Ахмад – значення і походження імені

Історія походження імені Ахмад

Чоловіче ім’я Ахмад – це ім’я арабського походження. Ім’я Ахмад має кілька варіантів. Це – Ахмед, Ахмат і Ахмет.

Передбачається, що ім’я Ахмад походить від іншого арабського імені Муххамад або Муххамед, який є найбільш часто вживаним у мусульман.

Імена Ахмад і Ахмат користуються популярністю у всіх мусульманських країнах. Ці імена також стали часто зустрічатися у афроамериканців, які проживають на Американському континенті. В Османському мові зустрічається ім’я Ахмед – один з варіантів імені Ахмад. У тюркських народів і у татар хлопчиків часто називають ім’ям Ахмет. Мужнє ім’я Ахмет також зустрічається в сучасних турецьких сім’ях. Ахмад – це не тільки чоловіче ім’я, але іноді і прізвище в мусульманських країнах.

Значення та характеристика імені Ахмад

Ім’я Ахмад можна перевести, як «більш гідний схвалення», «той, хто постійно дякує Бога», «заслуговує похвали».

Ахмад – це гордий і незалежний у своїх судженнях чоловік, самолюбний і з непростим характером. Зовнішня різкість і нетерпимість контрастують з добротою і чуйністю. Він великодушний і завжди прийде на допомогу. Ахмад не терпить тиску і насторожено ставиться до людей.

Ім’я Ахмад означає потреба в лідерстві. Причому Ахмад хоче бути першим завжди і скрізь. Це дуже цілеспрямована людина. Ахмад, визначивши для себе мету, буде наполегливо її домагатися. Ахмад підприємливий чоловік і вміє заробляти гроші. У нього розвинене ділове чуття та інтуїцію. Він працьовитий.

Характер Ахмада досить суперечливий. Зазвичай він стриманий у вираженні своїх емоцій, але іноді буває запальний. Поступливість може поєднуватися в його характері з упертістю. Прагнення до успіху та самореалізації сусідить зі скромністю. Ахмад постійно прагне до самовдосконалення. Він намагається дисциплінувати себе і з часом йому вдається стати більш м’яким і доброзичливим. Зазвичай це добре освічена людина з широким кругозором.

Ахмад здатний приймати необдумані рішення, а також ризикувати. Він не завжди бачить проблеми в деталях і не здатний сфокусувати свою увагу на дрібницях. Йому не завжди вистачає аналітичних здібностей, щоб визначити логічний зв’язок подій, що призводять до певних результатів.

Ахмад подобається жінкам і знає про це. У відносинах з ними він може бути не тільки благородною, але і хитрим, і навіть мстивим. Ахмад стане бездоганним батьком. Він буде намагатися забезпечити своїй родині забезпечену і незалежне життя. Ахмад з повагою ставиться до батьків і завжди допомагає їм.

Ахмад дуже уважно підходить до вибору професії. З нього вийде прекрасний підприємець, торговий представник, політичний діяч. Він може стати ідеальним керівником, а також перекладачем або гідом. Він може працювати і звичайним слюсарем, автомеханіком або електриком. Головне для нього – це рівень заробітку.

Іменини:

6 січня (мученик Ахмет Краснописець)

Зменшено-лагідний варіант

Ахматик, Ахмедик

Скорочений

Міді

За церковним

Ахмет

Колір

  • жовтий

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

яшма, слонова кістка, димчастий кварц

Метал

мідь, бронза

Рослини

лілія

Тотемна тварина

слон

Риси характеру

гордість, цілеспрямованість, надійність

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ахмад Шах Масуд (Афганістан) – колишній міністр оборони; Ахмат Кадиров – перший президент Чеченської Республіки; Ахмад Шамлу – сучасний перський поет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: