Арзу – значення і походження імені

Історія походження імені Арзу

Ім’я Арзу має давнє походження. Тюркські мови успадкували його з праиндоевропейского мови, який був поширений на великій території сучасної Росії, Західної та Східної Європи, Індії, Аравійського півострова і Північної Африки. З перської «арзу» (آرزو) перекладається як «мрія», «бажання», «надія», «прагнення». Так прийнято називати довгоочікуваних синів, на яких батьки покладають великі надії.

У чеченською мовою «арзу» означає «орел». У відповідності з фонетичними і орфоэпическими нормами різних східних мов, ім’я Арзу має різні варіанти вимови і написання: Арзи, Арсо, Арзано. Арзу може бути як чоловічим, так і жіночим ім’ям.

В даний час ім’я Арзу отримало широке поширення в Туреччині та Азербайджані, воно теж популярне серед татар і чеченців. Його можна зустріти і на Африканському континенті, серед мусульман у Пакистані та Індії. У Україні ім’я Арзу зустрічається рідко, його переважно можна зустріти у дітей від змішаних шлюбів.

Значення та характеристика імені Арзу

Вже в дитинстві Арзу виявляє ряд якостей, які дозволять йому досягти успіху в дорослому житті. Він самостійний, цілеспрямований, розважливий. На Арзу можна покластися в будь-якій ситуації, він допоможе, підтримає, вміє зберігати секрети. У школі Арзу вчиться добре, точні науки даються йому легко. А ось з гуманітарними можуть виникнути проблеми, Арзу насилу освоює абстрактні поняття і тонкі матерії. Він – практик, а не філософ.

Арзу дружелюбний і комунікабельний. У нього багато друзів, його цінують за чуйність і добре серце. Іноді Арзу проявляє зайву м’якість і дозволяє людям буквально їздити на ньому. Охочих скористатися таким положенням речей досить багато, і Арзу починає втомлюватися від постійної необхідності допомагати комусь, обмежуючи свої інтереси. Зрештою, Арзу одним махом позбавляється від надокучливих прохачів, іноді проявляючи при цьому нестриманість. Тому може бути грубіяном.

Арзу багато часу витрачає на самовдосконалення. Він любить читати, дивитися науково-популярний фільми. Іноді практик відступає на другий план, і Арзу може серйозно захопитися філософією чи релігією. Він може відправитися в Індію, жити в громаді відомого гуру, або взятися за написання книги. Але надовго його не вистачить, практик поверне собі чільну роль, і Арзу задумається про хліб насущний.

Арзу схильний вибирати класичні професії, які приносять хороший дохід і повагу в суспільстві. Він може стати громадським діячем, політиком, інженером, підприємцем, вченим, спортсменом. Арзу добре відчуває себе в ролі керівника. Він вміє знайти спільну мову з підлеглими, послідовно ставить завдання і контролює їх виконання.

Арзу дуже романтичний. Він здатний на довгу таємну платонічне кохання, боїться зробити перший крок. Втратити кохану для нього не так страшно, як бути відкинутим. Тому дівчині слід проявити увагу і підштовхнути Арзу до дій. Він стає чудовим чоловіком, уважним, чуйним, щедрим. Завжди готовий допомагати дружині в домашніх справах і турботах про дітей.

Іменини:

4 січня, 7 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Арзунчик, Арзик

Скорочений

Ар, Азу

За церковним

Арзу

Колір

  • синій
  • сірий
  • жовтий

Планета

  • Нептун

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

гірський кришталь, гранат, тигрове око

Метал

олово

Рослини

орхідея

Тотемна тварина

їжак

Риси характеру

комунікабельність, надійність, чуйність, практичність

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Арзи Махмудов – узбецький партійний діяч; Арсо Цезар футболіст; Арзу Уршан – кінорежисер; Арзу Габиб огли Самедбейли – депутат Міллі Меджлісу Азербайджану; Кутбеттин Арзу – політик; Арзу Білал – футболіст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: