається в проблеми з аналітичними здібностями і кмітливістю, якщо обрана ним професія передбачає їх активне застосування, у Ахмеда можуть виникнути проблеми з просуванням по службі. Вибирає професію Ахмед, звертаючи увагу в першу чергу на можливих доходах, комфорту на робочому місці, а також на наявність зручного графіка. Не любить переносить стреси, тому воліє роботу з найменшим ступенем цієї недуги. Йому підходять професії: керуючого, перекладача, туристичного агента, офіціанта, торговця, комерсанта і гіда. Однак найбільший прибуток приносять робочі професії — винороба, електрика, муляра, механіка і слюсаря. З-за своїх фізичних даних, Ахмед часто зупиняється саме на цих професіях.

Ахмед з юних років помічає красу жінок і тому дуже рано закохується. Однак, ці почуття досить легковажні, він також швидко остигає до другої половинки, як і починає її любити. Єдиною людиною, якого буде любити Ахмед — це він сам. Але ще Ахмед досить відданий сім’ї та роботі. Часто шукає для себе ідеал і дуже довго не може знайти для себе ту ідеальну жінку. Ахмед протягом усього життя мріє про красуні-дружині, але пов’язує себе узами шлюбу з доброю і простою жінкою.

Іменини:

6 січня

Зменшено-лагідний варіант

Ахмедик, Ахмедка, Ахмедушка

Скорочений

Ахмад, Ахмат, Ахмет

За церковним

Ахмет

Колір

  • рожевий

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • вода
  • повітря

Камінь-талісман

смарагд, хризоліт, сердолік, аквамарин, сапфір, берил,

Метал

смарагд, хризоліт, сердолік, аквамарин, сапфір, берил,

Рослини

венерин черевичок, не хижі орхідеї, ірис, барвінок, цвітна капуста, меліса лікарська, незабудка

Тотемна тварина

кролик, тюлень, лань, кішка, голуб, бик

Риси характеру

протиріччя

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ахмед I — султан Османської імперії; Ахмед Фаік-паша — турецький воєначальник; Ахмед Алескеров — радянський футболіст і заслужений тренер; Ахмед Уях’я — прем’єр-міністр Алжиру; Ахмед Хасан Зевейл — єгипетсько-американський хімік, лауреат Нобелівської премії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: